انیمه وان پیس: بررسی تمام انواع و زیرگروه های میوه های شیطانی

انیمه وان پیس: بررسی تمام انواع و زیرگروه های میوه های شیطانی

سیستم اول قدرت در وان پیس!

در انیمه وان پیس، میوه های شیطانی از مهم‌ترین منابع قدرت شخصیت‌ها هستند. در این مقاله به بررسی تمام گروه‌ها و زیرگروه‌های میوه‌ های شیطانی می‌پردازیم.

میوه‌های شیطانی، سیستم قدرت اولیه در دنیای انیمه وان پیس (One Piece) را تشکیل می‌دهند و به عنوان گنجینه‌های دریا شناخته می‌شوند. این میوه‌ها به خصوص در گرند لاین بسیار مورد علاقه شخصیت‌ها هستند. این میوه‌های شیطانی به خورندگان خود توانایی‌های باورنکردنی می‌دهند، از تبدیل شدن به عناصر تا تبدیل شدن به موجودات مختلف. در طول سال‌ها، میوه های شیطانی تا حد زیادی توسط نویسنده داستان وان پیس، ایچیرو اودا توضیح داده شده‌اند؛ در واقع، اخیراً فاش شده که میوه‌ های شیطانی شکلی از تکامل انسان را نشان می‌دهد که تنها از طریق خواسته‌های انسان ممکن می‌شود. طرفداران تعداد زیادی میوه‌ شیطانی را در انیمه وان پیس دیده‌اند که می‌توان آن‌ها را در کلاس‌های مختلف دسته‌بندی کرد. در عین حال، آنها زیرگرو‌ه‌های مختلف میوه‌های شیطانی را نیز دیده‌اند و در حالی که همه آنها خاص هستند، تنها تعدادی از آنها را می توان قوی‌ترین آنها دانست. در این مقاله به بررسی و معرفی این گروه‌های مختلف می‌پردازیم، با رسانه سرگرمی همراه باشید:

۸. اسمایل (Smile)

گروه اصلی: زوئن
کاربران برجسته: هولدم

میوه‌ های شیطانی اسمایل به‌طور مصنوعی و به دست سزار دلقک (Caesar Clown) ساخته شده‌اند. این میوه‌های شیطانی بسیار قدرتمند هستند با این حال، خطر بسیار بیشتری نسبت به هر میوه شیطانی معمولی دارند. در اصل، تنها یکی از مصرف کنندگان این میوه شیطانی با موفقیت قدرتی را به دست می آورد و هر ۹ نفر دیگر شکست می‌خورند. با این حال، بدترین بخش این است که کسانی که نسخه‌های شکست خورده این میوه شیطان را می‌‌خورند، احساسات خود را از دست می‌دهند و در عین حال، توانایی خود را برای شنا کردن از دست می‌‌هند. کسانی که این قدرت‌ها را به دست می‌آورند، حتی توانایی‌های مناسبی هم ندارند. در عوض، قسمتی از بدن آنها به زائده‌ایی از حیوانات تبدیل می‌شود که می‌توانند از آنها استفاده کرده و تا حدودی کنترل کنند.

۷. زوئن (Zoan)

گروه اصلی: نامعلوم
کاربران برجسته: لوفی، کایدو

زوئن یک گروه کاملاً جالب از میوه‌های شیطانی است که به کاربران خود اجازه می‌دهد تا به حیوانات مختلف تبدیل شوند. هیچ محدودیتی وجود ندارد که کاربر بتواند به کدام حیوان تبدیل شود. میوه‌ های شیطانی زوئن تنوع بسیار زیادی دارد و هر موجودی که بتوان به آن فکر کرد احتمالاً یک میوه شیطانی زوئن دارد. این میوه‌های شیطانی خاص هستند و اعتقاد بر این است که برای نبردهای نزدیک بهترین هستند و به ویژه بر افزایش ویژگی‌های فیزیکی کاربر تمرکز دارند.

۶. زوئن باستانی (Ancient Zoan)

گروه اصلی: زوئن
کاربران برجسته: توبی‌روپو

زوئن باستانی زیرمجموعه‌ای از گروه اصلی زوئن است. این میوه‌ های شیطانی در مقایسه با زوئن‌های معمولی یا حتی کلاس پارامسیا کمیاب هستند. همانطور که از نام آن پیداست، آنها به کاربر اجازه می‌دهند تا به یک موجود باستانی تبدیل شود. موجوداتی مانند دایناسورها، عنکبوت‌های باستانی یا سایر موجودات مشابه در این دسته قرار می‌گیرند. بسیار خطرناک‌تر از زوئن‌های معمولی هستند و قدرت آنها در سطح کاملاً متفاوتی است. بزرگترین ویژگی زوئن‌های باستانی استقامت بسیار زیاد آنهاست. آنها می‌توانند مانند یک اسفنج آسیب را جذب کنند و باز هم از نبرد سالم بیرون بیایند. از بین بردن آنها به تلاش باورنکردنی نیاز دارد. ویژگی‌های فیزیکی آنها در مقایسه با زوئن‌های عادی به سطح کاملاً جدیدی ارتقا یافته است و این چیزی است که آنها را خاص می‌کند.

۵. زوئن مصنوعی (Artificial Zoan)

گروه اصلی: زوئن
کاربران برجسته: مومونوسوکه

در حالی که اسمایل‌ها میوه‌های ناکام زوئن هستند، زوئن‌های مصنوعی را می‌توان ایجاد کرد. وگاپانک این فرآیند را با موفقیت به پایان رسانده است، حتی اگر آن را یک شکست می‌داند. این زوئن مصنوعی با اسمایل‌های معمولی متفاوت است. آنها عوارض جانبی ایجاد نمی‌کنند. در واقع، خوردن این میوه‌های شیطانی، مانند میوه‌ های شیطانی معمولی به فرد توانایی می‌دهد. تا کنون، تنها یک میوه شیطان مصنوعی زوئن وجود دارد و آن میوه‌ای است که مومو خورده است. اگرچه این به او توانایی تبدیل شدن به یک اژدهای مارپیچ را داد، درست مانند کایدو، این میوه شیطانی به نظر Vegapunk شکست خورده است. دلیلش این است که رنگ اژدها به جای آبی صورتی است. برای کمال گرایی مانند او، این یک شکست است، با این حال، با هر معیار دیگر، این میوه شیطانی مصنوعی یک موفقیت است.

۴. پارامسیا (Paramecia)

گروه اصلی: نامعلوم

کاربران برجسته: بیگ مام، ریش سیاه

 

کلاس پارامسیا متنوع ترین کلاس میوه‌های شیطانی است که در انیمه وان پیس وجود دارد. تمام توانایی‌های متفرقه ای که در دنیای One Piece وجود دارد را در خود گنجانده است. در درجه اول، نوع پارامسیا به کاربر این امکان را می‌دهد که یا چیزی از بدن خود تولید کند یا بدن خود را به برخی اشیاء دیگر مانند تیغه‌های تیز تبدیل کند. با این حال، این توانایی‌ها به آنها محدود نمی‌شود. همانطور که قبلا ذکر شد، کلاس پارامسیا در مورد هر چیزی که در دنیای One Piece وجود دارد که زوئن یا لوگیا نیست، مناسب است. قدرت‌هایی مانند خرد کردن بدن خود یا تولید زائده‌های گل مانند، در میان سایر توانایی‌ها نیز در این طبقه قرار می‌گیرند.

۳. پارامسیای مخصوص (Special Paramecia)

گروه اصلی: پارامسیا
کاربران برجسته: کاتاکوری

انیمه وان پیس

پارامسیای مخصوص یک زیر مجموعه بسیار نادر از میوه‌های شیطانی و به احتمال زیاد نادرترین در کل انیمه وان پیس است. فقط یک میوه شیطانی پارامسیای مخصوص در داستان وجود دارد و آن میوه‌ای است که توسط کاتاکوری خورده شده است، به نام Mochi Mochi no Mi. اساساً این میوه شیطانی با وجود پارامسیا بودن دارای خواص لوگیا است. این به کاتاکوری اجازه می دهد تا به میل خود موچی را ایجاد کند، به آن تبدیل شود و همچنین بدنش آزادانه دستکاری کند.

۲. لوگیا (Logia)

گروه اصلی: نامعلوم
کاربران برجسته: سابو، ایس

لوگیا که اعتقاد بر این است که قوی‌ترین کلاس میوه‌ های شیطانی است، یک دسته خاص بوده که به کاربر اجازه می‌دهد هر عنصر یا نیروی طبیعت را ایجاد کند، تبدیل به آن شود و همچنین آن را دستکاری کند. چیزهایی مانند تبدیل شدن به رعد و برق، نور، ماگما یا آتش در این طبقه قرار می‌گیرند. به نظر می‌رسد که این گروه، قوی‌ترین کلاس موجود است زیرا قدرت آتش باورنکردنی و همچنین ناملموس بودن را به کاربر ارائه می‌دهد که فقط به روش‌های محدودی می‌توان با آن مقابله کرد. بدون شک کلاس لوگیا از بسیاری جهات خاص است.

۱. زوئن افسانه‌ای (Mythical Zoan)

گروه اصلی: زوئن
کاربران برجسته: کایدو، لوفی

زوئن افسانه‌ای یک طبقه فرعی زوئن که حتی از لوگیا کمیاب‌تر است، یک کلاس فوق العاده قدرتمند از میوه شیطانی است که به کاربر اجازه می‌دهد تا به موجودات افسانه‌ای تبدیل شود. چیزهایی مانند اژدها یا حتی انسان‌های باستانی مانند بودا یا خدایی مانند نیکا در این زیر طبقه قرار می‌‌گیرند. در مقایسه با زوئن‌های معمولی یا حتی زوئن‌های باستانی، این میوه‌های شیطانی بهترین گزینه برای مبارزه هستند. قدرت مبارزاتی کاربران Mythical Zoan در سطح کاملاً متفاوتی است و مطمئناً از قوی‌ترین افراد موجود در انیمه وان پیس هستند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا