#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر سریال تلویزیونی Chucky منتشر شد

عروسک ترسناک اکنون به تلویزیون می‌آید

تریلر سریال تلویزیونی Chucky به تازگی منتشر شده و چاکی عروسک ترسناک مشهور را از زاویه‌ای جدید نشان می‌دهد. با نزدیک‌تر شدن به دوران جشن هالووین شاهد جاری شدن سیل سریال‌ها و فیلم‌های ترسناکی هستیم که در فصل پاییز منتشر می‌شوند. Chucky نیز یکی از این آثار بوده که در ماه اکتبر امسال توسط شبکه SyFy منتشر خواهد شد. 

پس از تماشای این تریلر بیش از پیش به دیوانگی چاکی پی برده و این بار با تریلری به مراتب ترسناک‌تر و خونین‌تر روبه‌رو می‌شویم. هرآنچه که تا کنون در رابطه با تلسم‌ها و جنایات این عروسک کوچک شنیده و دیده‌اید را به فراموشی بسپارید زیرا در این سریال به کلی با یک چاکی وحشتناک‌تر از همیشه مواجه خواهید شد. 

اگرچه این مجموعه تلویزیونی داستان منحصر به فرد خود را خواهد داشت اما با این حال چندان هم نامربوط به ماجراهای پیشین فرنچایز چاکی نیست. داستان سریال چاکی  ماجرای داستان اصلی فرنچایز چاکی که  توسط خالق این فرنچایز دان مانچینی (Don Mancini) نوشته شده است را دنبال می‌کند. در سال ۲۰۱۰ بود که چاکی برای اولین بار فیلم اورجینال و اختصاصی خود را به عنوان Cult of Chucky دریافت کرد که توسط نتفلیکس منتشر شد.

مانچینی بسیار تلاش کرده تا چاکی را به یک فرنچایز منحصر به فرد و محبوب تبدیل کند و اکنون به نظر می‌رسد که او تلاش‌های وی به نتیجه رسیده است. داستان سریال تلویزیونی چاکی دقیقا ادامه داستان فیلم Cult of Chucky را تعریف کرده و در تریلر منتشر شده جنبه‌های تازه شخصیت چاکی را مشاهده می‌کنیم. 

تریلر سریال تلویزیونی Chucky 

چاکی مدرن اولین چیزی است که در این تریلر به چشم مخاطب می‌آید. اگرچه فرقه چاکی در فیلم Cult of Chucky از هم پاشید و چارلز لی ری (Charles Lee Ray) جادوی وودو خود را در چندین بدن و عروسک چاکی پخش کرد با این حال چاکی و نیکا موفق به فرار شدند و ادامه ماجرای آن‌ها را در این سریال مشاهده می‌کنیم. 

همانطور که در تریلر منتشر شده نیز مشخص است چاکی با روشی کلاسیک اما حال و هوایی مدرن‌تر تقریبا مانند آنچه که پیشتر انجام می‌داد به عنوان یک عروسک بی استفاده وارد خانه کودکان شده و سپس به قتل عام می‌پردازد. 

مانچینی در رابطه با این سریال عنوان کرده است که اکنون چاکی سلاح‌هایی تازه و روش‌هایی تازه و از همه مهم‌تر اهدافی جدید دارد که به خوبی به نمایش گذاشته شده تا عواملی که امروزه باعث برانگیختن خشم می‌شود را به تصویر بکشد.  سریال تلویزیونی چاکی در تاریخ ۱۲ ماه اکتبر توسط SyFy منتشر خواهد شد. 


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا