آرنولد احتمالا در بازی Mortal Kombat 12 حضور دارد

مهمان دیگری در راه است

آرنولد احتمالا در بازی Mortal Kombat 12 حضور دارد حمید توحیدلو ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
آرنولد در بازی Mortal Kombat 12

بر اساس گزارش اخیر رسانه ویندوز سنترال، به نظر می‌رسد که شخصیت آرنولد شوارتزنگر در بازی Mortal Kombat 12 حضور دارد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیو ندررلم در حال حاضر روی توسعه بازی جدید سری مورتال کامبت فعالیت می‌کند و این عنوان در آینده نزدیک به طور رسمی به نمایش گذاشته خواهد شد.

در همین راستا، چند روز پیش بود که جز کوردن، خبرنگار رسانه ویندوز سنترال، در گزارشی اعلام کرد که ابرقهرمان Peacemaker از جهان دی سی به همراه هوم لندر از سریال The Boys به عنوان شخصیت‌های مهمان به بازی مورتال کامبت ۱۲ راه می‌یابند. حال این منبع در گزارش اخیر خود خاطرنشان کرده که در کنار این شخصیت‌ها، احتمالا کاراکتر Conan the Barbarian به بازی مورتال کامبت می‌آید.

گفتنی است که جز کوردن نامی از این کاراکتر به زبان نیاورده، اما انتظار می‌رود که این شخصیت مهمان همان آرنولد شوارتزنگر، ستاره محبوب مجموعه، باشد. البته، کوردن مدعی است که از این موضوع به طور کامل مطمئن نیست و شاید هیچ خبری از حضور یکی از شخصیت‌های سری کونان بربر در مورتال کامبت نباشد. از این رو، این گزارش تا در حال حاضر باید در حد یک شایعه در نظر گرفت.

همان‌طور که در ابتدای خبر اشاره شد، بازی جدید مورتال کامبت هنوز به طور رسمی معرفی نشده و از این رو، جزئیاتی از این عنوان مورد انتظار در دسترس نیست. با این وجود، بر اساس تیزرهای مفهومی منتشر شده از سوی استودیوی ندررلم، به نظر می‌‎رسد که این اثر، Mortal Kombat 12 نام ندارد، بلکه در واقع یک ریبوت برای مجموعه خواهد بود.

بر اساس گزارش‌ها، ظاهرا ریبوت مورتال کامبت در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس به نمایش گذاشته خواهد شد. آن‌طور که شایعه شده، رویداد سونی در اواخر ماه می یا ابتدای ژوئن (خرداد ماه)، پیش از برگزاری سامر گیم فست، با حضور شماری از عناوین مورد انتظار و بزرگ برگزار می‌شود.

بهتر است بدانید که بر اساس گزارش یکی از اینسایدرهای معروف، گویا ریبوت مورتال کامبت در ماه سپتامبر سال جاری (شهریور یا مهر ماه) توسط بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت برادران وارنر برای کامپیوتر و کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و حتی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا