برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
انیمه بوروتو
1%
  • 0/10

شخصیت های انیمه بوروتو با چاکرای هیولا

هیولاهای دم دار داخل بدن انسان‌ها!

شخصیت های انیمه بوروتو با چاکرای هیولا ۸ ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

شخصیت‌های قدرتمند بسیاری در انیمه بوروتو حضور دارند که از ذخایر انرژی هیولاهای دم دار بهره برده‌اند؛ بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب به معرفی و بررسی شخصیت‌هایی در این انیمه می‌پردازیم که قدرت هیولاهای دم دار را در آستین خود نگه داشته‌اند.

همه ما می‌دانیم که شخصیت‌هایی بسیاری در انیمه ناروتو (Naruto) حضور داشتند که از ذخایر انرژی و چاکرای هیولاهای دم دار بهره برده بودند. این شخصیت‌ها نقش محوری در خط داستانی این انیمه ایفا می‌کردند؛ اما با این وجود، اهمیت آن‌ها در انیمه بوروتو (Boruto) که در واقع ادامه سری ناروتو به شمار می‌آید، تا حدودی کاهش یافته است. با این حال، هنوز هم شخصیت‌های قدرتمند بسیاری در این انیمه نیز حضور دارند که از ذخایر انرژی هیولاهای دم دار بهره برده‌اند و به همین خاطر نیز نبردهای بسیاری را به نفع خود رهبری می‌کنند؛ بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب به معرفی و بررسی شخصیت‌هایی در انیمه بوروتو می‌پردازیم که قدرت هیولاهای دم دار را در آستین خود نگه داشته‌اند.

در مجموعه انیمه‌ای بوروتو، طرفداران، با تعداد زیادی از کاربران هیولاهای دم دار آشنا شده‌اند که به مرور زمان وارد خط داستانی شده‌اند. از طرفی، شخصیت‌هایی نیز وجود دارند که با وجود نداشتن یکی از این هیولاها در بدن خود، باز هم به طریقی از انرژی آن‌ها بهره برده‌اند و از قدرت آن در نبردهای خود استفاده می‌کنند. به تازگی، با وجود پیش رفتن داستان، طرفداران با تعداد بیشتری از کاربران انرژی هیولاهای دم دار در داستان این انیمه آشنا شده‌اند که ما در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Killer Bee

کیلر بی (Killer Bee) تنها جینچوریکی (کاربر هیولای دم دار) شناخته شده در انیمه بوروتو است که در برهه‌ی زمانی حال حاضر داستان، حضور پیدا کرده است. او در خط داستانی انیمه ناروتو نیز کاربر هیولای هشت دم بوده است که در داستان با نام گیوکی (Gyuki) شناخته شده است و همچنان نیز به میزبانی هیولای هشت دم در بدن خود ادامه داده است. او یک کارکتر بسیار قدرتمند به شمار می‌رود که پس از پایان جنگ، قدرتمندتر نیز شده است. احتمال می‌رود که در آینده، کارکتر کیلر بی حضور پر رنگ‌تری در انیمه بوروتو داشته باشد.

Himawari Uzumaki

به تازگی تایید شده است که کارکتر شناخته شده با نام هیماواری (Himawari)، قدرت یک هیولای دم دار را در درون خود دارد. با این حال، هنوز به صورت دقیق مشخص نشده است که این هیولا از چند دم برخوردار است. از طرفی، به صورت رسمی نیز مشخص نشده است که آیا کل وجود هیولا و یا فقط چاکرای او در داخل بدن این کارکتر قرار گرفته است؛ اما آنچه که تا به حال در داستان تایید شده است این است که این کارکتر از پتانسیل بی حد و حصری برخوردار است که اگر بر آن مسلط شود، تنها تعداد معدودی از دیگر شخصیت‌های داستان توانایی مقابله با او را خواهند داشت.

Jigen

کارکتر جیگن (Jigen) یکی از بزرگترین شخصیت‌های شرور مجموعه بوروتو به شمار می‌رود که سازمان کارا (Kara) را رهبری می‌کرد. اگرچه او به صورت رسمی یک کاربر هیولای دم دار به شمار نمی رفت، اما با این وجود، گاهی می‌توانست از چاکرای هیولای ده دم که در بدن خود ذخیره کرده بود برای مقابله با دشمنان قدرتمند استفاده کند. او زمانی که توانست مقدار کافی از چاکرای این هیولا را در بدن خود ذخیره کند، قادر شد تا بر دو کارکتر ناروتو و ساسوکه (Sasuke) نیز غلبه کند که اصلی‌ترین شخصیت های خط داستانی این انیمه به شمار می‌روند.

Bug’s Clone

کارکتر شناخته شده با نام Bug’s Clone یکی از شخصیت‌های اصلی مجموعه انیمه ای بوروتو به شمار می‌رود که به تازگی در داستان معرفی شده است. او در واقع یکی از بدن‌های شینجو (Shinju) می‌باشد که یعنی به صورت مستقیم از بدن هیولای ده دم به دنیا آمده است. به این ترتیب، او قدرت چاکرای هیولای ده دم را در بدن خود ذخیره کرده است. اطلاعات زیادی در رابطه با این کارکتر در دسترس نیست اما با این وجود، آنچه واضح است این است که او ضعیف ترین بدن شینجو به شمار می‌رود که تا به امروز در خط داستانی حضور پیدا کرده است.

Matsuri

کارکتر شناخته شده با نام ماتسوری (Matsuri)، یکی دیگر از بدن‌های شینجو در انیمه بوروتو به شمار می‌آید که تا به امروز در خط داستانی این انیمه حضور پیدا کرده است. او به وسیله چاکرای Meogi به وجود آمده است که یعنی هم به قدرت زمین و هم قدرت آب دسترسی دارد. از طرفی، این کارکتر توانایی استفاده از قدرت شناخته شده با نام Wood  Release و Rinnegan را نیز دارد که توانایی‌های او را دو چندان می‌کند. این کارکتر به طور قطع، یکی از توانمندترین شخصیت های این مجموعه به شمار می‌رود.

Hidari

کارکتر هیداری (Hidari) یکی دیگر از بدن‌های شینجو به شمار می‌رود که به وسیله چاکرای کارکتر ساسوکه به وجود آمده است. همین مسئله خود به تنهایی او را به یکی از قدرتمندترین کارکترهای انیمه بوروتو تبدیل می کند. او نه تنها به تمام قدرت‌های ساسوکه تسلط دارد، بلکه به قدرت انرژی هیولای ده دم نیز دسترسی دارد که باعث می‌شود بتواند بر ساسوکه نیز غلبه کند. به علاوه همه این‌ها، این کارکتر به قدرت دو Rinnegan نیز دسترسی دارد که باعث می شود به یکی از خطرناک ترین شخصیت‌های داستان تبدیل شود.

Jura

جورا (Jura) کارکتری است که به وسیله چاکرای یک فرد ناشناس به وجود آمده است؛ هرچند احتمال می‌رود که آن فرد کاواکی (Kawaki) و یا ایشیکی اوتسوتسوکی (Isshiki Otsutsuki) باشد. جورا دارای قدرت چاکرای هیولای ده دم در بدن خود است و همچنین توانایی استفاده از قدرت دو Rinnegan را نیز دارد. در خط داستانی این انیمه، تا به امروز از توانایی‌های این کارکتر، اطلاعات زیادی در دسترس بینندگان قرار نگرفته است اما با این وجود، با در نظر گرفتن قدرت هیولای ده دم، به طور قطع به عنوان یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های این مجموعه به حساب می‌رود که تعداد معدودی از دیگر کارکترهای داستان توانایی مقابله کردن با او را دارند.

Naruto Uzumaki

کارکتر ناروتو اوزوماکی (Naruto Uzumaki)، قهرمان و شخصیت اصلی داستان، در حال حاضر به عنوان قوی ترین شینوبی تاریخ در نظر گرفته می شود. این کارکتر در روز تولد خود به جینچوریکی نه دم تبدیل شد که در داستان با نام کوراما (Kurama) شناخته شده است. کوراما یک هیولای نه دم عظیم الجثه به شکل روباه است که شب تولد ناروتو به دهکده حمله کرد و به همین خاطر نیز، پدر ناروتو آن را در بدن پسرش مهر و موم کرد. این کارکتر، به دلیل آنکه از خاندان اوزوماکی به شمار می رود، از همان ابتدا، دارای نیروی حیاتی ذاتی فوق العاده قدرتمندی نیز بود که تنها نیاز داشت آن را بیدار کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments