1%
  • 9/10

بازی‌های بیشتری از سری God of War در راه هستند

از ریمیک تا دنباله فرنچایز

بازی‌های بیشتری از سری God of War در راه هستند ۱ ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی های جدید God of War

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت سونی روی ساخت چندین بازی جدید از سری God of War فعالیت می‌کند.

بدون هیچ شک و تردیدی، خدای جنگ یکی از بهترین فرنچایزهای تاریخ صنعت بازی‌ها بوده که تمامی نسخه‌های آن همواره مورد تحسین بازیکن‌ها قرار گرفته است. بر این اساس، منطقی است که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی با همکاری استودیوی سانتا مونیکا به توسعه این فرنچایز ادامه دهد.

در همین راستا، تا به امروز گزارش‌های زیادی در رابطه با ساخت دنباله خدای جنگ به گوش رسیده که طبق تازه‌ترین این گزارش‌ها، ظاهرا سونی با همکاری استودیوهای زیرمجموعه خود مشغول توسعه چندین بازی جدید از این مجموعه است. افشاگری که پیش‌تر خبر عرضه گوست آف سوشیما برای کامپیوتر را لو داده بود، اخیرا ادعا کرده که بازی های جدید و بیشتری از سری God of War در راه هستند.

به گفته این منبع، سانتا مونیکا تنها سازنده این پروژه‌ها نیست و یک سری از استودیوهای دیگر نیز به نحوی در توسعه این عناوین نقش دارند. آن‌طور که به نظر می‌رسد، یکی از آن‌ها، دنباله God of War Ragnarok خواهد بود که ادامه داستان و ماجراجویی کریتوس را روایت می‌‎کند.

از طرفی، شایعه‌هایی در خصوص احتمال یک اسپین آف از خدای جنگ با محوریت آترئوس، پسر کریتوس مطرح شده است. با توجه به اینکه سونی رویکرد مشابهی را برای سری اسپایدرمن در نظر گرفت، امکان بازی در مقیاس کوچکتر بر اساس داستان آترئوس چندان دور از ذهن نیست.

علاوه بر این‌ها، چند روز پیش بود که نیک بیکر، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد، اعلام کرد که سونی در حال ساخت ریمستر یا ریمیک سه گانه گاد آف وار است. طبق اظهارات این افشاگر، ظاهرا این باندل قرار است در سال ۲۰۲۵ میلادی برای پلی استیشن 5 و حتی کامپیوتر منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments