#مهسا_امینی

شایعات بازی Mortal Kombat 12 را از زبان صداپیشه جانی کیج بشنوید!

در انتظار معرفی رسمی بازی مورتال کامبت ۱۲

شایعات بازی Mortal Kombat 12

شایعات بازی Mortal Kombat 12 روز به روز افزایش یافته و در این میان یکی از صداگذاران شخصیت‌های این بازی به ما در مسیر آشنایی بیشتر با این بازی مورد انتظار کمک می‌کند.
روز گذشته اندرو بوون (Andrew Bowen) صداگذار شخصیت جانی کیج (Johnny Cage) در سری بازی Mortal Kombat، اطلاعاتی منتشر کرد که خبر از پروژه بزرگ و جدید استودیو برادران وارنر (Warner Bros.) می‌دهند. روز گذشته اندرو بوون توییتی منتشر کرد که البته این توییت به سرعت حذف شد. در توییت منتشر شده، ما شاهد ویدیویی با حضور شخص بوون در استودیو برادران وارنر بودیم. طی این ویدیو، او پس از مدتی با نگاهی اسرار آمیز به دوربین خیره شده و ویدیو به پایان می‌رسد. ناگفته نماند که پیش‌تر نیز او ویدیوهایی از حضور خود در استودیو برادران وارنر منتشر کرده بود و این ویدیو، تا به این لحظه آخرین توییت او بوده است!
طرفداران همیشه فعال و همیشه در صحنه، باور دارند که این ویدیو در حقیقت اشاره‌ای مستقیم به نسخه بعدی سری بازی مورتال کامبت است که طی سال‌های اخیر چندین مرتبه به آن اشاره شده است. جاناتان اندرسن (Jonathan Andersen) از اعضای ارشد استودیو ندر رلم (NetherRealm) نیز پیش‌تر عکسی از یک فایل منتشر کرد که اشاره مستقیم به بازی Mortal Kombat 12 داشت.
در حالی که استودیو ندر رلم و البته برادران وارنر هیچ اطلاعاتی از توسعه بازی Mortal Kombat 12 به طور رسمی منتشر نکرده‌اند، ما باور داریم که نسخه جدید سری بازی موتال کامبت در دست توسعه است. ناگفته نماند که طی مصاحبه اخیر وبسایت IGN با اد بون (Ed Boon) کارگردان سری بازی مورتال کامبت، او در دست توسعه بودن بازی جدید را بدون مشکل تایید کرد، با این حال اینگونه به نظر می‌رسید که به او گوش زد شده بود از رونمایی نام بازی جدید و کلیت بازی خود پرهیز کند، یعنی این احتمال وجود دارد که آن‌ها به طور همزمان در حال توسعه بازی به غیر از بازی Mortal Kombat 12 باشند که البته احتمال چنین موضوعی نزدیک به صفر درصد است.
استودیو ندر رلم، یکی از استودیوهای تحت اختیار استودیو برادران وارنر بوده که خود زیر مجموعه گروهی بزرگ‌تر است. گرچه پس از ادغام برخی از بخش‌های این استودیوها با یکدیگر گمان می‌رفت که آینده برخی بازی‌های برادران وارنر به خطر بیفتد، اینگونه به نظر می‌رسد که هیچ مشکلی در توسعه بازی‌های جدید نبوده و توسعه بازی‌ها به خوبی گذشته پیش می‌رود. ما انتظار داریم در آینده نه چندان دور شاهد انتشار برخی اطلاعات رسمی از نسخه بعدی سری بازی مورتال کامبت باشیم. نظر شما درباره توییت اندرو بوون و شایعات بازی Mortal Kombat 12 چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند موفقیت نسخه‌های پیشین را کسب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا