#مهسا_امینی

بازیگر نقش زوئی زیمر در دنیای سینمایی مارول مشخص شد

او در سریال Ms. Marvel حاضر خواهد بود

بازیگر نقش زوئی زیمر در دنیای سینمایی مارول مشخص شد سورنا رضایی ۱ ۰۳ اسفند ۱۳۹۹
بازیگر نقش زوئی زیمر در دنیای سینمایی مارول

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش اختصاصی بازیگر نقش زوئی زیمر در دنیای سینمایی مارول را معرفی کرد.

مارول در جریان D23 Expo 2019 از ساخت یک سریال لایو اکشن با محوریت میس مارول خبر داد. استودیوی آمریکایی سپس سکوت اختیار کرد و هیچ گونه اطلاعاتی را به اشتراک نگذاشت. این شرایط ادامه داشت تا اینکه زمان برگزاری Inverstor Day 2020 فرا رسید. مارول در جریان این رویداد آنلاین شایعه‌های قدیمی را تایید و اعلام کرد ایمان ولانی (Iman Vellani) نقش کامالا خانه را جلوی دوربین ایفا می‌کند. استودیوی مزبور همچنین اولین تیزر تبلیغاتی را پخش کرد که شامل صحنه‌هایی از سریال، صحبت‌های دست‌اندرکاران و نحوه‌ی انتخاب ولانی به عنوان بازیگر نقش اصلی را نشان می‌دهد.

با توجه به گزارش اختصاصی‌ای که اخیرا روی خروجی وب سایت The Hollywood Reporter قرار گرفت، بازیگر نقش زوئی زیمر در دنیای سینمایی مارول مشخص شده است. او لورل مارسدن (Laurel Marsden) نام داشته و چهره‌ی جدیدی در حوزه‌ی هنرپیشگی به شمار می‌رود. شاخص‌ترین اثرش، Survive بود که توسط سرویس استریم کوئیبی ساخته شد و در آوریل سال گذشته‌ی میلادی برای مشترکان در دسترس قرار گرفت. این سریال عمر کوتاهی داشت اما همین مقدار کافی بود تا مارسدن استعدادهای خود را به اثبات رسانده و توجه تهیه‌کنندگان و کارگردانان مختلف را جلب کند. در ضمن، نویسنده‌ی مطلب THR مدعی شد زیمر نخستین حضور را در سریال Ms. Marvel تجربه خواهد بود.

زوئی زیمر توسط جی ویلو ویلسون (G. Willow Wilson) و ادرین آلفونا (Adrian Alphona) خلق و اولین بار در جلد سوم کمیک بوک‌های Ms. Marvel معرفی شد. زیمر در فرانسه به دنیا آمد و ملیتی آمریکایی ندارد. با این حال، دانش‌آموزان مهاجر مانند کامالا خان، برونو کرالی و نکیا بهدیر را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهد. این شرایط ادامه دارد تا اینکه در داخل رودخانه هادسن افتاده و توسط کامالا خان نجات داده می‌شود. بدین ترتیب، او اولین نفری لقب می‌گیرد که پروتاگونیست نجات می‌دهد. همین اتفاق باعث می‌شود به مرور زمان یک رابطه‌ی دوستانه میانشان شکل بگیرد؛ رابطه‌ای که فراز و نشیب‌هایی دارد.

بازیگر نقش زوئی زیمر در دنیای سینمایی مارول
لورل مارسدن

بیشکا کلی. علی (Bisha K. Ali) به عنوان شورانر Ms. Marvel انتخاب شده است. عادل العربی (Adil El Arbi)، بلال فلاح (Bilall Fallah)، شرمین عبید چنائی (Sharmeen Obaid-Chinoy) و میران منن (Meera Menon) هم وظیفه‌ی کارگردانی قسمت‌ها را بر عهده گرفته‌اند. چنائی و منن، نام‌های مشهوری نیستند اما العربی و فلاح توانستند با ساخت Bad Boys for Life نامی برای خود دست و پا کنند. اولین اقتباس لایو اکشن میس مارول در حال حاضر فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد تا برای پخش در ماه‌های انتهایی سال جاری میلادی از طریق دیزنی پلاس آماده شود.

از دیگر بازیگران حاضر در سریال Ms. Marvel می‌توان به ساگار شیخ (Saagar Shaikh)، ریش شاه (Rish Shah)، آرامیس نایت (Aramis Knight) موهان کاپور (Mohan Kapur)، مت لینتز (Matt Lintz)، یسمین فلچر (Yasmeen Fletcher) و زنوبیا شراف (Zenobia Shroff) اشاره کرد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا