شجاع ترین شخصیت های ناروتو
1%
  • 0/10

معرفی و بررسی شجاع ترین شخصیت های ناروتو

نترس‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه

معرفی و بررسی شجاع ترین شخصیت های ناروتو ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

کارکترهای داستان ناروتو، بدون داشتن شجاعت و مهارت کافی، نمی‌توانند جان سالم بدر ببرند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی شجاع ترین شخصیت‌ های ناروتو می پردازیم.

شجاع بودن در مجموعه داستان جذاب و هیجان انگیز شناخته شده با نام ناورتو (Naruto)، یا در کمترین حالت، نشان دادن سطحی از نترس بودن در مبارزات، یکی از ویژگی‌هایی به شمار می‌رود که کارکترهای این داستان باید آن را دارا باشند تا بتوانند در دنیای ناروتو زنده بمانند. همه شخصیت‌های اصلی این داستان، جنگجویان آموزش دیده‌ای هستند که در طول داستان، درگیر مبارزات متعددی می‌شوند. هیچ کدام از این کارکترها نیز بدون داشتن شجاعت و مهارت کافی برای رویارویی با دشمنانشان نمی‌توانند از این نبردها جان سالم بدر ببرند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی شجاع ترین شخصیت‌ های ناروتو می پردازیم.

ناروتو یکی از پر طرفدارترین و محبوب‌ترین انیمه تمام دوران‌ها به شمار می‌آید. این انیمه بر اساس مجموعه مانگای موفق ماساشی کیشیموتو (Masashi Kishimimoto) ساخته شده است. داستان آن نیز در رابطه با پسری به نام ناروتو اوزوماکی  (Naruto Uzumaki) است. یکی از دلایل اصلی که افراد بی شماری به این انیمه علاقه بسیاری پیدا کرده‌اند، کارکتر ناروتو و شخصیتی است که دارد. ماساشی کیشیموتو شخصیت ناروتو را به گونه‌ای خلق کرده است که بسیار وفادار، مهربان، صادق، یاری دهنده و در عین حال، کمی خنگ می‌باشد. ماهیت شجاع ناروتو، داستان چگونگی نجات کل دهکده مخفی برگ را توسعه می‌بخشد و ماهیت نه چنان باهوش او، به این انیمه طنز خاصی اضافه کرده است که تماشای آن می‌تواند برای بینندگان بسیار سرگرم کننده و لذت بخش باشد.

همه ما می‌دانیم در انیمه‌هایی که در ژانر شونن ساخته می‌شوند، قهرمان‌ها و شخصیت‌های اصلی داستان، از ویژگی‌های رفتاری و اخلاقی خاصی برخوردارند که می‌توانند تاثیر به سزایی بر روش فکری و چارچوب‌های اخلاقی مخاطبان خود داشته باشند. اینگونه انیمه‌ها، در اغلب موارد، رفاقت و عشق بی قید و شرطی را به تصویر می‌کشند که بسیار تامل برانگیز و تاثیرگذار هستند و به همین خاطر نیز، از محبوبیت زیادی برخوردارند و موفق به جذب طرفداران بیشماری، نه تنها در ژاپن، بلکه در سراسر جهان شده‌اند. دیدن این انیمه به همه کسانی که تا به امروز نیز آن را مشاهده نکرده‌اند، به طور قطع، پیشنهاد می‌شود زیرا که هر لحظه از آن ارزش تماشا کردن را دارد. توجه داشته باشید که ادامه این مطلب حاوی اسپویل می‌باشد.

Shikamaru

کارکتر شیکامارو (Shikamaru) که به عنوان یکی دیگر از شجاع ترین شخصیت های ناروتو شناخته شده است، بخش بزرگی از دوران کودکی خود را که در حال آموزش دیدن به عنوان یک جنگجو بود، از مبارزه و درگیری اجتناب می‌کرد. دلیل او هم برای اجتناب از درگیری، عدم داشتن مهارت کافی نبود، بلکه او تنها انرژی کافی برای مبارزات را در خود نمی‌دید و خود نیز همواره به این موضوع اعتراف می‌کرد.

با این حال، شیکامارو نه تنها یکی از قوی‌ترین شینوبی‌های تاریخ به شمار می‌رود که از سطح مهارت بسیار بالایی برخوردار است، بلکه دارای ذهنیت استراتژیکی نیز است که او را به یک مبارز و رهبر توانا تبدیل کرده است. او به خاطر سطح هوش بسیار بالای خود، به طور قطع، می‌توانست تبدیل به هوکاگه دهکده بشود اما با این حال، هیچگاه برای به دست آوردن این جایگاه، اقدامی در پیش نگرفت. او همواره از مشکلات خود و دیگران درس می‌گیرد و اینگونه برای مشکلات احتمالی آینده، به صورت دقیق‌تری برنامه ریزی می‌کند.

Asuma

آسوما ساروتوبی (Asuma Sarutobi) یک شینوبی ماهر بود که به سیگار اعتیاد داشت. در طول داستان انیمه جذاب و دیدنی ناروتو، این کارکتر همواره سعی می‌کرد شاگردانش را با توصیه دادن به آنها و تشویق کردنشان، حمایت کند. آسوما موفق می‌شود شاگردانش را به سطح بسیار خوبی برساند، با اینکه انجام و به نتیجه رساندن این کار به هیچ عنوان راحت نیست. به علاوه، او ناروتو را هم، که در واقع شاگرد او به حساب نمی‌آید، یاری می‌دهد تا تکنیک انتقال باد را یاد بگیرد. او برای کمک به دیگران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کرد.

آسوما که به طور قطع، یکی از شجاع ترین شخصیت های ناروتو به شمار می‌رود، علی رغم مهارت‌های چشمگیر خود که به عنوان یک جونین داشت، به طرز وحشاینه‌ای توسط یکی از اعضای اکاتوسکی، هیدان (Hidan)، که در واقع یک شخصیت نامیرا بود، به قتل رسید. او در دستان یکی از شاگردانش، که با نام شیکامارو (Shikamaru) شناخته شده است، در حالی نفس‌های آخرش را کشید که یک پیغام رمزگذاری شده در مورد محافظت از شاه برای او به‌جا گذاشت و پس از آن جان خود را از دست داد. شیکامارو پس از اینکه معنی پیغام استادش را متوجه می‌شود، دختر مربی‌اش را به شاگردی می‌گیرد و یاد او را اینگونه در دل نگه می‌دارد.

Naruto

کارکتر «ناروتو اوزوماکی» (Naruto Uzumaki)، قهرمان و شخصیت اصلی داستان، در حال حاضر به عنوان قوی ترین شینوبی تاریخ شناخته شده است. این کارکتر در روز تولد خود به جینچوریکی نه دم تبدیل شد که در داستان با نام «کوراما» (Kurama) شناخته شده است. کوراما یک هیولای نه دم عظیم الجثه به شکل روباه است که شب تولد ناروتو به دهکده حمله کرد و به همین خاطر نیز، پدر ناروتو، آن را در بدن پسرش مهر و موم کرد. جالب است بدانید که این کارکتر با وجود آنکه به صورت مداوم تحت آموزش‌های طاقت فرسا قرار می‌گرفت تا بتواند قدرت‌های خود را توسعه ببخشد، اما با این حال، به دلیل آنکه از خاندان اوزوماکی به شمار می‌رود، از همان ابتدا، دارای نیروی حیاتی ذاتی فوق العاده قدرتمندی بود که تنها نیاز داشت آن را بیدار کند.

در جنگ جهانی چهارم شینوبی، قهرمان و شخصیت اصلی داستان، به عنوان یکی از شجاع ترین شخصیت های ناروتو، نزدیک به دو روز به صورت مداوم در مقابل قوی‌ترین کارکترهای این داستان مبارزه کرد و همچنان در پایان نبرد نیز انرژی کافی برای مقابله با دوست و رقیب قدیمی خود، ساسوکه اوچیها (Sasuke Uchiha) را داشت و با تمام توان خود به مبارزه با او نیز پرداخت.

Itachi Uchiha

ایتاچی اوچیها (Itachi Uchiha)، یکی از بهترین شخصیت های ضد قهرمان ناروتو به شمار می‌رود. ایتاچی اوچیها با وجود سن کم خود، از بینش و خرد بی نظیری برخوردار بود و به دلیل آنکه می‌توانست تراژدی که یک جنگ می‌توانست با خود به همراه داشته باشد را ببیند، تصمیم گرفت تا نجات دهکده مخفی برگ و جهان شینوبی‌ها را در اولیت قرار دهد. با گذشت زمان، استعداد و مهارت‌های شگرف او، توجه سران دهکده را به خود جلب کرد و به این ترتیب، در سن نوجوانی، به جوانترین عضو آنبو بلک آپس کونوهاگاکوره (Konohagakure’s Anbu Black Ops) تبدیل شد؛ اما متاسفانه، پیوستن او به این گروه، درست در زمانی رخ داد که اعضای قبیله اوچیها، پس از حمله هیولای نه دم، به صورت فزاینده‌ای خود را از دیگر قبیله‌های دهکده جدا کرده بودند بود و از قوانین سرپیچی می‌کردند.

 با افزایش مخالفت‌ها و ترس از شورش قبیله اوچیها بر علیه دهکده مخفی برگ، سران آن تصمیم گرفتند تا همه اعضای قبیله را قتل عام کنند تا از بروز کودتای احتمالی جلوگیری کنند. اجرای این حمله که توسط دانزو شیمورا (Danzo Shimura) سازماندهی شده بود، به ایتاچی اوچیها سپرده شد. او نیز تصمیم گرفت تا جان همه اعضای قبیله، از جمله پدر و مادر خود را نیز بگیرد تا بتواند برادر کوچکترش، یعنی ساسوکه اوچیها را نجات دهد. پس از انجام این ماموریت، ایتاچی به عنوان جاسوس کونوهاگاکوره به گروه آکاتسوکی (Akatuski) پیوست و همه این‌ها در حالی بود که مخفیانه از برادر کوچکترش در برابر دانزو محافظت می‌کرد.

Jiraiya

کارکتر جیراییا (Jiraiya) به عنوان یک نویسنده معروف و سانین افسانه‌ای در سراسر جهان نینجاها شناخته شده و مورد احترام همه واقع شده بود. این سانین، برای ناروتو استادی بود که بیشترین تاثیر را بر روی او گذاشت. همانند یک پدر، او ناروتو را راهنمایی می‌کرد و باعث شد که قوی‌تر بشود. جیراییا وجهه‌ای فوق‌العاده نیک خواهانه داشت. او سه یتیم را بزرگ کرد و از دهکده در برابر سایه‌ها (Shadows) محافظت کرد و ناروتو را نیز به مدت طولانی آموزش داد. بعد از اینکه جیراییا به این واقعیت پی برد که میناتو (Minato)، ناروتو را از روی یکی از شخصیت‌های کتاب او نامگذاری کرده است، او خود را پدرخوانده ناروتو خواند.

جیراییا در نبردی که با پین (Pain) داشت، جان خود را از دست داد. پین کارکتری بود که همه می‌دانستند مبارزه فیزیکی با او نتیجه‌ای نخواهد داشت زیرا که از قدرت بی حد و حصری برخوردار بود و کسی توانایی مقابله با او را نداشت؛ اما با این حال، جیراییا شجاعانه تصیم گرفت تا با او برای محافظت از دهکده مبارزه کند. مرگ جیراییا یکی از غمگین ‌ترین مرگ‌های انیمه ناروتو به شمار می‌رود که باعث درهم شکستن بسیاری از شخصیت‌های داستان و همچنین بینندگان شد و تاثیر عمیقی نیز بر طرفداران گذاشت.

Kakashi

مرگ کاکاشی باعث سرازیر شدن اشک بسیاری از طرفداران شد و یکی از غمگین‌ترین مرگ‌های انیمه ناروتو به حساب می‌آید. کاکاشی با اینکه می‌دانست شانس زیادی ندارد اما بازهم شجاعانه در برابر پین (Pain) برای محافظت از دهکده جنگید و به همین خاطر نیز، نام او به طور قطع، در لیست شجاع ترین شخصیت های ناروتو قرار می‌گیرد. کاکاشی مصمم بود تا اطلاعاتی را که از پین به دست آورده بود به بقیه منتقل کند. او جان خود را برای انجام این کار از دست داد و با آخرین نفس‌هایش به چوجی (Choji) دستور داد تا آن اطلاعات را به سوناده (Tsunade)، هوکاگه دهکده مخفی برگ، برساند.

کاکاشی در زندگی پس از مرگش با پدر خود ملاقات کرد. ناروتو زمانی که از راه رسید ، قادر نبود چاکرای کاکاشی را حس کند و به همین خاطر نیز از سوناده پرسید که آیا او در دهکده حضور دارد یا خیر، اما سوناده نتوانست به او جوابی بدهد. سکوت او مرگ کاکاشی را تایید کرد. هرچند در نهایت، ناگاتو (Nagato) پس از صحبت‌هایی که با ناروتو داشت، از جتسوی Rinnengan Rebirth استفاده کرد تا همه کسانی را که بر اثر حمله او جانشان را از دست داده بودند، از جمله کاکاشی، به زندگی برگرداند.

Neji Hyuga

کارکتر نجی هیوگا (Neji Hyuga) نیز همانند گارا (Gara)، پس از آنکه ناروتو را ملاقات کرد و در مقابل او قرار گرفت، رشد شخصیتی چشمگیری را تجربه کرد که در نهایت باعث شد نام او نیز در لیست شجاع ترین شخصیت های ناروتو قرار بگیرد. نجی اوایل داستان، به عنوان یک شخصیت مغرور با نزاکت ظاهرمی‌شد. او از اینکه عضوی از خاندان هیوگا بود نفرت داشت که همین باعث شده بود نسبت به دخترعمویش، هیناتا (Hinata) نیز، احساس خوبی نداشته باشد. اما در حین مسابقات چونین، او از ناروتو یاد گرفت که می‌تواند سرنوشتش را تغییر دهد.

با پیش رفتن داستان، نجی با خود پیمان بست تا آسیب‌های روحی خود را بهبود ببخشد و برای قوی‌تر شدن سخت تلاش کند تا بتواند از خانواده‌اش محافظت کند. در نهایت نجی به قوی‌ترین عضو خاندان هیوگا تبدیل شد و زمانی که می‌خواست از ناروتو و هیناتا محافظت کند، جان خود را از دست داد. او با وجود آنکه می‌دانست ادامه دادن به معنی از دست دادن جانش است، اما با این حال، شجاعانه تصمیم گرفت تا به مبارزه در برابر دشمنان خود ادامه دهد. به این ترتیب، مرگ نجی هم به یکی از غمگین‌ترین مرگ‌های انیمه ناروتو تبدیل شد که دیدن آن نه تنها برای دیگر کارکترهای داستان این انیمه‌ی خارق العاده، بلکه برای طرفداران نیز بسیار دشوار بود.

Obito Uchiha

کارکتر اوبیتو اوچیها (Obito Uchiha)، بنیانگذار سومین دسته آکاتسوکی درانیمه جذاب و دیدنی ناروتو است. او شاگرد میناتو (Minato)، هوکاگه چهارم دهکده مخفی برگ بود. در حالی که گمان می‌رفت او در جوانی به عنوان یک شینوبی جان خود را از دست داده باشد، اما او در واقع توسط مادارا اوچیها (Madara Uchiha) نجات می‌یابد. در نهایت مادارا مغز او را شستشو می‌دهد تا بتواند به وسیله‌ی او به اهداف خود دست یابد.

گنجوتسوی اوبیتو حتی از Kotoamatsukami نیز قویتر است. او قادر بود Yagura را برای سال‌های زیادی کنترل کند بدون اینکه حتی یکی شینوبی متوجه آن بشود. او رینگان را به ارث می‌برد، مانگکیو شارینگان خود را بیدار می‌کند و حتی برای مدت کوتاهی کنترل هیولای ده دم را نیز به دست می‌گیرد. اگر نیروی‌های شینوبی برای کشتن او متحد نمی‌شدند او، به  طور قطع، می‌توانست هر کدام از قهرمان‌های انیمه ناروتو را شکست دهد و به همین خاطر نیز به عنوان یکی دیگر از بهترین و شجاع ترین شخصیت های ناروتو شناخته شده است.



مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments