برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر فیلم Mortal Kombat: Battle of the Realms منتشر شد

آخرین شانس ایستادگی برای قلمرو زمین

تریلر فیلم Mortal Kombat: Battle of the Realms منتشر شد ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

در تریلر فیلم Mortal Kombat: Battle of the Realms می‌توانید شخصیت‌ها و قهرمانان قدیمی و دوست داشتنی سری مورتال کامبت را تماشا کنید که برای ورود به آخرین دور از مسابقات بین قلمروهای مختلف حاضر شده و بی‌صبرانه منتظر تکه پاره کردن دشمنان هستند.

مجموعه مورتال کامبت از سه دهه پیش اولین بار در کنسول‌های سگا مهمان چشم طرفدارانی شد که به شدت به یک بازی سبک مبارزه‌ای خشن نیاز داشتند. با این حال جدای از داستان فوق‌العاده جذاب از دفاع چند مبارز شائولین و عجیب و غریب در مقابل تهدید دنیای خارج، نقطه تمایز مورتال کامبت با دیگر عناوین سبک مبارزه‌ای در آنجا بود (و هست) که در دیگر عناوین می‌بینیم که شخصیت‌ها با لباس‌های گل گلی ظاهر شده و ضرباتی را به دشمن خود وارد می‌کنند که عملا تاثیری روی فیزیک بدن آن‌ها ندارد، اما در مورتال کامبت، همان ضربه باعث می‌شود تا لیتر لیتر خون از کاراکتر به بیرون پرتاب شود!

به هر حال قرار نیست تا این از دست دادن خون از همان نسخه‌های اولیه بازی در سیستم‌های Arcade و سگا نیز وجود داشت و سبک خشن از همان ابتدای خلق مورتال کامبت توسط اد بون (Ed Boon) به همراه سری بوده است، اما جالب است بدانید که شخصیت‌ها پس از دریافت این ضربات باز هم از جای خود بلند شده و به روال عادی مبارزه می‌پردازند! مگر اینکه کار آن‌ها را تمام کرده و با یک فیتالیتی دلچسب گوشت و استخوان فرد مقابل را تکه تکه کنید. این کار خود در عین اینکه بازی را فوق‌العاده خشن می‌کند، به طرفداران آن هم اضافه می‌کند، به نحوی که در جدیدترین بازی سری یعنی Mortal Kombat 11 شما در حین یک راند از بازی عملا ستون فقرات طرف مقابل را می‌شکنید و او بلند شده و با تشکر به کار خود ادامه می‌دهد.

اما اگر به دنیای سینما برویم، اولین فیلم برگرفته از بازی‌های مورتال کامبت اولین بار در سال ۱۹۹۵ عرضه شد که توانست مرز بین واقعیت و دنیای خیالی مورتال کامبت را رسم کرده و با حفظ آن نظر طرفداران و همچنین منتقدان را جلب کند. به نحوی که در این اثر سینمایی، هم فیتالیتی‌های خشن را مشاهده می‌کنید، هم اینکه لو کنگ مانند هر مبارز شائولین دیگری از فنون رزمی برای کشتن دشمنان خود استفاده می‌کند. به هر حال این سبک فیلم سینمایی برگرفته از مورتال کامبت تا به امروز به عنوان بهترین از نظر منتقدان و طرفداران شناخته می‌شود، اما نظرتان چیست که همین داستان به صورت انیمیشنی روایت شود؟

در واقع اولین انیمیشن برگرفته از این سری Mortal Kombat: Defenders of The Realm نام داشت که در سال ۱۹۹۶ عرضه شده و تا حدی انتظارات طرفداران را برآورده کرد. اما بعد از گذشت حدود دو دهه، بالاخره سال گذشته یک انیمیشن جدید به نام Mortal Kombat: Scorpion’s Revenge عرضه شد که حجت را بر خشونت خاص مورتال کامبت تمام کرد! این فیلم به حدی موفق بود که توانست استقبال کاربران و نظر مثبتی از منتقدان را به همراه داشته و در نهایت به ساخت یک دنباله جدید به نام Mortal Kombat: Battle of the Realms منجر شود؛ اثری که امروز یک تریلر فوق‌العاده جذاب از آن منتشر شده و لو کنگ را به عنوان قهرمان زمین معرفی می‌کند!

تریلر فیلم Mortal Kombat: Battle of the Realms هیجان انتظار را حتی بیشتر می‌کند!

در این تریلر جدید که از فیلم انیمیشنی Mortal Kombat: Battle of the Realms منتشر شده، می‌بینیم که اتفاقات داستانی آن دقیقا بعد از وقایع Scorpion’s Revenge اتفاق افتاده و ریدن (Raiden) در حال معرفی کردن پسری است که از سوی خدایان فرستاده شده تا روحی بسیار پاک برای دفاع از قلمرو زمین را داشته باشد. سپس مشخص می‌شود که این پسر در واقع همان لو کنگ است که در ابتدای این کلیپ کوتاه به سمت شائو کان (Shao Kahn) دویده و می‌خواهد او را یک مشت آتشین مهمان کند.

با این حال مشخص نیست که داستان این انیمیشن تا چه حد با داستان سری بازی یا حتی فیلم سینمایی Mortal Kombat 2021 متفاوت خواهد بود، چراکه در اینجا اتفاقات ظاهرا مطابق با دوران مورتال کامبت ۱ و ۲ بوده و شائو کان هنوز قصد حمله به زمین، خارج از قوانین مسابقات مورتال کامبت را ندارد. به هر حال اینجا جنگجویان قلمرو زمین در حال جمع شدن هستند و فعلا با وقایع آینده سری فاصله بسیاری دارند که خود می‌تواند باعث ساخته شدن چندین دنباله دیگر بعد از مشاهده میزان استقبال کاربران از این فیلم شود.

علاوه بر آن، از نظر میزان خشونت لازم برای یک فیلم از این سری نیز به نظر می‌رسد که تریلر فیلم Mortal Kombat: Battle of the Realms سنگ تمام گذاشته و نوید یک انیمشن پر از فیتالیتی خشن و تکه تکه کردن افراد را می‌دهد. تا حدی که حتی ضربه آپرکات معروف مورتال کامبت نیز در یک صحنه مهیج توسط لو کنگ زده می‌شود تا هم طرفداران سری بازی راضی باشند و هم دل اد بون برای اضافه کردن المان‌های خاص این فرنچایز در این اثر خنک شود.

فیلم انیمیشنی Mortal Kombat: Battle of the Realms به کارگردانی ایتان اسپالدینگ (Ethan Spaulding) در تاریخ ۹ شهریور (۳۱ آگوست) سال جاری اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments