تریلر سریال Ms. Marvel و نمایش قدرت‌های متفاوت میس مارول! + زیرنویس فارسی

اثری ناامید کننده یا صرفا متفاوت؟!

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره تریلر سریال Ms. Marvel منتشر شده و در این مطلب، آن را با زیرنویس فارسی، به همراه توضیحاتی درباره قدرت‌های متفاوت این شخصیت جدید، در اختیار شما قرار داده‌ایم.

دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ با فیلم Iron Man شروع شد. با این حال، سازندگان برای این جهان ابرقهرمانی ایده‌های بسیار زیادی داشتند و با ادامه داستان، سعی کردند تا دیگر ابرقهرمانان مختلف را هم به آن اضافه کنند. بدین ترتیب، پس از گذشت مدتی از معرفی ابرقهرمانانی مانند ثور (Thor)، هالک (Hulk) و گروه شیلد (SHILED)، بالاخره فیلمی تحت عنوان انتقام جویان (Avengers) اکران شد که همه این کاراکترها را در کنار همدیگر قرار می‌داد.

این در حالی بود که روند اضافه شدن ابرقهرمانان در سه فاز اول به همین شکل ادامه داشت و شخصیت‌های تازه‌ای مانند مرد موردچه‌ای (Ant-Man) و نگهبانان کهکشان (Guardians of The Galaxy) هم به این مجموعه اضافه شدند. اما پس از اتمام دوره ابدیت، بالاخره وقت آن رسیده بود تا یک شروع تازه، پس از مرگ تانوس (Thanos) انجام شود؛ کاری که مارول در سریال Loki با مولتی‌ورس انجام داد تا اثری جاودانه مانند Spider-Man: No Way Home خلق شود.

با این وجود استودیو مارول همچنان دست از معرفی شخصیت‌ها و ابرقهرمانان جدید برنداشته و قصد دارد تا با کنار رفتن برخی از کاراکترهای تعیین کننده مانند کاپیتان آمریکا (Captain America) و آیرون من، حال جمعی تازه از سوپرهیروهای خود را به طرفداران معرفی کند. گروهی که قاعدتا یکی از جدیدترین‌های آن، میس مارول (Ms. Marvel) خواهد بود!

جزئیات تریلر سریال Ms. Marvel

در تریلر سریال Ms. Marvel که به تازگی منتشر شده، می‌توانید شاهد یک میس مارول متفاوت از آنچه که در دنیای کمیک بوکی مارول دیده بودیم باشید. میس مارول، در واقع شخصیتی است به عنوان یک پولی‌مورف شناخته می‌شود؛ طوری که می‌تواند دستانش را بزرگ‌تر کرده و مشت‌های فوق‌العاده بزرگی به دشمنانش بزند! با این وجود، در تریلر منتشر شده فوق، ظاهرا پیشینه کمیک بوکی کامالا تغییر کرده و قدرت‌های او متفاوت هستند.

در ویدیو اول با این مورد آشنا می‌شویم که کامالا، یک دختر دبیرستانی است که به ابرقهرمان بودن علاقه داشته و از طرفی کاپیتان مارول را مدل خود می‌داند. اما او از همان اول داستان دارای قدرت خاصی نیست و صرفا به عنوان یک دختر خیال‌پرداز شناخته می‌شود؛ تا اینکه می‌بینیم کامالا یک مچ‌بند خاص را پیدا کرده و به واسطه آن می‌تواند حتی روی هوا راه برود! این در دسته قدرت‌های میس مارول، در کتاب‌های کمیک بوکی نیست و عملا به عنوان یک ویژگی متفاوت به نسخه MCU او اضافه شده است.

همچنین او در کل مثل نسخه کمیک بوکی دستش به طرز اورگانیک بزرگ‌تر نمی‌شود و پولی‌مورف نیست؛ بلکه انگار به خاطر همان مچ‌بند به این قابلیت دست پیدا کرده و صرفا هویت میس مارول را یدک می‌کشد. به همین دلیل نیز در فضای مجازی پس از انتشار این تریلر، بسیاری از کاربران نظرات منفی را درباره آن اظهار کرده و سریال Ms. Marvel را نا امید کننده خوانده‌اند.

اما نظر شما درباره تریلر سریال Ms. Marvel چیست؟ آیا قدرت‌های میس مارول بیش از حد مشابه کاپیتان مارول خواهند بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا