تصاویر واضح از لباس کامالا خان در Ms. Marvel را اینجا ببینید

تعداد تصاویر به رقم می‌رسد

تصاویر واضح از لباس کامالا خان در Ms. Marvel را اینجا ببینید سورنا رضایی ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
لباس کامالا خان در Ms. Marvel

وب سایت Just Jared ساعاتی تصاویر واضحی را از پشت صحنه منتشر کرد که لباس کامالا خان در Ms. Marvel را نشان می‌دهند.

مارول در جریان رویداد D23 که در سال ۲۰۱۹ برگزار شد، اطلاعات بسیار مهمی را از آینده Marvel Cinemactic Universe به اشتراک گذاشت. استودیو آمریکایی نه تنها ساخت She-Hulk و Moon Knight را تایید کرد، بلکه از تولید اقتباس سریالی میس مارول (Ms. Marvel) خبر داد. مانند کمیک بوک‌ها، داستان حول محور یک دختر نوجوان به نام کامالا خان می‌چرخد که در آمریکا زندگی می‌کند اما اصالتی پاکستانی دارد. او یک ناانسان است که طی اتفاقاتی کنترل قدرت‌های ماوراطبیعی خود را به دست گرفت. کامالا که از طرفداران پروپاقرص کاپیتان مارول به شمار می‌رود، در پی این اتفاق تصمیم می‌گیرد مانند الگو خود به مبارزه با نیروهای شر بپردازد.

Ms. Marvel اواخر سال گذشته میلادی بازیگر نقش اصلی خود را شناخت. او یک چهره ناشناخته به نام ایمان ولانی (Iman Vellani) است که هیچ تجربه شاخصی در زمینه بازیگری ندارد. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، شرایط لازم مهیا و فیلمبرداری آغاز شد. مارول حتی در جریان رویداد Investor Day 2020 اولین ویدیوی رسمی از این سریال را به نمایش گذاشت. ویدیو مزبور شامل صحنه‌هایی از سریال، صحبت‌های دست‌اندرکاران و نحوه انتخاب ولانی به عنوان بازیگر نقش اصلی می‌شد و خبری از لباس ابرقهرمانی کامالا خان نبود.

وب سایت Just Jared که تمرکز ویژه‌ای روی تهیه تصاویر از پشت صحنه و انتشارشان دارد، اخیرا یک پست با محوریت میس مارول کار کرده است. به لطف تصاویر مزبور، حالا می‌دانیم لباس کامالا خان در Ms. Marvel چه ویژگی‌هایی دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، لباس مزبور بازخوردهای مثبتی را از سوی طرفداران کمیک بوک‌ها دریافت خواهد کرد؛ زیرا علی‌رغم تغییرات کوچک تمامی ویژگی‌های لباس در کمیک بوک به مدیوم لایو اکشن انتقال یافته است. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

رونمایی از لباس کامالا خان در Ms. Marvel احتمالا مهم‌ترین نکته موجود در تصاویر باشد اما یک نکته دیگر هم وجود دارد که اشاره به آن خالی از لطف نیست. با توجه به تصاویر، کامالا خان در این صحنه اجازه می‌یابد از حسارهای نیروهای پلیس عبور کرده و وارد منطقه ممنوعه شود. این موضوع نشان می‌دهد کامالا خان پس از اتفاقاتی به یک نام شناخته شده تبدیل شده و حتی همکاری‌ای بین او و نیروهای پلیس شکل می‌گیرد.

مارول چندی پیش رسما لیستی از بازیگران حاضر در Ms. Marvel منتشر کرد که شامل ساگار شیخ (Saagar Shaikh)، ریش شاه (Rish Shah)، آرامیس نایت (Aramis Knight)، زنوبیا شراف (Zenobia Shroff)، مت لینتز (Matt Lintz)، یسمین فلچر (Yasmeen Fletcher)، بیث نکی (Laith Naki)، موهان کاپور (Mohan Kapur)، عزر عثمان (Azher Usman)، تروینا اسپرینگر (Travina Springer) و نیمرا بوچا (Nimra Bucha) می‌شود. استودیو آمریکایی وارد جزئیات نشد و فاش نکرد هر یک از بازیگران به عنوان چه شخصیتی جلوی دوربین ظاهر می‌شوند.

تاریخ دقیق انتشار میس مارول مشخص نشده اما می‌دانیم اواخر سال جاری میلادی از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا