قوی ترین شخصیت های وان پیس
1%
  • 0/10

قوی ترین شخصیت های وان پیس که میوه شیطانی ندارند!

از زورو تا شنکس!

قوی ترین شخصیت های وان پیس که میوه شیطانی ندارند! ۵۲ ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

اگرچه این انیمه میوه‌های شیطانی زیادی دارد که به صاحبان خود توانایی‌های خاصی می‌دهند، اما برخی از قوی ترین شخصیت های وان پیس میوه شیطانی ندارند.

در حالی که میوه‌های شیطانی رایج‌ترین منبع قدرت برای شخصیت‌های انیمه One Piece است، شخصیت‌های قدرتمند زیادی در این مجموعه وجود دارند که از میوه‌های شیطانی برای مبارزه استفاده نمی‌کنند. این شخصیت ها اغلب به سیستم قدرت ثانویه این سری، با عنوان هاکی (Haki) برای تکمیل قدرت ذاتی خود متکی هستند. در حالی که توانایی های آنها ممکن است به اندازه برخی از کسانی که میوه شیطانی دارند در این سری جذاب نباشد، ولی می‌توانند به راحتی با بسیاری از شخصیت‌ها از نظر قدرت مطابقت داشته باشند. در کمال تعجب بسیاری از این شخصیت‌ها از همان ابتدا یکی از مهم‌ترین چهره‌های سریال بوده‌اند؛ این بیانگر داستان سرایی عالی خالق سریال، ایچیرو اودا بوده که با گنجاندن ظریف اولیه مفاهیمی مانند هاکی ثابت می‌کند که او طرح One Piece را از ابتدا برنامه ریزی کرده بود. همچنین قدرت بسیار زیاد بسیاری از این شخصیت‌ها را با وجود کاربران فوق‌العاده قوی میوه شیطانی را در این مجموعه باور پذیرتر می‌کند. 

در این مقاله رسانه سرگرمی به معرفی قوی ترین شخصیت های وان پیس که میوه شیطانی ندارند می‌پردازد:

Koby

کوبی ممکن است هنوز در حال تمرین باشد، اما به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از قوی ترین شخصیت‌های One Piece است. کوبی که در ابتدا به عنوان همتای ضعیف‌تری برای لوفی شروع می‌کرد، در نهایت زیر نظر نایب دریاسالار گارپ نیروی دریایی آموزش دید و یاد می‌گرفت که کشتی‌های جنگی را فقط با یک ضربه مشت درست مانند تفنگداران دریایی قدیمی‌تر، خم کند. تاثیرگذارترین شاهکار او ثابت کرد که او حتی می‌تواند یک بازوی سنگی غول‌پیکر جزیره را با یک ضربه مشت ترکیب شده از هاکی نابود کند و او را جایگزینی شایسته برای گارپ کند. در پایان سریال، کوبی ممکن است به راحتی به یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های سری تبدیل شود.

Jinbei

Jinbei جدیدترین عضو خدمه کلاه حصیری است، اما این مسئله او را به ضعیف گروه تبدیل نمی‌کند. Jinbei قبل از پیوستن به کلاه‌های حصیری، به مقام شیچی‌بوکای رسید، به این معنی که او یک دزد دریایی بود که آنقدر قوی بود که دولت جهانی قدرت رویارویی با او را نداشت. با مهارت‌های قدرتمند فیشمن در کاراته، درک اینکه چرا Jinbei می‌تواند حریفان خود را در نبرد فیزیکی از بین ببرد و آب اطراف خود را دستکاری کند، سخت نیست. در حالی که او توسط بسیاری از مبارزان دیگر در One Piece پیشی گرفته است، او هنوز یک شخصیت فوق العاده قوی است.


Oden

متاسفانه طرفداران نمی توانند بجز یک فلش بک کوتاه چیز زیادی از اودن ببینند اما در همین یک سکانس هم اودن ثابت کرد که از قدرتمندترین‌هاست. اودن از شاهکارهای دوران کودکی خود در شکست دادن حیوانات غول پیکر تا دوران با دزدان دریایی راجر، بارها و بارها نشان داد که یکی از بهترین شمشیرزنان این سری است. تاثیرگذارترین شاهکار او این بود که توانست حمله ای به کایدو چنان قدرتمند انجام دهد که باعث زخمی شدن این یونکوی فوق العاده قوی شد. در حالی که اودن دیگر زنده نیست، این شاهکارها همیشه او را به عنوان یکی از قوی ترین شخصیت های وان پیس ثابت می‌کند.

Sanji

سانجی یکی از قوی‌ترین‌های گروه کلاه‌ حصیری است که جزئی از گروه سه‌گانه هیولا است و با ادامه‌ی سریال قوی‌تر شده است. شکل اصلی حمله او ضربات ویرانگرش است که به قدری قوی هستند که پاهایش را به آتش می‌کشند، اما اخیراً او ارتقاهای قدرتمندی را از خانواده‌اش بدست آورده است. در حالی که این قدرت‌های جدید هنوز به طور کامل کشف نشده‌اند، شامل توانایی نامرئی شدن و همچنین درجاتی از عوامل شفا هستند. در حالی که سانجی از این قدرت ها خوشش نمی‌آید، اگر مجبور باشد همچنان از آنها استفاده خواهد کرد، و این در ترکیب با قدرت پایه چشمگیر او، او را در این لیست قرار می‌دهد.

Mihawk

معمولاً از Mihawk به عنوان قوی ترین شمشیرزن تمام دوران در دنیای One Piece یاد می شود که ممکن است جایگاه او در این لیست را نسبتاً پایین به نظر برساند، به خصوص در مقایسه با برخی از شخصیت های بالاتر در این لیست. دلیل این امر این است که طرفداران میهاوک را از زمانی که با زورو جوان در ایست بلو مبارزه کرده است، در واقع در یک مبارزه جدی ندیده اند. Mihawk از آن زمان به بعد یکی از اعضای بنیانگذار انجمن Cross Guild با یونکو باگی جدید شد و زورو را در طول زمان پرش آموزش داد، اما او باید قبل از کسب جایگاه بالاتر در نبرد مهارت های خود را بیشتر نشان دهد.

Rayleigh

سیلورز Rayleigh یکی از اعضای سابق دزدان دریایی راجر است که کلاه های حصیری در Saobody با او آشنا شدند. علیرغم سنش، تسلط Rayleigh بر هاکی او را قادر می سازد تا همچنان با دشمنان فوق العاده قدرتمند مبارزه کند و پا به پای دریاسالار نیروی دریایی کیزارو برای محافظت از لوفی و خدمه اش حرکت کند. همچنین زمانی که دزد دریایی جوان هاکی را در طول زمان یاد گرفت، او را به یک مربی عالی برای لوفی تبدیل کرد. در حال حاضر در مانگا، Rayleigh به همراه بوا هانکوک در آمازون لیلی حضور دارند و بعید است که نقش مهمی در آخرین حماسه ایفا کند، اما اگر نبردهای جنگ نهایی اجتناب ناپذیر به او برسد، احتمالاً یک بار دیگر نشان خواهد داد طرفداران چرا هنوز از او می‌ترسند.

Zoro

به راحتی قوی ترین کلاه حصیری بدون میوه شیطانی، زورو یک شمشیرزن قدرتمند است که تعداد بی‌شماری از دشمنان خدمه را از بین برده است. با ادامه این سری زورو به تازگی قوی‌تر شده است، هم تکنیک خود را بهبود می‌بخشد و هم شمشیرهای قوی‌تری می‌گیرد. قدرت باورنکردنی او به وضوح در قسمت اخیر انیمه نشان داده شده است که نبرد او علیه کینگ را نشان می دهد، ثابت کرده که او می‌تواند ستوان‌های برتر یونکو دیگر را شکست دهد. زورو به احتمال زیاد تنها با ادامه One Piece در قدرت خواهد بود، بنابراین او می‌تواند در آینده به راحتی در این رتبه ارتقا یابد.

Garp

طرفداران همیشه می‌دانستند که گارپ یک شخصیت فوق‌العاده قدرتمند در نیروی دریایی است و قدمت آن به زمان راجر و ریش سفید برمی‌گردد، اما تا همین اواخر هرگز ندیده بودند که او مهارت‌های خود را در عمل به رخ بکشد. با حمله Sword به جزیره Fullalead برای بازپس گیری کوبی از دزدان دریایی ریش سیاه، گارپ در نهایت فرصتی برای نشان دادن قدرت واقعی خود پیدا کرد. علیرغم دستگیری گارپ در پایان نبرد، گارپ با مشت‌های فوق‌العاده قدرتمند و توانایی مبارزه از طریق حملات وحشیانه، کاملاً نیروی عظیمی را که علیه او بود، ویران کرد. اگر این کاری است که او به عنوان یک پیرمرد می تواند انجام دهد، پس تصور اینکه او در دوران اوج خود چقدر قوی بوده است دشوار است.

Roger

راجر به طور بالقوه می‌تواند در آینده جایگاه شماره یک این لیست را به خود اختصاص دهد، اما متاسفانه طرفداران به اندازه کافی او را ندیده اند تا او را بالاتر از آخرین قوی ترین شخصیت های وان پیس که میوه شیطانی ندارد را قرار دهند. همانطور که گفته شد، راجر توانست قدرت خود را در فلش بک عالی Oden در طول Wano نشان دهد، و در دوران اوج خود با ریش سفید پا به پا بود. علاوه بر این، راجر به اندازه‌ای قوی بود که تا زمانی که زنده بود، عنوان پادشاه دزدان دریایی را به خود اختصاص داد، تنها پس از تسلیم کردن خود به دولت جهانی با اراده خود اعدام شد.

Shanks

مشابه رتبه‌های دو و سه این فهرست مانند Mihawk و Roger، طرفداران متاسفانه هنوز تعداد زیادی سکانس از Shanks را ندیده‌اند. با حذف اخیر خود از Kid، شنکس سطحی از تسلط هاکی را نشان داده است که به راحتی او را به عنوان بهترین کاربر Haki در این سری معرفی می‌کند. علاوه بر این، در پایان Wano، او برد باورنکردنی هاکی فاتح خود را به شکلی چشمگیر نشان داد. و او آنقدر قدرتمند است که فقط با ظاهر شدن به جنگ مارینفورد پایان دهد. البته، این آخرین شاهکار ممکن است به دلیل وضعیت تئوری شنکس به عنوان یک اژدهای آسمانی باشد، اما بدون در نظر گرفتن این موضوع، او همچنان ثابت کرده است که اگر نگوییم قدرتمندترین شخصیت مجموعه تاکنون، با وجود داشتن تنها یک بازو و بدون خوردن یک میوه شیطانی. 
بسیاری از شخصیت‌های موجود در این فهرست هنوز باید قدرت کامل خود را آشکار کنند، اگرچه اگر آرک‌های آغازین حماسه نهایی نشانه‌ای باشد، احتمالاً به زودی این کار را انجام خواهند داد. علاوه بر این، بسیاری از شخصیت‌ها مانند کوبی، زورو و سانجی احتمالاً قبل از پایان سریال رشد بیشتری خواهند کرد و سطح قدرت خود را افزایش می‌دهند. این لیست ٰقوی ترین شخصیت های وان پیس که میوه شیطانی ندارند ثابت می‌کند که شخصیت ها برای اینکه همچنان بسیار قوی و مهم باشند، نیازی به داشتن توانایی های درخشان یک میوه شیطانی ندارند.

 مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

52 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments