فیلمبرداری سریال Ms. Marvel به تعویق افتاده است

اقتباس تلویزیونی خانم مارول، اولین ملاقات ما با کامالا خان نخواهد بود

فیلمبرداری سریال Ms. Marvel

از آن‌جایی که همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه دارد، بخش تلویزیونی استودیوی مارول تصمیم گرفته فیلمبرداری سریال Ms. Marvel را به زمان دیگری موکول کند.

پس از اینکه ویروس کرونا در تعداد قابل‌توجهی از کشورها شیوع یافت و یک بحران جهانی نام گرفت، محدودیت‌های سفت و سختی روی تعاملات اجتماعی وضع شد. یکی از محدودیت‌ها، اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی بود که به مردم عادی اجازه نمی‌داد جز در موارد ضروری از خانه‌ی خود خارج شوند. با اجرایی شدن چنین محدودیتی، سینماها تعطیل شدند، برنامه‌های اکران و پخش آثار جدید تغییر کردند و روند تولید فیلم‌ها و سریال‌ها متوقف شدند. البته شرایط طی هفته‌های گذشته تا حدودی بهبود یافته و تعدادی از پروژه‌ها به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی چراغ سبز را برای ادامه‌ی فیلمبرداری دریافت کردند.

به گزارش وب سایت Murphy’s Multiverse، بخش تلویزیون استودیوی مارول تصمیم گرفته به دلیل ادامه‌دار شدن بحران کرونا فیلمبرداری سریال Ms. Marvel را از ماه آگوست به نوامبر (مصادف با ۱۱ آبان الی ۱۰ آذر) موکول کند. در ادامه‌ی مطلب آمده اگر شرایط مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش برود، روند ضبط صحنه‌ها در مارس سال آینده‌ی میلادی (مصادف با ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰) به پایان خواهد رسید. نویسنده‌ی Murphy’s Multiverse در گزارش اخیر خود به یک نکته‌ی مهم دیگر هم اشاره کرد. طبق ادعای او، اقتباس تلویزیونی خانم مارول، اولین ملاقات ما با کامالا خان نخواهد بود و این ابرقهرمان قرار است در یکی از آثار جدید مارول حضور یابد. از همین رو، مدیران استودیو تاکید دارند انتخاب بازیگر نقش اصلی در آینده‌ای نزدیک صورت بگیرد. متاسفانه جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشته نشده و نمی‌دانیم مارول چه بازیگرانی را برای نقش اصلی در نظر دارند. همچنین مشخص نیست معرفی کامالا خان در کدام یک از سریال‌ها یا فیلم‌های دنیای سینمایی رقم می‌خورد.

معرفی یک شخصیت قبل از اینکه اثر اختصاصی‌اش پخش شود، ایده‌ی جدیدی نیست. مارول پیش از این سیاست مشابهی را در قبال بلک پنتر اتخاذ کرده بود. این ابرقهرمان نخست در Captain America: Civil War محصول سال ۲۰۱۶ میلادی حضور یافت و سپس در فیلم Black Panther محصول سال ۲۰۱۸ میلادی حاضر شد. مرد عنکبوتی هم شرایط مشابهی دارد. تارزن نیویورکی در ابتدا در Civil War حضور یافت تا معرفی کاملش یک سال بعد و در جریان Spider-Man: Homecoming صورت بگیرد. با در نظر گرفتن این دو مورد، می‌توان حدس زد میزان حضور کامالا خان در در فیلم یا سریال مورد نظر چندان طولانی نخواهد بود و نهایتا به چند صحنه خلاصه شود.

کامالا خان اولین ابرقهرمان مسلمان کمیک بوک‌های مارول محسوب می‌شود. او نخستین بار در شماره‌ی ۱۴ کمیک بوک‌های Captain Marvel (آگوست سال ۲۰۱۴) حضور یافت و پس از آن به یکی از شخصیت‌های پرطرفدار تبدیل شد. او دارای ژن ناانسان بود اما خبر نداشته است. این ژن طی اتفاقی فعال شده و قابلیت تغییر شکل و اندازه را به کامالا خان اضافه می‌کند. او علاقه‌ی زیادی به کاپیتان مارول دارد. از همین رو، نام خانم مارول (Ms. Marvel) را برای خود انتخاب کرده و به مبارزه با دشمنان می‌پردازد. زمان پخش اقتباس سریالی این شخصیت هنوز اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا