1%
  • 0/10

منتظر عرضه ریمیک بازی‌های قدیمی Assassin’s Creed باشید

یوبیسافت رسما تایید کرد

منتظر عرضه ریمیک بازی‌های قدیمی Assassin’s Creed باشید ۰ ۰۸ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ریمیک بازی های Assassin's Creed

مدیرعامل شرکت یوبیسافت در گفت‌وگویی رسما از ساخت ریمیک برخی از بازی های قدیمی سری Assassin’s Creed خبر داد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت یوبیسافت در حال حاضر روی توسعه چندین بازی مختلف از سری اساسینز کرید فعالیت می‌کند که یکی از مورد انتظارترین آن‌ها، Shadows نام دارد و قرار است اواخر سال جاری میلادی روانه بازار شود.

جدا از این عناوین، گویا یوبیسافت عناوین قدیمی فرنچایز را از یاد نبرده و همان‌طور که پیش‌تر شایعه‌هایی مطرح شده بود، چند بازی از آثار قدیمی مجموعه در حال بازسازی هستند. به بیان دقیق‌تر، ایو گیلمو، مدیرعامل یوبیسافت در جریان گفت‌وگویی اعلام کرد که چندین ریمیک از بازی های Assassin’s Creed در دست ساخت قرار دارند.

ایو گیلمو در این زمینه توضیح می‌دهد:

در ابتدا، بازیکنان می‌توانند منتظر چند بازسازی از بازی‌های فرنچایز باشند. توسعه این ریمیک‌ها باعث می‌شود که بار دیگر نگاهی به ساخته‌های قبلی خود داشته باشیم و آن‌ها به‌روزتر کنیم. برخی از دنیاهای اساسینز کرید برای ما بسیار ارزشمند هستند. ما قصد داریم بازی‌های آینده سری تجربه‌های متنوع‌تری را رقم بزنند. هدف ما این است که به طور مداوم بازی‌های اساسینز کرید را منتشر کنیم و هر یک تجربه منحصر به فردی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت یوبیسافت جزئیات بیشتری در رابطه با این بازسازی‌ها ارائه نکرده و مشخص نیست که دقیقا کدام ریمیک کدام یک از عناوین قدیمی اساسینز کرید ساخته می‌شود. از طرفی، تاریخ معرفی و عرضه این بازی‌ها نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و طبق معمول صرفا باید صبر کرد.

با این حال، طبق شایعه‌های پیشین، به نظر می‌رسد که یکی از این عناوین، Assassin’s Creed Black Flag باشد. همچنین، در گذشته شایعه‌هایی در رابطه با بازسازی بازی Assassin’s Creed 1 مطرح شده بود. در این میان، نمی‌توان محبوبیت بازی اساسیز کرید ۲ در میان گیمرها را انکار کرد که بازسازی آن چندان دور از انتظار نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments