#مهسا_امینی

زمان حدودی پخش Ms. Marvel مشخص شد؛ انتشار خلاصه‌ی داستان

رونمایی از بازیگران نقش‌های اصلی

زمان حدودی پخش Ms. Marvel

استودیوی آمریکایی مارول با انتشار یک پست در وب سایت Marvel.Com، نه تنها زمان پخش حدودی Ms. Marvel را اعلام کرده، بلکه خلاصه‌ی داستانش را هم به اشتراک گذاشته است.

مارول در جریان D23 Expo 2019 از ساخت یک سریال با محوریت میس مارول خبر داد. استودیوی آمریکایی سپس سکوت اختیار کرد و ترجیح داد هیچ گونه جزئیاتی را درباره‌ی داستان، تیم بازیگری یا دست‌اندرکاران به اشتراک نگذارد. با این حال، وب سایت‌های خبری موفق شدند به واسطه‌ی منابع خود به اطلاعات مهمی دست یافته و هویت بازیگر نقش اصلی را فاش کنند. با آغاز فاز فیلمبرداری پروژه در نوامبر سال جاری میلادی، مشخص شد گزارش‌های غیر رسمی حقیقت داشته و ایمان ولانی (Iman Vellani) نقش کامالا خان را جلوی دوربین ایفا می‌کند. در ضمن، مارول اخیرا و در جریان رویداد Investor Day 2020 اولین ویدیوی رسمی از این سریال را به نمایش گذاشت.

مارول به واسطه‌ی انتشار یک پست در وب سایت Marvel.Com، نه تنها زمان حدودی پخش Ms. Marvel را مشخص کرده، بلکه خلاصه‌ی داستان و لیست بازیگران را هم منتشر کرده است. در حالی که گمان می‌رفت اولین اقتباس لایو اکشن میس مارول در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر شود، استودیوی آمریکایی قصد دارد این اثر را در اواخر سال ۲۰۲۱ به سرویس دیزنی پلاس بفرستد. در ضمن، طبق خلاصه‌ی داستانی که منتشر شده، کامالا خان در سریال یک دختر بچه‌ی ۱۶ ساله‌ی پاکستانی آمریکایی است که در جرزی سیتی زندگی می‌کند. او دانش‌آموزی عالی، گیمری مشتاق و نویسنده‌ای بی‌پروا است که داستان‌هایی با محوریت ابرقهرمان‌ها می‌نویسد. کاملا خان همچنین علاقه‌ی بسیاری به ابرقهرمانان، به خصوص کاپیتان مارول دارد؛ موضوعی که به خوبی در نخستین ویدیوی رسمی قابل‌مشاهده است.

مارول در بخش دیگری از پست اخیر خود در وب سایت Marvel.Com، به معرفی بازیگران اصلی Ms. Marvel غیر از ایمان ولانی پرداخت. بر این اساس، آرامیس نایت (Aramis Knight)، ساگار شیخ (Saagar Shaikh)، ریش شاه (Rish Shah)، زنوبیا شراف (Zenobia Shroff)، موهان کاپور (Mohan Kapur)، مت لینتز (Matt Lintz)، یسمین فلچر (Yasmeen Fletcher)، بیث نکی (Laith Naki)، عزر عثمان (Azher Usman)، تروینا اسپرینگر (Travina Springer) و نیمرا بوچا (Nimra Bucha) جلوی دوربین حاضر خواهند بود. استودیوی سازنده وارد جزئیات نشد و اشاره‌ای به نقش‌های این بازیگران نکرد. با این حال، یکی از اکانت‌های توییتری مدعی شده فلچر و شراف نقش‌های دو شخصیت مسلمان را ایفا می‌کنند. از آن‌جایی که این دو بازیگر در دنیای واقعی مسلمان نیستند، گروهی از کاربران به چنین انتخاب‌هایی انتقاد دارند.

با قطعی شدن پخش Ms. Marvel در ۲۰۲۱، تعداد سریال‌هایی که در جریان سال آینده از طریق دیزنی پلاس منتشر می‌شوند به رقم شش رسیده است. پیش از این می‌دانستیم What If ،Loki ،The Falcon and The Winter Soldier ،WandaVision و Hawkeye طی ۱۲ ماه آینده در دسترس قرار می‌گیرند. اینطور که به نظر می‌رسد، مارول قصد دارد عدم پخش هیچ گونه محتوا در ۲۰۲۰ را جبران کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا