تماشا کنید: تیزر جدید بازی Mortal Kombat 12

اشاره به ریبوت مورتال کامبت

تماشا کنید: تیزر جدید بازی Mortal Kombat 12 حمید توحیدلو ۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ تریلر بازی

تیزر جدید منتشر شده از Mortal Kombat 12 در کنار اشاره به رونمایی از بازی در آینده نزدیک، خبر از توسعه ریبوت مجموعه نیز می‌‎دهد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت وارنر برادرز پیش‌تر اعلام کرده بود که بازی جدید مورتال کامبت توسط استودیو ندررلم در دست ساخت قرار دارد و این عنوان برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

با این وجود، بازی جدید مورتال کامبت هنوز به طور رسمی معرفی نشده و جزئیاتی از آن در دسترس نیست که البته گویا تقریبا زمان رونمایی از آن فرا رسیده است. در همین راستا، چند روز پیش بود که ندررلم به مناسبت سی سالگی سری مورتال کامبت تیزر کوتاهی به اشتراک گذاشت که انفجار یک دانه شن در ساعن شنی را به تصویر کشید.

حال، این استودیو مدتی قبل یک تیزر کوتاه و مفهومی دیگر منتشر کرد که عقربه ساعت را در حال نزدیکی به عدد ۱۲ نشان می‌دهد. در همین حین، عقربه ساعت به طور ناگهانی از عدد ۱۲ پرش کرده و روی عدد ۱ قرار می‌گیرد. آن‌طور که به نظر می‌رسد، ظاهرا این تیزر نیز مشابه ویدیوی قبلی به بازی جدید ورتال کامبت اشاره می‌کند؛ با این تفاوت که به خاطر افنجار دانه شن، احتمالا جهان بازی از نو ساخته شده و پرش عقربه ساعت از ۱۲ به ۱ نیز از توسعه ریبوت مجموعه حکایت دارد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که این بازی در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس به نمایش گذاشته خواهد شد. آن‌طور که شایعه شده، رویداد سونی در اواخر ماه می یا ابتدای ژوئن (خرداد ماه)، پیش از برگزاری سامر گیم فست، با حضور شماری از عناوین مورد انتظار و بزرگ از جمله ریمیک متال گیر سولید ۳ برگزار می‌شود.

دقت داشته باشید که بازی Mortal Kombat 12 هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد و پلتفرم‌های هدف آن نیز مشخص نیست. با این حال، گفته شده که این عنوان در اواخر جاری میلادی روانه بازار خواهد شد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا