برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اولین تصویر از شخصیت Nitara در فیلم Mortal Kombat منتشر شد

کاراکتری که در تریلرها غایب بود

اولین تصویر از شخصیت Nitara در فیلم Mortal Kombat منتشر شد ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۰ اخبار سینما کپی لینک
فیلم Mortal Kombat 2021

اطلاعات تازه‌ای توسط سازندگان فیلم Mortal Kombat 2021 منتشر شده که طبق ان‌ها، شخصیت نیتارا (Nitara) به عنوان یکی از کاراکترهای ثانویه معرفی شده است.

پس از مدت‌ها دوری از پرده سینما، سال ۲۰۲۱ این افتخار را دارد تا بالاخره طرفداران را به یک فیلم جدید از سری بازی Mortal Kombat برساند که هیچ عنوان جانبی برای آن در نظر گرفته نشده است. با این حال در تریلرهای این فیلم، دیدیم که ظاهرا المان‌های بسیاری از جمله تکه تکه کردن دشمنان از بازی‌های این سری در قالب فیلم قرار داده شده، اما نکته قابل توجه این است هنگامی که صحبت از بازی یا فیلم جدید از یک مجموعه محبوب در میان باشد، کاربران بدون شک به دنبال دیدن کاراکترهای معروف آن خواهند بود.

هنگام اعلام رسمی فیلم Mortal Kombat 2021 نیز شخصیت‌های بسیاری از دنیای بازی‌های Mortal Kombat معرفی شدند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌‍توان به اسکورپین، ساب زیرو و همچنین لو کنگ، قهرمان قلمرو زمین اشاره کرد. این افراد شخصیت‌های اصلی داستان هستند، ولی قاعدتا با وجود بیش از 60 کاراکتر مختلف در دنیای مورتال کامبت، قطعا افراد دیگری نیز برای پر کردن نقش‌های متفاوت وجود خواهند داشت.

معرفی نیتارا در فیلم Mortal Kombat 2021

فیلم Mortal Kombat 2021

در میان شخصیت‌های مختلف این فیلم، نیتارا قطعا کاراکتری است که طرفداران احتمالا چندان هم به وجود حضور آن فکر نمی‌کردند؛ به نحوی که حتی در سری جدید و ریبوت شده بازی‌های Mortal Kombat نیز توجه خاصی به این خوناشام نشده و بسیار کم تنها در صحنه‌های پس از اتمام حالت Arcade بازی با شخصیت‌های مختلف به آن اشاره شده است. به همین دلیل هنگام پخش تریلر نیز این کاراکتر دیده نشده بود، اما چنان که به نظر می‌رسد، اطلاعات جدید اهمیت حضور او در فیلم Mortal Kombat 2021 را مشخص می‌کند.تصویر فوق توسط نویسنده این فیلم، گرِگ روسو (Greg Russo) منتشر شده که نیتارا را روی یک صخره نشان می‌دهد. همچنین قسمت پایین‌تر از کوه حاضر در عکس، می‌توانید یکی از شخصیت‌ها را ببینید که وارد میدان مبارزه شده است. با این وجود، از ظاهر نیتارا هیچ چیز به جز دو بال و پشت او دیده نمی‌شود.حال اگر با این کاراکتر آشنایی ندارید، بهتر است بدانید که نیتارا یک شخصیت منفی در سری بازی‌های Mortal Kombat است که اولین بار در بازی Mortal Kombat: Deadly Alliance نشان داده شده بود؛ یک خوناشام که در فیلم Mortal Kombat 2021 از شخصیت‌های منفی بوده و برای زنده ماندن از خون دیگران تغذیه می‌کند. با این وجود، بهتر است بدانید که این کاراکتر مانند سایر شخصیت‌های منفی اصلی مثل شنگ سونگ (Shang Tsung) همیشه هم در دسته آدم بدها قرار نمی‌گیرد؛ بلکه به نحوی برای هدف خود جلو رفته و حداقل در داستان بازی‌ها از کسی دستور نمی‌گیرد. دلیل آن هم بسیار واضح است؛ چراکه نیتارا قصد دارد تا جهان خود را از Outworld که توسط شائوکان (Shao-Kahn) حکمرانی می‌شود جدا کند.اینکه هدف نیتارا در فیلم Mortal Kombat 2021 چیست و آیا به قهرمانان قلمرو زمین کمک می‌کند یا که نه هنوز مشخص نیست. به هر حال زمان زیادی تا اکران این فیلم جذاب باقی نمانده و می‌توانبد آن را در تاریخ ۲۷ فروردین (۱۶ آوریل) از شبکه استریم آنلاین HBO Max تماشا کنید تا جواب تمامی سوال‌های خود درباره آن را بگیرید!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments