1%
  • 0/10

ساخت فصل سوم سریال Mystery Science Theater 3000 لغو شد

فراز و نشیب‌هایی که تمامی ندارد

ساخت فصل سوم سریال Mystery Science Theater 3000 لغو شد ۰ ۰۹ آذر ۱۳۹۸ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سریال Mystery Science Theater 3000

فراز و نشیب‌های سریال Mystery Science Theater 3000 تمامی ندارد و روند تولید این اثر کمدی بار دیگر به بن بست خورده است. در حالی که انتظار می‌رفت فصل سوم از سری جدید ساخته شود، نتفلیکس دستور به لغو آن داده است.

جوئل هاجسون (Joel Hodgson) در سال ۱۹۸۸ سریال Mystery Science Theater 3000 را برای کانال WUCW ساخت که در گذشته با نام KTMA-TV شناخته می‌شد. کانال در آن زمان با مشکلات مالی روبرو و مجبور شد تا حق ساخت سریال را به شبکه‌ی Comedy Central بفروشد. از نوامبر همان سال، ادامه‌ی سریال در این شبکه روی آنتن رفت و هفت فصل پخش شد. همزمان با پایان یافتن فصل هفتم، سیاست‌های شبکه‌ی Comedy Central تغییر کرد تا نهایتاً به لغو ساخت ادامه‌ی سریال تصمیم گرفته شود.

پس از این اتفاق، طرفداران سریال Mystery Science Theater 3000 تمام تلاس خود را به‌ کار گرفتند تا هر طور شده ادامه‌ی سریال ساخته شود. تلاش‌های آن‌ها توجه‌ی مدیران شبکه‌ی Syfy را به خود جلب کرد. آن‌ها حق ساخت سریال را خریدند و ادامه‌ را برای سه فصل دیگر تولید کردند اما این روند در آگوست سال ۱۹۹۹ بار دیگر به بن بست رسید. در سال ۲۰۱۷ و در حالی که حدودا بیست سال از پخش آخرین قسمت می‌گذشت، جوئل هادسون تصمیم به احیا و ساخت یک سری جدید گرفت.

سری جدید با حضور بازیگران تازه‌ نفس از جمله جوناه ری (Jonah Ray)، فلیشیا دی (Felicia Day) و پتن اسوالت (Patton Oswalt) ساخته و از طریق شبکه‌ی نتفلیکس پخش شد. در حالی که انتظار می‌رفت فصل سوم هم ساخته شود، این شبکه تصمیم به لغو گرفت. این خبر را ری با انتشار یک متن از طریق حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد. این بازیگر همچنین ابزار امیدواری کرد سریال Mystery Science Theater 3000 همانند گذشته راهی برای بازگشت پیدا کرده و بار دیگر مهمان طرفدارانش خواهد بود.

این سریال کمدی درباره‌ی یک انسان بود که توسط چند دانشمند دیوانه و دستیارانشان داخل فضاپیمایی با نام Satellite of Love زندانی شده بود. این انسان مجبور بود به‌صورت مداوم به تماشای فیلم‌های سینمایی بی‌کیفیت بنشیند تا نهایتاً یک فیلم او را به مرز دیوانگی برساند. این زندانی پس از مدتی تصمیم گرفت با ساخت چند ربات از قطعات فضاپیما، برای خود همدم بسازد. بدین ترتیب، تحمل شرایط ساخت آن‌جا برایش آسان‌تر شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments