حضور شخصیت Peacemaker در بازی Mortal Kombat 12

مهمان جدید مورتال کامبت

حضور شخصیت Peacemaker در بازی Mortal Kombat 12 حمید توحیدلو ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
شخصیت Peacemaker در بازی Mortal Kombat 12

بر اساس گزارش اخیر رسانه ویندوز سنترال، به نظر می‌رسد که شخصیت Peacemaker در بازی Mortal Kombat 12 حضور دارد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت وارنر برادرز پیش‌تر اعلام کرده بود که بازی جدید مورتال کامبت توسط استودیوی ندررلم در دست ساخت قرار دارد و نهایتا تا اواخر پاییز پیش‌رو برای پلتفرم‌های هدف روانه بازار خواهد شد.

با این وجود، مورتال کامبت ۱۲ هنوز به طور رسمی معرفی نشده و هواداران برای رونمایی از بازی روزشماری می‌کنند. در همین حین، هر از چند گاهی گزارش‌هایی از ویژگی‌ها و شخصیت‌های بازی به گوش می‌رسد که بر اساس تازه‌ترین آن‌ها، به نظر می‌رسد شخصیت پیس میکر از دنیای دی سی مهمان جدید مورتال کامبت خواهد بود.

آقای جز کوردن، خبرنگار رسانه ویندوز سنترال، مدعی است که ابرقهرمان Peacemaker از جهان دی سی به همراه Homelander از سریال The Boys به عنوان شخصیت‌های مهمان به بازی مورتال کامبت ۱۲ راه می‌یابند. متاسفانه، جز کوردن جزئیات بیشتری از این کاراکترها ارائه نکرده و هنوز مشخص نیست که آن‌ها از همان ابتدا در بازی حضور دارند یا در قالب یک بسته الحاقی به جهان مورتال کامبت اضافه خواهند شد.

دقت داشته باشید که بازی مورد انتظار Mortal Kombat 12 هنوز توسط استودیوی ندررلم یا شرکت برادران وارنر معرفی نشده و به همین خاطر، این عنوان همچنان تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد. با این حال، بر اساس گزارش‌ها، ظاهرا این بازی در جریان رویداد بعدی پلی استیشن شوکیس به نمایش گذاشته خواهد شد؛ به خصوص که انتشار تیزر جدید از سوی ندررلم به مناسبت سی سالگی سری مورتال کامبت به این گمانه‌زنی حسابی دامن زده است. آن‌طور که شایعه شده، رویداد آتی سونی در اواخر ماه می یا ابتدای ژوئن (خرداد ماه)، پیش از برگزاری سامر گیم فست، با حضور شماری از عناوین مورد انتظار و بزرگ از جمله ریمیک متال گیر سولید ۳ برگزار می‌شود.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا