تنها دو روز به آغاز فصل اول MultiVersus باقی مانده است!

مبارزاتی جدید با شخصیت‌هایی جدید!

تنها دو روز به آغاز فصل اول MultiVersus باقی مانده است! گلناز کیانی ۰ ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
آغاز فصل اول Multiversus

چیزی به آغاز فصل اول Multiversus نمانده است. در روز ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد ماه) این بازی منتخب استریم بالاخره منتشر می‌شود و بسته‌های الحاقی آن نیز در طول فصل اول ارائه خواهند شد.

Player First Games استودیو سازنده مولتی ورسز پس از تاخیری کوتاه در انتشار این بازی بالاخره اعلام کرد که فصل اول این بازی تا دو روز دیگر منتشر می‌شود. فصل اول مبارزاتی جدید دارد که با ۹۵۰ گلیمیوم (gleamium) قابل بازگشایی هستند و ۵۰ ردیف پاداش درون بازی هم اضافه شده‌اند. جدیدترین شخصیت قابل بازی، مورتی (Morty) از سریال محبوب Rick and Morty است که در تاریخ ۲۳ آگوست (۱ شهریور ماه) در دسترس خواهد بود.

توسعه دهنده این بازی همچنین خبر داد که تمامی محتوای طراحی شده برای فصل اول از همان آغاز در دسترس نخواهد بود. وی اضافه کرد که اخبار محتوا و حالت‌های جدید در طول این فصل ارائه می‌شوند و قرار است اوضاع هیجان انگیز باشد! البته پیشتر هم کمی از این اخبار از جمله اسکین والکری برای باگز بانی، اسکین رابین برای لبران جیمز (LeBron James)، مبارزه در حالت Ranked و Classic Arcade افشا شده بود. اما در آینده این اخبار با تاریخ دقیق‌تری برای طرفداران منتشر خواهند شد.

طرفدرانی که قبلا نسخه اوپن بتا را بازی کرده‌اند شاهد چند تغییر اساسی دیگر خواهند بود. در این فصل باگز بانی از تخت سلطنت پایین کشیده خواهد شد و برخی از قدرت‌های قبلی خود را از دست خواهد داد و بلعکس واندر وومن قوی‌تر از پیش خواهد شد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر حضور پرقدرت ریک (Rick) در تاریخی بعدتر از اضافه شدن مورتی به بازی باشند. آغاز فصل اول Multiversus با حضور شخصیت‌های محبوب دنیای بازی و سینما قرار است افسانه‌ای باشد.

مولتی ورسز در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل اجرا است.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ به نظرتان بسته‌های الحاقی‌ شامل چه شخصیت‌ها و اسکین‌هایی خواهند بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا