بازی Mortal Kombat Kollection Online رده‌بندی سنی شد

هنوز به صورت رسمی این خبر تایید نشده است


به تازگی بازی Mortal Kombat Kollection Online رده‌بندی سنی شده است.

یکی از سایت‌های اروپایی اخیرا بازی Mortal Kombat Kollection Online را رده‌بندی سنی کرده است. مطابق اطلاعات درج شده، این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

مطابق گزارش‌های منتشر شده، Mortal Kombat Kollcetion Online شامل ریمستر سه نسخه اول مجموعه Mortal Kombat می‌شود که توسط استودیو بلیند اسکویرل گیمز (Blind Squirrel Games) دردست توسعه قرار دارد. جالب است بدانید که پیش از این یک گزارش از لغو ساخت ریمستر نسخه‌های اولیه مجموعه Mortal Kombat منتشر شده بود. لازم به ذکر است که این گزارش‌های هیچ گونه صحت رسمی نداشتند و در حد شایعه و گزارش باقی ماندند تا اینکه این سایت اروپایی دوباره این شایعات را مطرح کرد. همچنین، یک سری توضیحات در قسمت رده‌بندی بازی منتشر شده است که در زیر می‌توانید آن را مطالعه کنید:

بازی Mortal Kombat Kollection Online شامل سه‌گانه اصلی مجموعه Mortal Kombat که همیشه طرفداران خواهان آن بودند، می‌شود. علاوه بر پیشرفت هنری و گیم‌پلی، بخش آنلاین هم به این بازی اضافه شده است تا تجربه‌ی کامل‌تری از این آثار کلاسیک داشته باشید.

کمپانی برادران وارنر هنوز به صورت رسمی بازی Mortal Kombat Kollection Online را تایید نکرده است اما با توجه به شایعات منتشر شده به نظر می‌رسد در آینده‌ای نچندان دور باید منتظر معرفی رسمی این بازی برای پلتفرم‌های مذکور باشیم.

بدون شک عرضه ریمستر سه‌گانه اول مجموعه Mortal Kombat به شدت می‌تواند طرفداران قدیمی این مجموعه را خوشحال کند و علاوه بر سود مالی فراوان برای کمپانی براداران وارنر، این سه‌گانه می‌تواند یادآور روزهای خوش دوران سری Mortal Kombat باشد. حال باید دید که این خبر به صورت رسمی اعلام می‌شود یا اینکه در حد همان شایعه باقی می‌ماند.

آخرین نسخه از مجموعه Mortal Kombat چندی پیش با نام Mortal Kombat 11 عرضه شد و توانست بازخوردهای مثبتی از سوی طرفداران این سری و همچنین منتقدان دریافت کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا