رده بندی ویرانگرترین قدرت ها در انیمه وان پیس!
1%
  • 0/10

رده بندی ویرانگرترین قدرت ها در انیمه وان پیس!

قدرت‌مندترین قدرت‌ها!

رده بندی ویرانگرترین قدرت ها در انیمه وان پیس! ۰ ۱۷ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

سری وان پیس دو سیستم اصلی قدرت، با نام‌های هاکی و میوه‌های شیطانی دارد اما ویرانگرترین قدرت ها در انیمه وان پیس کدامند؟

دنیای انیمه One Piece مملو از شخصیت‌های زیادی است که با استفاده از توانایی‌های خود نامی را در این دنیا برای خود دست و پا کرده‌اند. اکثر آنها از میوه‌های شیطانی (Devil Fruit) استفاده می‌کنند و این سیستم منبع اصلی قدرت آنهاست. میوه‌های شیطانی که آنها دارند از میوه‌های معمولی متمایز هستند.

این میوه‌های شیطانی توانایی‌های برتری مانند کنترل عنصری، تبدیل شدن به شخصیت‌های اساطیری و حتی خدایان باستانی را به کاربران خود می‌دهند. کسانی که میوه‌های شیطانی ندارند تحت تمرینات بدنی سختی قرار می‌گیرند تا سرعت، استقامت و قدرت خود را افزایش دهند. این به آنها قدرت می‌دهد تا دشمنان خود را نابود کنند. در این مقاله به بررسی ویرانگرترین قدرت ها در انیمه وان پیس می‌پردازیم، با رسانه سرگرمی همراه باشید:

۷. میوه شیطانی هیتو هیتو نو می مدل نیکا (Hito Hito no Mi, Model: Nika)

میوه شیطانی هیتو هیتو نو می مدل نیکا میوه شیطانی مانکی دی لوفی قهرمان اصلی سریال است، بنابراین تعجب آور نیست که در میان مخرب‌ترین قدرت ها در انیمه وان پیس باشد. در بیشتر سریال طرفداران این باور را داشتند که این یک میوه شیطانی معمولی از نوع Paramecia است. با این حال، در آرک کشور وانو ماهیت واقعی این میوه شیطانی آشکار شد. در اواخر نبرد خود با کایدو، لوفی از بیداری میوه شیطانی برای افزایش اندازه مشت خود استفاده کرد. حمله بعدی کایدو را از بین برد و به سلطنت او در وانو پایان داد.

۶. ماگو ماگو نو می (Magu Magu no Mi)

ماگو ماگو نو می (Magu Magu no Mi) قدرتی است که در حال حاضر در اختیار آکاینو، دریاسالار ناوگان قرار دارد. ماهیت ماگمایی میوه شیطانی به کاربر این امکان را می‌دهد که هر چیزی را بسوزاند. قدرت محض این میوه شیطانی، شکست آکاینو را در یک مبارزه سخت می‌کند. با استفاده از Magu Magu no Mi، آکاینو توانست نیمی از صورت ریش سفید را آب کند، آس را بکشد و لوفی را به شدت زخمی کند. به جرات می‌توان گفت که میوه شیطانی نیز نقش مهمی در پیروزی آکاینو بر آئوکیجی در پانک هازارد داشت.

۵. گورا گورا نو می (Gura Gura no Mi)

گفته می‌شود که گورا گورا نو می قدرت تخریب جهان را دارد که با توجه به توانایی آن در ایجاد زمین لرزه تعجب آور نیست. وقتی ریش سفید از Gura Gura no Mi در مارینفورد استفاده کرد، منجر به ایجاد امواج جزر و مدی عظیم شد. اگر این جزر و مد به جزیره رسیده بودند، تقریباً همه تفنگداران دریایی از بین می‌رفتند.

گورا گورا نو می همچنین می‌تواند در نبردهای نزدیک مورد استفاده قرار گیرد، همانطور که توسط Whitebeard تخریب آکاینو و سایر تفنگداران دریایی نشان داده شد. بعد از اینکه میوه شیطانی دست به دست شد، ریش سیاه از قدرت خود برای وارد کردن خسارت بیشتر به مقر نیروی دریایی استفاده کرد.

۴. پیکا پیکا نو می (Pika Pika no Mi)

پیکا پیکا نو می (Pika Pika no Mi) یک میوه شیطان از نوع لوگیا است که متعلق به دریاسالار کیزارو است. با توجه به توانایی خود در کنترل نور، Pika Pika no Mi یک میوه شیطانی است. حتی دکتر Vegapunk مجذوب قدرت آن بود و آن را به طور گسترده مورد مطالعه قرار داد.

این تحقیقات دانشمند را قادر ساخت تا پرتوهای لیزری را ایجاد کند که آنها را در داخل Pacifista قرار داد. این لیزرها می‌توانند صدمات زیادی به فرد وارد کرده و به طور بالقوه منجر به مرگ هرکسی شوند. کیزارو از Pika Pika no Mi استفاده کرد تا با سرعتی باورنکردنی حرکت کند و دشمنانش را غافلگیر کند. یک ضربه ساده توسط این میوه شیطانی به اندازه کافی قوی بود که یک ابرنواختر را به پرواز در آورد.

۳. یامی یامی نو می (Yami Yami no Mi)

تنها تعداد انگشت شماری از میوه‌های شیطانی در One Piece وجود دارند که توانایی‌های فوق‌العاده‌ای مانند Yami Yami no Mi دارند. این میوه شیطان خاص توسط Thatch پیدا شد و متعاقباً توسط Marshall D. Teach به سرقت رفت.ریش‌سیاه پس از مصرف Yami Yami no Mi، قدرت کنترل تاریکی را به دست آورد. حفره‌های سیاهی که توسط میوه شیطانی ایجاد می‌شود به او اجازه می‌دهد تا حریفان را به سمت خود بکشد. او همچنین می‌تواند از آن برای تخریب کل شهر استفاده کند. Yami Yami no Mi همچنین می‌تواند قدرت سایر میوه‌های شیطانی را از بین ببرد که این میوه را بسیار خاص کند. با چنین قدرت خطرناکی، جای تعجب نیست که چرا ریش‌سیاه یکی از ترسناک‌ترین شخصیت‌های OnePiece است.

۲. او او نو می، مدل: سیریو (Uo Uo no Mi, Model: Seiryu)

او او نو می، مدل: سیریو یک میوه شیطانی افسانه‌ای از نوع Zoan است. این میوه توسط دولت جهانی تهیه شد و به عنوان یکی از دو جایزه مسابقه شکار قرار گرفت. قبل از اینکه هر شرکت کننده بتواند آن را مصرف کند، میوه شیطانی راه خود را به ایوانکوف پیدا کرد و سپس بیگ مام آن را از او دزدید و آن را به کایدو داد.

کایدو میوه شیطانی را خورد که به او اجازه می‌داد به یک اژدهای لاجوردی غول پیکر تبدیل شود. کایدو در حالت هیولایی خود توانست انفجاری خشمگین را به راه بیندازد که می‌تواند بالای یک کوه را ویران کند. او حتی می‌توانست پیچ‌ها و بادهایی ایجاد کند که آسیب قابل توجهی به محیط اطراف وارد کند.


۱. هاکی سلاح پیشرفته (Advanced Armament Haki)

هاکی سلاح یکی از دو نوع هاکی است که می تواند توسط یک فرد یاد گرفته شود. یادگیری آن به آموزش زیادی نیاز ندارد، اما تسلط بر آن می‌تواند چندین سال طول بکشد. کاربرد اساسی هاکی اسلحه دفاع از خود در برابر حملات و نفوذ در دفاع دیگران است. با این حال، نسخه پیشرفته این هاکی خاص می‌تواند بسیار مخرب باشد. لوفی نشان داده است که چگونه می‌توان از آن برای از بین بردن اجسام از درون استفاده کرد. او از این توانایی خاص برای آسیب رساندن به پوست غیرقابل نفوذ Kaido استفاده کرد که در نهایت منجر به شکست یونکو شد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments