برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
شخصیت های با استقامت ناروتو
1%
  • 0/10

معرفی و بررسی شخصیت های با استقامت ناروتو

انرژی تمام نشدنی سرسخت ترین کارکترها

معرفی و بررسی شخصیت های با استقامت ناروتو ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

کارکترهایی که در ادامه این مطلب به معرفی و بررسی‌شان خواهیم پرداخت، در لیست قوی ترین شخصیت های با استقامت ناروتو (Naruto) قرار می‌گیرند که توانایی قرار گرفتن در مبارزات دشوار با حریفان بسیار سرسختی را دارند. این کارکترها جزو بهترین مبارزان این مجموعه شگفت انگیز به شمار می روند که تنها افراد معدودی توانایی مقابله کردن با آن‌ها را دارند.

استقامت بدنی فاکتور بسیار مهمی در مبارزات به شمار می‌رود که در موارد بسیاری، برد و یا باخت افراد را تعیین می‌کند. این مسئله در دنیای خارق العاده داستان شناخته شده با نام ناروتو نیز صدق می کند. برنده تعداد کثیری از مبارزاتی که در طول داستان اتفاق می‌افتند، به طور معمول کسانی هستند که در این مبارزات طاقت فرسا، میزان چاکرای بیشتری را در بدن خود ذخیره داشته‌اند و از استقامت بدنی بالاتری برخوردار بوده‌اند. میزان چاکرای زخیره شده در بدن کارکترهای این داستان نشان می‌دهد که این شخصیت‌ها تا چه میزان شانس زنده ماندن در این دنیای خطرناک و نفس گیر را دارند. لازم به ذکر است که تعداد کمی از شخصیت های داستان ناروتو دارای استقامت بدنی باورنکردنی هستند. برخی از آن‌ها به دلیلی پتانسیل ذاتی خود آن را به دست آورده‌اند و برخی دیگر آن را از طریق آموزش‌های فشرده کسب کرده‌اند. مسلم است که این شخصیت‌ها کسانی هستند که توانایی قرار گرفتن در مبارزات دشوار با حریفان بسیار سرسخت را دارند و تنها افراد معدودی قادر به مقابله کردن با آن‌ها هستند. از این رو، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی قوی ترین شخصیت های با استقامت ناروتو می‌پردازیم.

ناروتو یکی از پر طرفدارترین و محبوب‌ترین انیمه تمام دوران‌ها به شمار می‌آید. این انیمه بر اساس مجموعه مانگای موفق ماساشی کیشیموتو (Masashi Kishimimoto) ساخته شده است. داستان آن نیز در رابطه با پسری به نام ناروتو اوزوماکی  (Naruto Uzumaki) است. یکی از دلایل اصلی که افراد بسیاری به این انیمه علاقه زیادی پیدا کرده‌اند، کارکتر ناروتو و شخصیتی است که دارد. ماساشی کیشیموتو شخصیت ناروتو را به گونه‌ای خلق کرده است که بسیار وفادار، مهربان، صادق، کمک کننده و در عین حال، کمی خنگ می‌باشد. ماهیت خوب ناروتو داستان چگونگی نجات کل دهکده مخفی برگ را توسعه می‌بخشد و ماهیت نه چنان باهوش او، به این انیمه طنز خاصی اضافه کرده است که تماشای آن می‌تواند برای بینندگان بسیار سرگرم کننده و لذت بخش باشد. همه ما می‌دانیم در انیمه‌هایی که در ژانر شونن ساخته می‌شوند، قهرمان‌ها و شخصیت‌های اصلی داستان، از ویژگی‌های رفتاری و اخلاقی خاصی برخوردارند که می‌توانند تاثیر به سزایی بر روش فکری و چارچوب‌های اخلاقی مخاطبان خود داشته باشند. اینگونه انیمه‌ها، در اغلب موارد، رفاقت و عشق بی قید و شرطی را به تصویر می‌کشند که بسیار تامل برانگیز و تاثیرگذار هستند و به همین خاطر نیز، از محبوبیت زیادی برخوردارند و موفق به جذب طرفداران بیشماری، نه تنها در ژاپن، بلکه در سراسر جهان شده‌اند. توجه داشته باشید که ادامه این مطلب حاوی اسپویل می‌باشد.

Sasuke Uchiha

کارکتر شناخته شده با نام «ساسوکه اوچیها» (Sasuke Uchiha)، یکی از افرادی به شمار می‌رود که دارای استعداد ذاتی فوق العاده شگفت انگیزی در زمینه مبارزه می‌باشد. این کارکتر یکی از معدود افرادی است که قادر شد از قتل عام قبیله اوچیها به دست بردار بزرگتر خودش، جان سالم بدر برد. استعداد ذاتی این کارکتر از همان ابتدای شروع داستان به صورت واضحی آشکار بود و به این خاطر نیز، به عنوان یکی از برترین دانش آموزان مدرسه خود مخسوب می‌شد. با وجود همه این‌ها، استقامت بدنی این کارکتر در پارت دوم داستان انیمه ناروتو خود را به بهترین شکل ممکن نشان داد و آن هم زمانی بود که قدرت “Mangekyo Sharingan” را بیدار کرد و آن را با تمام قوای خود به کار برد.

لازم به ذکر است که کارکتر ساسوکه اوچیها در طی «جنگ جهانی چهارم شینوبی‌ها» در مقابل افرادی مانند «اوبیتو اوچیها» (Obito Uchiha) و «مادارا اوچیها» (Madara Uchiha) قرار گرفت و با همه توان خود با آن‌ها مبارزه کرد. پس از اتمام جنگ نیز، او به مبارزه با ناروتو پرداخت که تنها استقامت بدنی باور نکردنی او را به تصویر می‌کشید و به همین خاطر نیز، نام ساسوکه به طور قطع، در لیست قوی ترین شخصیت های با استقامت ناروتو قرار می‌گیرد.

Hashirama Senju

کارکتر شناخته شده با نام «هاشیراما سنجو» (Hashirama Senju) که به عنوان اولین هوکاگه داستان انیمه ناروتو معرفی شده است، یکی دیگر از قوی ترین شخصیت های با استقامت ناروتو به شمار می‌رود که میزان فوق العاده عظیمی از چاکرا را در بدن خود ذخیره کرده است. قدرت و استعداد ذاتی این کارکتر در حدی قرار داشت که در میان دیگر کارکترهای این داستان به عنوان نفر اول دنیای شینوبی‌ها شناخته شده بود. گفته می شود که این کارکتر قادر بود یک روز کامل، بدون توقف مبارزه کند و سطح انرژی اولیه خود را به همان صورت تا پایان مبارزه حفظ کند. این مسئله خود گواهی بر مقاوم بودن و استقامت بی نظیر بدنی او می‌باشد و به همین خاطر نیز پیروزی او در مبارزاتی که داشت، حتی قبل از شروع شدنشان هم تضمین شده بود.

استقامت بدنی کارکتر هاشیراما سنجو، با در نظر گرفتن قدرت احیا کننده‌ای که دارد، او را از افراد هم دوره خود و حتی بزرگترین رقیبش، «مادارا اوچیها»، متمایز می‌کرد. او همچینین استعدادی بی نظیر در Sage Mode نیز داشت و قدرت کنترل چاکرای بی نظیرش نیز به گونه ای بود که می‌توانست جوتسوی بزرگ را تنها با یک حرکت مهر و موم دست به انجام برساند.

Naruto Uzumaki

کارکتر «ناروتو اوزوماکی» (Naruto Uzumaki)، قهرمان و شخصیت اصلی داستان، در حال حاضر به عنوان قوی ترین شینوبی تاریخ در نظر گرفته می شود. این کارکتر در روز تولد خود به جینچوریکی نه دم تبدیل شد که در داستان با نام «کوراما» (Kurama) شناخته شده است. کوراما یک هیولای نه دم عظیم الجثه به شکل روباه است که شب تولد ناروتو به دهکده حمله کرد و به همین خاطر نیز، پدر ناروتو آن را در بدن پسرش مهر و موم کرد. جالب است بدانید که این کارکتر با وجود آنکه به صورت مداوم تحت آموزش‌های طاقت فرسا قرار می‌گرفت تا بتواند قدرت‌های خود را توسعه ببخشد، اما با این حال، به دلیل آنکه از خاندان اوزوماکی به شمار می رود، از همان ابتدا، دارای نیروی حیاتی ذاتی فوق العاده قدرتمندی بود که تنها نیاز داشت آن را بیدار کند.

در جنگ جهانی چهارم شینوبی، ناروتو اوزوماکی نزدیک به دو روز به صورت مداوم مبارزه کرد و همچنان در پایان نبرد نیز انرژی کافی برای مقابله با دوست و رقیب قدیمی خود، ساسوکه اوچیها را داشت و با تمام توان خود به مبارزه با او نیز پرداخت. در طول این نبردها به صورت واضحی استقامت بدنی این کارکتر به تصویر کشیده شد که خارق العاده بود.

Hamura Otsutsuki

کارکتر شناخته شده با نام «هامورا اوتسوتسوکی» (Hamura Otsutsuki)، یکی دیگر از قوی ترین شخصیت های با استقامت ناروتو به شمار می‌رود. در واقع این کارکتر به عنوان یکی از پسران «کاگویا اوتسوتسوکی» (Kaguya Otsutsuki) معرفی شده است. هامورا نه تنها میزان عظیمی از چاکرا را در بدن خود ذخیره کرده است، بلکه از قدرت «بایاکوگان» (Bayakugan) ‌نیز برخوردار است که یکی از قدرت‌های منحصر به فرد قبیله «هیوگا» (Hyuga) به حساب می‌آید. هامورا در سنین بزرگسالی، توانایی‌های خود را به قدری توسعه بخشید که قادر بود ماه‌ها بدون توقف در کنار برادرش عیله مادرش بجنگد.

هامورا به همراه برادرش، پس از یک نبرد فوق العاده طاقت فرسا و طولانی، موفق به مهر و موم کردن مادرش شد. او در بزرگسالی، با توسعه توانایی‌های خود، قدرت «تنسیگان» (Tenseigan) خود را نیز به بیشترین حد خود ارتقا داد  و به همین خاطر، به عنوان یکی از قدرتمندترین کارکترهای این مجموعه هیجان انگیز شناخته شده است که تنها افراد معدودی توانایی قرار گرفتن در برابر او را دارند. توانایی این کارکتر به صورت کلی در حدی قرار دارد که می‌تواند مبارزه را به چالشی شکست ناپذیر برای دشمنان خود تبدیل کند.

Obito Uchiha

اوبیتو بنیانگذار سومین دسته «آکاتسوکی» (Akatsuki) در ناروتو است. او شاگرد «میناتو» (Minato)، هوکاگه چهارم، بود. در حالی که گمان می‌رفت او در جوانی به عنوان یک شینوبی جان خود را از دست داده باشد، اما در واقع او توسط مادارا اوچیها نجات می‌یابد. در نهایت مادارا مغز او را شستشو می‌دهد تا درخواست او را به انجام برساند. گنجوتسوی اوبیتو حتی از Kotoamatsukami نیز قویتر است. او قادر بود Yagura را برای سال‌های زیادی کنترل کند بدون اینکه حتی یکی شینوبی متوجه آن بشود. او رینگان را به ارث می‌برد، مانگکیو شارینگان خود را بیدار می‌کند و حتی برای مدت کوتاهی کنترل هیولای ده دم را نیز به دست می‌گیرد. اگر نیروی‌های شینوبی برای کشتن او متحد نمی‌شدند او به  طور حتم می‌توانست هر کدام از قهرمان‌های انیمه ناروتو را شکست دهد.

اوبیتو اوچیها که به طور قطع یکی دیگر از قوی ترین شخصیت های با استقامت ناروتو به شمار می‌رود، بیشترین حد قدرت خود را زمانی به نمایش گذاشت که به چینچوریکی ده دم تبدیل شد. او با موفقیت توانست قوای ذهنی خود را تثبیت کند و اینگونه قادر شد قدرت هیولای ده دم را نیز به طور کامل تحت کنترل خود درآورد که به هیچ عنوان کار راحتی نیست.

Madara Uchiha

مادارا اولین شخصی است که «زتسو» (Zetsu) در برنامه خود برای احیای کاگویا، او را مشارکت داد. این کارکتر یکی از معدود شخصیت‌هایی نیز هست که می‌توانست بر قدرت‌های باورنکردنی کاگویا غلبه کند. مادارا قادر بود از تکنیک Infinite Tsukiyomi استفاده کند و بر توانایی‌های مرتبط با Rinnengan نیز تسلط دارد. مادارا قدرت سوسانوی خود را بیشتر از هر کارکتر دیگری در انیمه گسترش داد و بدون هیچ زحمتی پنج کاگه را از بین برد. قدرت او به عنوان جینچوریکی هیولای ده دم حتی باقدرت «هاگورومو اوتسوتسوکی» (Hagorome Otsutsuki) برابری می‌کند که همین او را به یکی از قدرتمندترین شینوبی‌های تمام دوران‌ها تبدیل کرده است.

قدرت مادارا اوچیها در حدی قرار داشت که هنوز پس از نسل‌ها نیز، با احترام در مورد آن صحبت می‌شد. این کارکتر که یکی دیگر از قوی ترین شخصیت های با استقامت ناروتو به شمار می‌رود، پس از آنکه هیولای ده دم را در بدن خود مهر و موم کرد، به دلیل داشتن چاکرای هیولاهای هشت دم و نه دم نیز، به سطح باور نکردنی از قدرت صعود کرد؛ قدرت او در سطحی قرار گرفت که قادر بود اوبیتو را نیز شکست دهد.

Hagorome Otsutsuki

کارکتر «هاگورومه اوتسوتسوکی»‌ (Hagorome Otsutsuki)، شخصیتی خداگونه بود که در طول تاریخ به عنوان حکیم افسانه‌ای «شش راه» (Six Path) شناخته شده بود. این کارکتر یکی دیگر از فرزندان کایوگیا و برادر هامورا بود. او نیز که برای ماه‌ها به همراه برادرش برعیله مادرش مبارزه کرد، در نهایت موفق شد دنیا را با مهر و موم کردن مادرش در ماه، از او و قدرت هیولای ده دم نجات دهد.

کارکتر هاگورومه، پس از مهر و موم کردن مادرش، هیولای ده دم را در نیز بدن خود قرار دارد و به این ترتیب، به اولین جینچوریکی تاریخ تبدیل شد. هاگورومه به عنوان خالق «نینجوتسو»، ذخایر عظیمی از چاکرا را نیز در بدن خود حفظ کرده بود و قادر بود آن را بدون هیچ حرکت دستی شکل دهد که تنها کارکترهای معدودی توانایی انجام دادن آن را دارند و به همین خاطر نیز، به طور قطع، یکی از بهترین و قوی ترین شخصیت‌های انیمه ناروتو به شمار می‌رود.

Kaguya Otsutsuki

کارکتر «کاگویا اوتسوتسوکی» که به عنوان یکی دیگر از قوی ترین شخصیت های با استقامت ناروتو شناخته شده است، اولین فردی بود که توانست به دلیل ارتباطی که با درخت خدا داشت، نیروی عظیم چاکرا را در زمین به کار برد. این کارکتر پس از آنکه میوه چاکرای درخت را مصرف کرد، ذخایر بی نظیری از چاکرا و قدرت را به دست آورد که با هیچ یک از دیگر شخصیت‌های این داستان، حتی پسرانش نیز، به هیچ عنوان قابل مقایسه نبود و با اختلاف بسار زیادی از آن ها بیشتر بود.

تنها کسانی که شانس شکست دادن کارکتر کاگویا اوتسوتسوکی را می‌توانستند داشته باشند، پسرانش بودند که برای آن‌ها نیز ماه‌ها جنگ بدون وقفه طول کشید تا توانستند مادر خود را مهر و موم کنند و دنیا را از خطری نجات دهند که می‌توانست برایشان داشته باشد. کاگویا به عنوان موجودی آسمانی، فردی خداگونه بود که همه جهان از او و قدرت‌هایی که در اختیار داشت خوف داشتند و به همین خاطر نیز، به پرستش او روی آورده بودند که گواهی بر استقامت وحشتناک این کارکتر است.نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments