#مهسا_امینی

سه شخصیت جدید به Mortal Kombat 11 اضافه می‌شوند

منتظر DLC باشید

Mortal Kombat 11

توسعه‌دهندگان بازی Mortal Kombat 11، شخصیت جدیدی در قالب بسته‌ی الحاقی به این عنوان اضافه می‌کنند.

شرکت ندررلم (Nether Relam) و برادران وارنر بسته‌ی الحاقی جدیدی برای Mortal Kombat 11 منتشر خواهند کرد که کاراکتر جدید Rambo در آن قرار دارد. همچنین، کاراکترهای Mileena و Rain که در بازی‌های قبلی مرتال کامبت حضور داشته‌اند، در این DLC قرار گرفته‌اند.

مدتی پیش اد بون (Ed Boon)، خالق سری Mortal Kombat، در توییتر خود پستی منتشر کرد که طبق آن، هواداران حدس زدند شخصیت Rain به این عنوان مبارزه‌ای جذاب اضافه می‌شود. به طور کلی این کارگردان مشهور از راه‌های مختلف به باران و کلمه‌ی “Rain” اشاره می‌کرد که در نهایت مشخص شد حدس طرفداران واقعیت داشته و این شخصیت قدیمی محبوب قرار است به Mortal Kombat 11 اضافه شود و در کنار بقیه‌ی کاراکترها، تجربه‌ی یک مبارزه‌ی هیجان‌انگیز را در اختیار بازیکن‌ها قرار دهد. هنوز مشخص نیست کدام یک از شخصیت‌های Rambo ،Mileena و Rain زودتر به بازی اضافه می‌شوند و احتمال دارد توسعه‌دهندگان این سه مبارز را در کنار یک‌دیگر در قالب یک بسته‌ی الحاقی برای بازی پرطرفدار Mortal Kombat 11 عرضه کنند.

همان‌طور که می‌دانید، شرکت ندررلم (Nether Relam) و برادران وارنر اخیرا از بسته‌ی الحاقی تازه‌ای برای بازی محبوب Mortal Kombat 11 رونمایی کرده‌اند که با نام Aftermath شناخته می‌شود.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ، گوگل استادیا و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و کاربران این پلتفرم‌ها می‌توانند آن را تجربه کنند. البته، ممکن است توسعه‌دهندگان برای کنسول‌های نسل بعدی یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس هم برنامه‌هایی داشته باشند. با این وجود، ندررلم هنوز در این مورد صحبتی نکرده است.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا