ایده جذاب برای برگزاری بزرگ‌ترین کراس اور مورتال کمبت

ورود انیمه‌ها

ایده جذاب برای برگزاری بزرگ‌ترین کراس اور مورتال کمبت حمید توحیدلو ۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
کراس اور مورتال کمبت

استودیوی ندررلم با همکاری شرکت باندای نامکو می‌تواند بزرگ‌ترین رویداد کراس اور مورتال کمبت را برگزار کند!

امسال سال بسیار مهمی برای بازی‌های مبارزه‌ای است. در واقع، بازی Street Fighter 6 کمتر از یک ماه دیگر روانه بازار می‌شود و در کنار آن، اثر Tekken 8 نیز نهایتا تا زمستان پیش‌رو از راه می‌رسد. در همین حین، استودیوی ندررلم در سکوت خبری مشغول ساخت بازی جدید مورتال کمبت بوده که بر اساس گزارش‌ها، احتمالا در پاییز امسال منتشر خواهد شد.

از این رو، رقابت میان بازی‌های مبارزه‌ای بار دیگر به اوج خود خواهد رسید و هر کدام یک از استودیوها باید رضایت هواداران را به خود جلب کنند. در همین راستا، ارائه محتوای جدید و برگزاری رویدادهای متنوع کراس اور می‌تواند تاثیر به‌سزایی در موفقیت هر یک از این آثار بگذارد.

استودیوی ندررلم سابقه خوبی در برگزاری کراس اورها دارد. بعد از عدم استقبال گیمرها از کراس اور مورتال کمبت با شخصیت‌های جهان دی سی، سازندگان به میزبان‌ها و کاراکترهای معروف دیگری از جهان کمیک و بازی‌ها روی آوردند؛ به طوری که از کریتوس، شخصیت اصلی سری خدای جنگ گرفته تا RoboCop، همگی به دنیای مورتال کمبت دعوت شدند.

حال، به نظر می‌رسد که مورتال کمبت در آینده برای برگزاری بزرگ‌ترین کراس اورها می‌تواند از انیمه‌ها استفاده کند. برای تحقق این موضوع، استودیوی ندررلم می‌تواند با شرکت باندای نامکو برای برگزاری کراس اور Mortal Kombat با Dargon Ball وارد همکاری شود؛ چرا که کاراکترهای این مجموعه از لحاظ حرکات رزمی تا حدودی با کلیات مورتال کمبت مطابقت داشته و نتیجه این کراس اور می‌تواند سرگرم‌کننده باشد.

اکنون سوال اصلی این است که کدام شخصیت از سری دراگون بال باید به مورتال کمبت راه یابد؟ بدون شک، کاراکتر Goku پاسخ قانع‌کننده‌ای است. در حقیقت، گوکو با مردن غریبه نیست و حتی در فیلم Super Android 13 نیز حسابی مورد استقبال قرار گرفته است.

به علاوه، دشمنان دراگون بال نیز می‌توانند عملکرد بهتری در سبک هنری فوتورئالیستی مورتال کمبت داشته باشند. با این حال، یک یک گزینه دیگر هم وجود دارد. داستان سان ووکانگ، پادشاه میمون که در ژاپن به سون گوکو معروف است، تا به امروز بارها و بارها بازگو شده که می‌توان آن را ایده جذابی برای کراس اور با مورتال کمبت در نظر گرفت. به طور کلی، مجموعه مورتال کمبت گزینه‌های زیادی برای برگزاری کراس اورها و ارائه محتوای سرگرم‌کننده دارد که باید منتظر سیاست‌‎ها و تصمیم‌های سازندگان باشید.

لازم به ذکر است که استودیوی ندررلم تا کنون صرفا به ساخت بازی Mortal Kombat 12 اشاره کرده و این عنوان هنوز معرفی نشده است. گزارش‌ها نشان می‌دهد که بازی در ماه می (اواسط اردیبهشت تا اواسط خرداد ماه) و احتمالا در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس معرفی خواهد شد. البته، این بازی قرار است در اواخر سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر شود.

3.4 8 آراء
امتیاز مطلب


guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا