قوی ترین سایبورگ ها در انیمه وان پیس کدامند؟

کدام یک از بقیه قوی تر است؟

دنیای انیمه وان پیس به شدت گسترده بوده و سایبورگ های زیادی را در خود دارد، اما قوی ترین سایبورگ ها در انیمه وان پیس کدامند؟ کلمه سایبورگ‌ (Cyborg) کوتاه شدهٔ کلمات سایبرنتیک (Cybernetic) و ارگانیسم (Organism) است و یک موجود با هر دو اجزای ارگانیک و مکانیکی بوده و معمولا موجوداتی هستند که با استفاده از ماشین آلات و سلاح‌ها برای افزایش قابلیت‌های خود اصلاح می‌شوند. در دنیای انیمه One Piece، تعداد زیادی سایبورگ وجود دارد که طرفداران آن‌ها را در طرف‌های مختلف دیده‌اند، از دزدان دریایی کلاه حصیری گرفته تا گروه‌های دشمن. 

این سایبورگ‌ها فوق‌العاده منحصربه‌فرد و قدرتمند بوده هر کدام دارای توانایی‌های متفاوتی هستند و برخی حتی تا آنجا پیش می‌روند که به عنوان قوی‌ترین شکل بشریت شناخته می‌شوند. در حالی که One Piece تعداد زیادی از سایبورگ در داستان خود دارد، تنها تعداد انگشت شماری از آن‌ها را می‌توان قدرتمند در نظر گرفت. با رسانه سرگرمی در معرفی هشت مورد از قوی ترین سایبورگ ها در دنیای سری وان پیس همراه باشید:

۸. پاسیفیستای عادی

پاسیفیستا (Pacifista) نوعی سایبورگ و سلاح انسانی بوده که توسط دانشمند ارشد مارین‌ها یعنی دکتر وگاپانک (Vegapunk) ساخته شده‌اند. آن‌ها سایبورگ‌هایی هستند که از قالب بارتومولو کومای ساخته شده‌اند. در واقع کوما نمونه‌ی اولیه از این پروژه بوده است. آنها همچنین به عنوان سلاح های انسانی دولت شناخته می‌شوند که به اندازه کافی قوی هستند تا دزدان دریایی قدرتمند را از بین ببرند.

۷. پاسیفیستای مارک ۳

این نسخه از پاسیفیستای اخیراً در آرک Egghead Incident معرفی شد، جایی که مشخص شد که وگاپانک آنها را با سلاح‌های پیشرفته ساخته است و آنها را خیلی بهتر از پاسیفیستای عادی ساخته است. پاسیفیستای مارک ۳ همچنین مجهز به حباب هایی است که به نظر می رسد از صمغ Sabaody Archipelago ساخته شده است. این حباب ها بسیار انعطاف پذیر هستند و می‌توانند حتی بازوکاها را از محدوده نقطه خالی منحرف کنند.

۶. فرانکی

فرانکی (Franky) ملقب به مرد آهنی کشتی‌ساز دزدان دریایی کلاه حصیری، یک سایبورگ بسیار قدرتمند است، همانطور که از نام او سایبورگ فرانکی، که در سراسر جهان مشهور است، مشهود است. فرانکی به تنهایی روی بدنش کار کرد و آن را تا حد زیادی تقویت کرد. او حتی موفق شد یک لیزر روی بدنش نصب کند که او را فوق العاده خطرناک کرده بود. فرانکی به شدت قدرتمند شده بود و در آرک Wano، او حتی یکی از اعضای Tobiroppo را به راحتی سرنگون کرد و قدرت کافی برای ادامه مبارزه پس از آن داشت.

۵. بارتولومیو کوما (Bartholomew Kuma)

بارتولومیو کوما (Bartholomew Kuma) یک شیچیبوکای، پادشاه سابق قلمروی سوربت و افسر سابق ارتش انقلابی است. او اولین سایبورگی بود که در سری One Piece به طرفداران معرفی شد. در اولین حضور خود را در طول آرک Thriller Bark داشت، جایی که دزدان دریایی کلاه حصیری و در نتیجه به طرفداران، نگاهی فقط سطحی به قدرت خود را نشان داد. حتی زورو هم نتوانست او را از بین ببرد و سانجی نیز نتوانست در او حفره‌ایی ایجاد کند که این مسئله نشان دهنده توانایی بالا و قدرت زیاد این سایبورگ است. علاوه بر همه چیز، کوما همچنین قدرت میوه شیطانی Nikyu Nikyu no Mi را در دست دارد که او را بسیار خطرناکتر هم می‌کند.

۴. خانواده وینسموک (Vinsmoke Family)

خانواده وینسموک انسان‌های تغییر یافته ای هستند و وضعیت آنها به عنوان سایبورگ تا همین اواخر مورد بحث بود، با این حال، در آرک Wano، کوئین به وضوح از آنها به عنوان سایبورگ یاد می‌کند. آن‌ها یک خانواده بدنام و قدرتمند از مزدوران دنیای زیرین هستند و ارتش قلمروی آن‌ها با عنوان جرما ۶۶ شناخته می‌شود. در واقع سانجی یکی از اعضای این خانواده است اما چون در کودکی در یک سری آزمایش نتایج ناموفقی را به جا گذاشت از طرف خانواده‌اش ترد شد. همه آنها دارای قدرت بدنی باورنکردنی هستند، و به اندازه کافی قوی تا حتی با قوی ترین مبارزان در One Piece مقابله کنند. دارای قدرت فوق العاده، سرعت بهبودی بالا، اسکلت بیرونی سخت و لباس‌های قدرتمند هستند که برای بدن آنها کدگذاری شده است.

۳. کوئین (Queen)

کوئین قدرت‌ میوه شیطانی Ryu Ryu no Mi، مدل Brachiosaurus را دارد که شکست دادن او را بسیار دشوار می‌کند. بالاتر از همه، او یک دانشمند است و بدن خود را با سلاح و سایبرنتیک در همه جا تقویت کرده است. کوئین دارای قدرت لیزر، همراه با توانایی های تمام خواهر و برادر وینسموک است. به آن هاکی قدرتمند او اضافه شده است و همه چیز، وقتی در نظر گرفته شود، کوئین را به یکی از قوی ترین سایبورگ های داستان تبدیل می‌کند.

۲. سرافیم‌ها (Seraphim)

سرافیم‌ها (Seraphim) واحدهای جدید مدل پاسیفیستا هستند که توسط گروه علمی ویژه مارین‌ها توسعه یافتند تا جایگزین هفت شیچیبوکای شوند و به یکی از سه قدرت برتر تبدیل شوند. سرافیم‌ها قوی ترین انسان هایی هستند که اخیرا توسط وگاپانک ساخته شده اند و برای مدتی طولانی در دست ساخت بوده، اما به تازگی تکمیل شده اند. این سرافیم‌ها به‌طور باورنکردنی قدرتمندند و از خون سبز نیرو می‌گیرند، که به آنها توانایی‌های میوه‌های شیطانی مختلف از مبارزان قدرتمند مختلف را می‌دهد. علاوه بر این، آنها توسط ژن Lunarian تقویت می‌شوند که در بال‌های سیاه، موهای خاکستری و پوست قهوه ای آنها هم نمود پیدا کرده است. دفاع فوق العاده قدرتمندی دارند تا زمانی که شعله پشتشان روشن باشد و توانایی های تهاجمی آنها نیز باورنکردنی است، علیرغم اینکه بچه هستند. در آینده، آنها می توانند به قوی ترین موجودات در کل دنیای One Piece تبدیل شوند.

۱. سانجی

سانجی هم یک انسان ژنتیکی بهبود یافته است و کویین از او به عنوان یک سایبورگ در آرک Wano یاد می‌کند. درست مانند خانواده وینسموک او دارای قدرت اسکلت بیرونی، سرعت ریکاوری باورنکردنی، افزایش توده عضلانی و به طور کلی توانایی فوق بشری است. سانجی همچنین قدرت ایجاد آتش را دارد که به پیشرفت های علمی او مربوط می شود. در آرک Egghead، سانجی توانست بر S-Shark سرافیم‌ غلبه کند، که فقط نشان می دهد که او ممکن است در حال حاضر یک پله بالاتر از او باشد و او را به قوی ترین سایبورگ مجموعه تا کنون تبدیل کند.

4.6 14 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا