تماشا کنید: تیزر جدید سریال Ms. Marvel منتشر شد + زیرنویس فارسی

نیروی کیهانی!

تیزر جدید سریال Ms. Marvel منتشر شده و از قدرت‌های خانوم مارول یا همان کامالا خان می‌گوید. سریال‌های اورجینال دنیای سینمایی مارول به تازگی به یکی از محبوب‌ترین آثاری تبدیل شده‌اند که توسط دیزنی پلاس استریم می‌شوند و روز به روز به تعداد آن‌ها اظافه می‌شود. 

خانوم مارول یکی از جدیدترین ابرقهرمان‌های مارول بوده که به تازگی به این جهان بزرگ قدم گذاشته است. کامالا خان یا خانوم مارول دختری جوان و کم سن و سال است که اهل آسیا است و در آمریکا زندگی می‌کند. او یکی از جوان‌ترین و از معدود ابرقهرمان‌های آسیایی مارول است. 

پس از سریال شوالیه ماه – Moon Knight که هم اکنون قسمت ابتدایی آن توسط دیزنی پلاس استریم می‌شود، این اثر دومین سریالی است که یک ابرقهرمان کاملا جدید پروتاگونیست آن بوده و توسط این سریال معرفی می‌شود. سریال خانوم مارول در تاریخ ۸ ماه ژوئن برابر با چهارشنبه ۱۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۱ پس از پایان سریال Moon Knight استریم خواهد شد. 

تیزر جدید سریال خانوم مارول 

نقش کاملا خان توسط ایمان ولانی بازیگر نوجوان و تازکار پاکستانی ایفا خواهد شد و در آینده‌ای نزدیک او را در فیلم The Marvels در کنار کاپیتان مارول و همراهانش خواهیم دید. کامالا دختر جوانی است که شیفته ابرقهرمان بودن است و رویای این امر را همواره در سر می‌پروراند. روزی فرصتی برای او راهم می‌شود تا با استفاده از نیروی‌های کیهانی به یک ابرقهرمان و چیزی که همیشه آرزوی آن را داشته است تبدیل شود. با این حال او در می‌یابد که ابرقهرمان بودن آنگونه که تصور می‌کرده نیست و کار چندان ساده‌ای به حساب نمی‌آید. 

اگر چه برخی از طرفداران کمیک‌های مارول باور دارند که شخصیت کاملا خانی که در این سریال مشاهده می‌کنیم بسیار نسبت به آنچه که در کتاب‌های کمیک وجود دارد متفاوت است اما با این حال این اثر نیز می‌تواند بسیار متفاوت و جذاب عمل کند و سبک منحصر به فرد خود را داشته باشد! در تیزر جدید سریال Ms. Marvel می‌بینیم که او از قدرت‌های تاره خود استفاده می‌کند و بسیار از این موضوع هیجان زده است. اگرچه این کلیپ بسیار کوتاه است اما با این حال گواه این امر است که خانوم مارول پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک ابرقهرمان بزرگ را دارد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا