سرنوشت تلخ امپراتوری پارس در تریلر داستانی Naser: Son of Man

این ویدیو بیش از ۴ دقیقه زمان دارد

سرنوشت تلخ امپراتوری پارس در تریلر داستانی Naser: Son of Man سورنا رضایی ۱ ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیو انلایتند روبوت اینترتینمنت که توسط توسعه‌دهندگان ایرانی تاسیس شده، تریلر داستانی Naser: Son of Man را در گیمزکام ۲۰۲۱ منتشر کرده است.

گیمزکام ۲۰۲۰ مملو از اتفاقات مختلف بود اما احتمالا یکی از جالب‌ترین‌هایش برای کاربران ایرانی رونمایی از محصولی تحت عنوان Naser: Son of Man باشد. بازی مزبور اکشن و دو بعدی بوده و در نسخه تخیلی سال ۱۸۷۵ میلادی جریان دارد. ملکه الیزابت پس از اینکه توانست ارتشی عظیم از ربات‌ها بسازد، علیه تمامی کشورها اعلام جنگ کرد. کشورها یکی پس از دیگری و در کوتاه‌ترین زمان ممکن شکست خوردند اما ایران به لطف یک کریستال جادویی موفق شد مقابل ربات‌ها ایستاده و آن‌ها را متوقف کند. مقاومت ادامه داشت تا اینکه یک خیانت سرنوشت کشور را تغییر داد.

با توجه به نمایش‌ها و اطلاعاتی که منتشر شده، گیم پلی Naser: Son of Man را می‌توان به ۳ بخش تقسیم کرد: اکشن، حل معما و عبور از موانع یا پلتفرمینگ. کاربر در بخش اکشن باید مقابل نیروهای دشمن ایستاده و با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارد، آن‌ها را از بین ببرد. کاورگیری نقش بسیار مهمی را در درگیری‌های مسلحانه ایفا می‌کند. همچنین کاورها تخریب‌پذیر هستند. کاربر در جریان بازی با معماهای متعددی روبرو می‌شود. او باید از قابلیت‌های ناصر نهایت بهره را برده و راه را برای خود باز کند. در انتها، به بخش مربوط به پلتفرمینگ می‌رسیم. کاربر باید با استفاده از مکانیک‌های مختلف مانند پریدن برای پشت سر گذاشتن موانع استفاده کند.

انلایتد روبوت اینترتینمنت در جریان گیمزکان ۲۰۲۱ تریلر داستانی Naser: Son of Man را منتشر کرده است. این ویدیو بیش از ۴ دقیقه زمان داشته و در ثانیه‌های ابتدایی، ناصر را به تصویر می‌کشد که دشمنان را به روش‌های متنوع از پا درمی‌آورد. پس از نمایش درگیری‌های مسلحانه، ویدیو به سراغ ملکه الیزابت می‌رود که در سخنرانی خود تاکید دارد جامعه‌شان تنها به دنبال صلح است اما هر گونه اقدام تروریستی با خشونت پاسخ داده می‌شود. تریلر سپس یک کارآگاه را نشان می‌دهد که با وجود هشدارها ترسی از ناصر نداشته و می‌خواهد داستان زندگی او و دلیل دشمنی‌اش با ربات‌ها و جهان مدرن را بشنود.

تریلر داستانی Naser: Son of Man در نیمه دوم خود ایران را به تصویر می‌کشد که یک کشور زیبا و قدرتمند بود و ناصر هم امپراتوری‌اش را بر عهده داشت. او در پی حمله ارتش ربات‌ها عزیزترین افراد زندگی‌ خود یعنی پدر و همسر را از دست داد و کشورش هم به زانو درآمد. ناصر به طریقی به زندگی بازگشته و از سوی خداوند قدرت‌های فراوانی دریافت کرده است؛ قدرت‌هایی که می‌خواهد از آن‌ها برای گرفتن انتقام استفاده کند.

Naser: Son of Man تاریخ انتشاری نداشته و تنها می‌دانیم برای پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا