#مهسا_امینی

نمایش گیم‌پلی شخصیت Spawn در بازی Mortal Kombat 11 را تماشا کنید

این شخصیت دو هفته‌ی دیگر به طور عمومی در دسترس قرار خواهد گرفت

همان طور که Ed Boon خالق و کارگردان سری مورتال کامبت چند روز پیش وعده داده بود، اولین نمایش گیم‌پلی شخصیت Spawn در بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد.

حتی پیش از انتشار قسمت یازدهم از سری مورتال کامبت، شایعاتی وجود داشت مبنی بر این‌که شخصیت کمیک‌بوکی Spawn که توسط «تاد مک‌فارلن» خلق شده است، در این عنوان حضور خواهد یافت. مدتی بعد اولین کسی که این خبر را تایید کرد خود مک‌فارلن بود. چند روز پیش اد بون وعده‌ی انتشار اولین تریلر گیم‌پلی او را داد که حالا در دسترس قرار دارد.

ابتدا برای کسانی که آشنا نیستند، مقداری به ریشه‌های این شخصیت بپردازم. اولین نسخه از شخصیت اسپان که توسط مک‌فارلن خلق شد، مردی به نام Al Simmons است که یک سرباز و آدم‌کش درجه یک و تمام عیار به حساب می‌آید و در هر مهارتی بهترین است. سیمونز در ماموریتی کشته و به خاطر جنایت‌هایش به جهنم فرستاده می‌شود. او در آنجا با شیطان معامله می‌کند تا در ازای زندگی دوباره، نماینده‌ی او در زمین باشد. او به زمین باز می‌گردد و صاحب قدرت‌های فراانسانی می‌شود ولی حافظه‌ی خود از دست می‌دهد. از این جا به بعد او تصمیم می‌گیرد تا با نام Spawn به مبارزه با خلافکاران و جنایتکاران بپردازد.

در ویدیوی گیم‌پلی می‌بینیم که او در مبارزات کمتر به حرکات از فاصله‌ی نزدیک تکیه می‌کند و ترجیح می‌دهد در فاصله‌ی متوسط و زیاد به حریف خود آسیب بزند. در حرکات مختلف او از چند ابزار مختلف استفاده می‌کند. اصلی‌ترین آن‌ها شنلش است که فیزیک و انیمیشن بسیار جذابی هم دارد. به جز آن، رشته زنجیر و سلاح گرم هم دارد که اصلی‌ترین ابزار برای آسیب زدن از راه دور هستند. به واسطه‌ی نماینده‌ی جهنم بودن، اسپان می‌تواند از قدرت آتش و احضار مردگان هم بهره ببرد. در بخشی از تریلر هم می‌بینیم که او توانایی نامرئی شدن هم دارد.

شخصیت Spawn که ششمین و آخرین مبارز اضافی در بازی Mortal Kombat 11 به حساب می‌آید، در تاریخ ۲۴ مارس (۵ فروردین ۹۹) برای عموم در دسترس قرار خواهد گرفت. کسانی که بسته‌ی الحاقی Kombat Pack را خریده باشند، یک هفته زودتر و در ۱۷ مارس (۲۷ مارس) می‌توانند تجربه‌ی بازی با آن را داشته باشند. اسپان که صداپیشگی او را Keith David صداپیشه‌ی همین شخصیت در سریالش دارد، در کنار شنگ سونگ، سیندل، جوکر، ترمیناتور و نایت‌ولف مبارزانی بودند که در قالب محتوای اضافی برای قسمت یازدهم مورتال کامبت تایید شدند.

شخصیت اسپان تنهایی محتوایی نیست که در تاریخ‌های اشاره شده به بازی اضافه می‌شوند. شخصیت‌های Jacqui، Nightwolf و Erron Black هر کدام یک اسکین جدید دریافت می‌کنند. البته Jacqui در واقع دو اسکین دریافت می‌کند که دومی طرح اسپان مونث است و Hellspawn Jacqui نام دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا