قهرمانان و شرور های دنیای انیمه
1%
  • 0/10

معرفی هفت مورد از مغرورترین قهرمانان و شرور های دنیای انیمه!

شکست ناپذیران!

معرفی هفت مورد از مغرورترین قهرمانان و شرور های دنیای انیمه! ۰ ۰۱ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

این صنعت ژاپنی داستان‌های زیادی را برای دنیا به ارمغان آورده و در این مقاله به معرفی هفت مورد از مغرورترین قهرمانان و شرور های دنیای انیمه می‌پردازیم.

وقتی مردم به قهرمانان دنیای انیمه فکر می‌کنند شخصیت‌ها در ذهن آنها مهربان، سخاوتمند و مفید هستند. تعجب آور نیست که اکثر سازندگان انیمه و مانگا در عین حفظ ویژگی‌‌های خوب، قهرمان می‌سازند. با این حال، این می‌تواند منجر به عدم تنوع شود. برخی از نویسندگان ریسک پذیر هستند و آماده آزمایش با قهرمانان خود و دادن ویژگی‌های مختلف به آنها هستند. یکی از خصلت‌های غیر قهرمانی محبوب‌تر، تکبر است. به بسیاری از شخصیت‌های انیمه این کیفیت خاص داده شده است، اما آنها خود را به گونه‌ای تماشایی نشان می‌دهند که طرفداران را آزار نمی‌دهد. در این مقاله به معرفی هفت مورد از مغرورترین قهرمانان و شرور های دنیای انیمه که این دنیا را متنوع‌تر هم می‌کنند، با رسانه سرگرمی همراه باشید:

۷. Mugen از انیمه Samurai Champloo

موگن از بسیاری جهات شخصیت جالبی بود، علیرغم اینکه شمشیرزن بود، مانند آن‌ها لباس نمی‌پوشید. او گستاخ بود و اهمیتی به این نمی‌داد که چه نوع کلماتی از دهانش بیرون می‌آید. در واقع، او اغلب در مورد یک فرد اظهارات خام می‌کرد تا آنها را تحریک کند و آنها را مجبور به مبارزه با او کند. غرور موگن ناشی از شمشیرزنی او بود. او کاملاً معتقد بود که هیچ کس نمی‌تواند او را در مبارزه با شمشیر شکست دهد. علیرغم ملاقات با جین که ثابت کرد همتای اوست، موگن نگاه متکبرانه خود را رها نکرد.

۶. لولوش لامپروژ از انیمه Code Geass

لولوش لامپروژ شخصیتی است که عقاید را نابود می‌کند. او از ابتدا نسبت به بریتانیا احساس نفرت داشت و به نابودی آن امیدوار بود. طبق سرنوشت، او قدرتی دریافت کرد که به او در انجام این کار کمک می‌کرد. پس از به دست آوردن Geass، لولوش از آن برای دستکاری افراد اطراف خود استفاده کرد. هوشمندی لولوش باعث شد که او به راحتی بتواند از حریفان خود پیشی بگیرد و از دسترس آنها دور بماند. او همچنین مغرور بود، زیرا به خوبی می‌دانست که می‌تواند به هر چیزی که در ذهنش باشد دست یابد. نگرش لولوش اغلب باعث می‌شد که او نسبت به جزئیات دقیق نابینا شود که منجر به مشکلات‌ زیادی می‌شد.

۵. ساسوکه اوچیها از انیمه‌های Naruto، Naruto Shippuden و Boruto

ساسوکه اوچیها بهترین دوست و رقیب ناروتو است. این دو نفر در سنین پایین با هم آشنا شدند و از آن زمان به بعد با هم رقابت کردند. بزرگترین تفاوت این دو در شخصیت آنهاست؛ ناروتو راحت و شوخ طبع است، در حالی که ساسوکه جدی‌تر و متکبر‌تر است. ساسوکه از سنین جوانی به انواع مهارت‌های نینجا، چه نینجوتسو، جنجوتسو یا تایجوتسو، تمایل نشان داد. او پتانسیل خود را می‌دانست، به همین دلیل است که دیگر نینجاهای جوان را در سطح خود نمی‌دانست. ساسوکه در انیمه ناروتو، علیرغم نگرش پر زرق و برق خود، مورد توجه طرفداران قرار گرفت. بنابراین، جای تعجب نیست که کیشیموتو به این سبک برای ساسوکه پایبند بماند.

۴. لایت یاگامی از انیمه The Death Note

تقریباً همه طرفداران انیمه، لایت یاگامی شخصیت اصلی داستان Death Note را می‌شناسند. در ابتدا، او فقط یک دانش آموز بود اما بعد از پیدا کردن یک دفترچه مرگ، زندگی او تغییر کرد. او در مورد نحوه عملکرد این یادداشت مطلع شد و پس از آن تصمیم گرفت قدرت آن را امتحان کند. لایت مجذوب قدرت Death Note شده بود و به گرایش‌‌های خدامانند دفتر دامن می‌زد. با اجرای قوانین علیه جنایتکاران، اعتماد به نفس او افزایش یافت و خود را غیرقابل لمس می‌دانست. حتی زمانی که L تصمیم گرفت روی پرونده کار کند، لایت روش خود را تغییر نداد، زیرا معتقد بود که از هر کسی باهوش‌تر است.

۳. گوجو ساتورو از انیمه‌ Jujutsu Kaisen

گوجو ساتورو یکی از شخصیت‌های اصلی سری جوجوتسو کایسن است. ساتورو از زمان اولین حضور خود به دلیل ماهیت متکبرانه خود برجسته بوده، اما او همیشه از سخنان خود با عمل حمایت کرده است. در فصل اول انیمه، ساتورو درگیر چندین مبارزه شد و بدون سنگین شدن نفسش از آنها بیرون آمد. ساتورو نیازی به احترام نسبت به مافوق خود احساس نمی‌کند و معمولاً مانند یک دانش آموز با آنها رفتار می‌کند. شخصیت متکبر او اغلب اعصاب بزرگترها و همچنین دشمنانش را به هم می‌ریزد. با این حال، به سختی می‌توان او را سرزنش کرد، زیرا او قوی‌ترین جادوگر در کل جهان است.

۲. وجیتا از انیمه Dragon Ball Super و Dragon Ball Z

وجیتا نامی است که مترادف با غرور است. شاهزاده همه سایان‌ها از همان اولین حضورش در سریال مغرور بوده است. او به نسب خود افتخار می‌کند و خود را برتر از دیگران می‌داند همچنین غالباً، نگرش او را با نادیده گرفتن کاستی‌های خود دچار مشکل می‌کند. وجیتا علیرغم اینکه بارها به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته، غرور خود را رها نکرده است. اما این او را برای طرفداران محبوب کرده است، زیرا می‌دانند که می‌توانند به شاهزاده سایان تکیه کنند تا هر زمان که تحت فشارند، از آنها پشتیبانی کند.

۱. اسکانور از انیمه Seven Deadly Sins

اسکانور یکی از اعضای گروه هفت گناه کبیره است. او در خانواده سلطنتی به دنیا آمد اما به دلیل قدرت غیرانسانی‌اش توسط خانواده‌اش رها شد. اطرافیانش از او می‌ترسیدند، بنابراین او مجبور شد به صورت قاچاق از کشور خارج شود و اسکانور قدرت خود را پذیرفت و به آن افتخار می‌کرد. او به عنوان یکی از مغرورترین قهرمانان و شرور های دنیای انیمه معروف شد و اغلب به افراد دیگر بدون توجه به نژادشان به دیده تحقیر می‌نگریست. اسکانور می‌دانست که از همه برتر است و کسی نیست که بتواند با قدرت او برابری کند. بهترین لحظه او در جریان مبارزه با استاروسا رقم خورد، قدرت فرمانده همه جنگنده‌ها را بی‌حرکت کرد، اما اسکانور کمترین تاثیری نگرفت.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments