فیلمبرداری قسمت جدید Indiana Jones طی دو ماه آینده آغاز می‌شود

بازگشت استیون اسپیلبرگ در مقام کارگردان

فیلمبرداری قسمت جدید Indiana Jones

هریسون فورد بازیگر شناخته شده‌ی آمریکایی در مصاحبه‌ی جدید خود گفت فیلمبرداری قسمت جدید Indiana Jones به‌زودی آغاز می‌شود.

کتلین کندی (Kathleen Kennedy) رئیس لوکاس‌فیلم در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود به طرفداران اطمینان داد فیلم جدید Indiana Jones با گذشت چندین سال از اکران قسمت قبلی همچنان در دست تولید قرار دارد. کندی همچنین گفت این فیلم ریبوت یا ریمیک فرنچایز نبوده و قرار است ادامه‌ی قسمت‌های پیشین را با حضور هریسون فورد (Harrison Ford) به تصویر بکشد. این‌طور که به نظر می‌رسد، از آن زمان تاکنون همه چیز طبق برنامه پیش رفته و به‌زودی شاهد ورود پروژه به مرحله‌ی تولید خواهیم بود.

هریسون فورد چند روز قبل مصاحبه‌ای را با رسانه‌ی CBS News انجام داد. فورد در بخشی از مصاحبه تایید کرد فیلمبرداری قسمت جدید Indiana Jones طی دو ماه آینده آغاز می‌شود. بازیگر ۷۷ ساله‌ی آمریکایی همچنین گفت از اینکه بعد مدت‌ها قرار است بار دیگر به ایفای نقش ایندیانا جونز بپردازد، هیجان بسیاری دارد. خبرنگار سپس سوالی را درباره‌ی بازگشت به نقش‌های افسانه‌ای دهه‌ی ۷۰ و ۸۰ میلادی از جمله هان سولو و ایندیانا جونز پرسید. بازیگر فرنچایز جنگ ستارگان هم در پاسخ گفت:

بازگشت به آن نقش‌ها همیشه برای من اتفاقی خوشحال‌کننده است. اگر فرصت ساخت قسمت جدید وجود دارد، فقط به‌خاطر این است که مخاطبان از فیلم‌های قبلی لذت برده‌اند. خودم را موظف می‌دانم از اینکه تلاش‌هایمان مانند گذشته بلندپروازانه باشند، اطمینان کسب کنم؛ زیرا ما در قبال مشتری‌هایمان مسئولیت داریم.

اواسط سال گذشته‌ی میلادی گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه فیلمنامه‌ی قسمت جدید Indiana Jones به اتمام رسیده است. صحبت‌های هریسون فورد درباره‌ی آغاز فیلمبرداری طی ماه‌های آینده مهر تاییدی بر آن گزارش به‌حساب می‌آید. بازیگر فیلم علمی تخیلی Blade Runner در ادامه‌ی مصاحبه‌ی خود با CBS News توضیحاتی را درباره‌ی احساس مسئولیتش در قبال افرادی که برای تماشای فیلم‌های او به سینما می‌آیند ارائه داد:

افرادی که برای تماشای فیلم‌هایم به تئاتر می‌روند را به چشم مشتری نگاه می‌کنم، نه طرفدار. طرفدار خواندن این افراد همیشه برای من عجیب بوده و همچنان هم هست. واقعیت این است افرادی که به سینماها می‌آیند در حال پشتیبانی از تجارت من بوده و من در قبال کیفیت خدماتی ارائه می‌کنم، مسئول هستم. این کار باعث می‌شود حس بهتری داشته باشم.

آخرین فیلم از فرنچایز ایندیانا جونز تحت عنوان Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull در سال ۲۰۰۸ میلادی اکران شد. اگرچه بازخوردهای این فیلم در مقایسه با قسمت‌های پیشین مقداری ضعیف‌تر بود اما بیست و ششمین فیلم استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) توانست به فروشی معادل ۷۸۶ میلیون دلار در سراسر جهان دست یابد. برخی از طرفداران معتقد بودند ساخت این فیلم به هیچ‌وجه الزامی نبود و فرنچایز باید با Indiana Jones and the Last Crusade به پایان می‌رسید.

در حال حاضر، اطلاعات چندانی از قسمت پنجم Indiana Jones در دسترس نیست. با توجه به آنچه که می‌دانیم، استیون اسپیلبرگ برای کارگردانی باز می‌گردد و جان ویلیامز (John Williams) هم قرار است موسیقی متن را آماده کند. در ضمن، تا به این لحظه تنها حضور هریسون فورد تایید شده و نمی‌دانیم باید منتظر بازگشت کدام یک از شخصیت‌های قدیمی باشیم. به‌طور حتم، طی ماه‌های آینده جزئیات بیشتری درباره‌ی تیم بازیگری منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا