9 مورد از قوی ترین میوه های شیطانی در انیمه وان پیس

9 مورد از قوی ترین میوه های شیطانی در انیمه وان پیس

میوه‌ای با طعم جهنم و قدرت

این میوه های شیطانی در انیمه وان پیس، اگر توسط شخص قابلی درسریال مصرف شوند، علنا غیرقابل شکست می‌باشند. میوه‌ های شیطانی یا Devil Fruits هسته قدرت و انرژی در انیمه وان پیس محسوب می‌شوند؛ این میوه ها به کسانی که آنها را مصرف کنند قدرت‌هایی عظیم را اعطا می‌کنند. همانطور که اخیرا در داستان فاش شد، میوه های شیطانی امتداد تخیل انسان هستند و فقط به دلیل تمایل وجود دارند. میوه های شیطانی معمولا به سه دسته بندی مختلف یعنی Paramecia، Zoan و Logia تقسیم می‌شوند و در حالی که همه آنها در نوع خود خاص هستند، تنها چند میوه شیطانی، شکست ناپذیر در نظر گرفته می‌شوند.

 

۹. ماگو ماگو نو می (Magu Magu no Mi)

ماگو ماگو نو می یک میوه شیطانی از نوع Logia بوده که قدرت آن الان در دست دریاسالار ساکازوکی (Admiral Sakazuki) می‌باشد. این میوه شیطانی به ساکازوکی اجازه می‌دهد تا به ماگما تبدیل شود و به میل خود ماگما را جهت داده یا تولید کند. این میوه قدرت حمله بسیار بالایی دارد و قدرتی به شدت مخرب به مصرف کننده می‌دهد. همانطور که در جنگ مارینفورد دیده شد، حتی می‌تواند با قدرت یونکوها (Yonko) مقابله کند؛ این میوه در داستان به عنوان یکی از بهترین‌های داستان می‌درخشد.

 

۸. گورو گورو نو می (Goro Goro no Mi)

گورو گورو نو می یکی از معدود میوه های شیطانی شکست ناپذیر در انیمه وان پیس بوده که در طول آرک Skypiea به طرفداران معرفی شد. قدرت این میوه شیطانی در حال حاضر متعلق به انل (Enel) بوده و به او اجازه می‌دهد تا به برق تبدیل شود، و همچنین به میل خود برق ایجاد و دستکاری کند. گورو گورو نو می به طوری استثنایی قدرتمند است و می‌تواند همزمان بسوزاند و حتی اگر ضربانی متوقف شود، توانایی این را دارد که قلب کاربر را دوباره به حرکت درآورد. قدرت این میوه شیطان بسیار زیاد است و تنها تعداد انگشت شماری از میوه‌های شیطان می‌توانند حتی امیدوار باشند که در برابر قدرت آن بایستند.

 

۷. مرو مرو نو می (Mero Mero no Mi)

مرو مرو نو می یک میوه شیطانی از نوع Paramecia بوده که قدرت آن در دست بوا هانکوک (Boa Hancock) می‌باشد. این میوه شیطانی قدرت بالایی دارد و به مصرف کننده خود قدرت فیزیکی بسیار زیادی می‌دهد.علاوه بر این افرادی که توسط هانکوک اغوا می‌شوند مستعد تبدیل شدن به سنگ هستند، در واقع هر فردی که دارای افکار کثیفی باشد تبدیل به سنگ خواهد شد. هانکوک همچنین قادر است به واسطه‌ی تماس فیزیکی هر چیزی را تبدیل به سنگ کند، او این کار را با تعداد زیادی از افسران مارین و دزدان دریایی نیو ورلد انجام داده است. توانایی هانکوک بسیار خطرناک بوده و حتی یک یونکو، مانند ریش سیاه، مطمئن بود که اگر فرصتی پیش بیاید، هانکوک می‌تواند او را شکست دهد.

 

۶. اوپه اوپه نو می (Ope Ope no Mi)

اوپه اوپه نو می یک میوه شیطانی از نوع Paramecia بوده که به کاربر امکان آشکارسازی یک فضای کروی را می‌دهد که در داخل آن کاربر می‌تواند ترتیب فیزیکی، حرکت، و جهت هر چیز و هر کس (از جمله خودش) را دستکاری کند و به این عمل «جراحی» گفته می‌شود و در حال حاضر ترافالگار دی. واتر لا این قدرت را در خود دارد. این میوه به عنوان میوه نهایی شیطان شناخته می‌شود زیرا می تواند شخصیت ها را عوض کند و حتی جاودانگی را به کسی اعطا کند؛ بسیار مورد علاقه بوده و قدرت آن بسیار زیاد است. در حالت بیدار خود، حتی خطرناک تر است و حتی می‌تواند به یک یونکو آسیب شدیدی برساند.

 

۵. سورو سورو نو می (Soru Soru no Mi)

سورو سورو نو می یک میوه شیطانی از نوع Paramecia است که به کاربر اجازه می‌دهد با ارواح انسانی تعامل داشته باشد و آن‌ها را دستکاری کند. این میوه قبلا توسط کارمل خورده شده بود، اما بعد از مرگ کارمل قدرت آن به شارلوت لینلین (Charlotte Linlin) یا بیگ مام (Big Mom) منتقل شد. او می‌تواند روح هدف‌هایش را از بین ببرد، اگر آنها حتی کمی از او ترس داشته باشند. در عین حال، او همچنین می‌تواند روح خود را به هر طریقی که صلاح بداند دستکاری کند. او می تواند به اشیاء بی جان زندگی ببخشد و ارتشی را برای خود ایجاد کند. او همچنین می‌تواند به چیزهای ناملموس مانند نور، شعله‌های آتش، آب یا ابرها جان ببخشد.

 

۴. گورا گورا نو می (Gura Gura no Mi)

گورا گورا نو می قوی‌ترین میوه شیطانی از نوع Paramecia در وان پیس است. قبلاً توسط ادوارد نیوگیت استفاده می‌شد و در حال حاضر در اختیار Teach است. این میوه شیطانی به کاربر اجازه می‌دهد تا از هوای رقیق لرزه ایجاد کند. کاربر همچنین می تواند با قدرت های خود سونامی‌های قدرتمندی را راه اندازی کند.معروف است که این میوه شیطانی توانایی نابود کردن کل جهان را دارد و به خودی خود توضیحی کافی برای این است که چرا شکست ناپذیر در نظر گرفته می‌شود.

 

۳. او او نو می، مدل: سیریو (Uo Uo no Mi, Model: Seiryuu)

او او نو می، مدل: سیریو یک میوه شیطانی افسانه‌ای و فوق‌العاده قدرتمند است که در حال حاضر در دستان کایدو، یونکوی سابق تعلق دارد. این میوه شیطان به او اجازه می‌دهد تا به یک اژدهای غول پیکر شرقی آبی تبدیل شود که قادر به دستکاری آب و هوا است؛ همچنین به کایدو استحکامی باورنکردنی می‌دهد، زیرا فقط می‌توان با حملاتی که توسط شاه عالی هاکی اجرا شده‌اند، به پوست او نفوذ کرد. به غیر از آن، قدرت آتشی که این میوه شیطان ارائه می‌دهد بسیار زیاد است زیرا کایدو می تواند به راحتی جزایر و موارد دیگر را نابود کند. حتی توانایی‌های نیکای لوفی تا حد زیادی در مقابل کایدو کم آورد.

 

۲. یامی یامی نو می (Yami Yami no Mi)

در میان رده Logia، یامی یامی نو می قدرتمندترین آنهاست. این میوه به اراده‌ی خود تاریکی را کنترل کند، و کاربر را تبدیل به یک انسانی تاریکی می‌کند. این میوه توسط مارشال دی. تیچ معروف به ریش‌سیاه خورده شد، کسی که این میوه را پس از کشتن تاچ، فرمانده لشکر چهارم دزدان دریایی ریش‌سفید ربود. همچنین این میوه شیطانی می‌تواند قدرت بقیه میوه‌های شیطانی را خنثی کرده که حریف را علنا آسیب‌پذیر می‌کند.

 

۱. هیتو هیتو نو می: مدل نیکا (Hito Hito no Mi, Model: Nika)

هیتو هیتو نو می: مدل نیکا یک نوع اسطوره ای دسته Zoan بوده که توسط Luffy خورده شده است. این میوه شیطان فوق‌العاده قدرتمند است زیرا بدنی لاستیکی به لوفی می‌دهد، اما علاوه بر آن، به او اجازه می‌دهد تا با در جنگ آزادی بی‌خدی داشته باشد. این مسئله او را به جنگجوی آزادی تبدیل می کند و قدرت واقعی میوه‌های شیطانی در حالت بیداری آنها نهفته است و زمانی که این اتفاق بیفتد، کاربر حتی قوی‌تر می شود و می تواند با آزادی بیشتری مبارزه کند. هیچ کاری نیست که استفاده کننده از این میوه شیطانی نتواند انجام دهد و قدرت آنها فقط توسط تخیل آنها محدود می‌شود. حتی چیزهایی که غیرممکن تلقی می‌شوند، مانند دویدن در هوا یا ایجاد چیزهایی به ظاهر از هیچ، ممکن می‌شوند، تا زمانی که کاربر بتواند آنها را تصور کند.

3.6 9 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا