تماشا کنید: نمایش قابلیت‌های لی می در تریلر جدید مورتال کامبت ۱

کمبودها و بروتالیتی

استودیوی ندررلم ساعاتی پیش تریلر جدید مورتال کامبت ۱ را به اشتراک گذاشت که به نمایش لی می و قابلیت‌های آن در بازی می‌پردازد.

مورتال کامبت ۱ یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری به شمار می‌‎رود که حدود یک ماه به عرضه آن باقی مانده و هوادارها برای تجربه آن لحظه‌شماری می‌کنند. در همین راستا، تیم سازنده به تدریج ویدیوهای جدیدی از گیم پلی بازی منتشر می‌کند که روی نمایش مبارزها و قابلیت‌های آن‌ها تمرکز دارد.

در تازه‌ترین این ویدیوها، ساعاتی پیش تریلری با محوریت نمایش لی می (Li-Mei) منتشر شد که تواناهایی او از جمله کمبوها، حمله‌‎های هوایی، فیتالیتی، بروتالیتی و همچنین حرکات رزمی خاص این شخصیت را به نمایش می‌گذارد. از طرفی، در کنار لی می، شاهد حضور کاراکتر فراست در نقش کامئو، مبارز همراه، هستیم.

همان‌طور که در این ویدیو مشاهده می‌شود، سرعت حرکات شخصیت‌ها کمی بهبود یافته است. از طرفی، گفته شده که در بخش دسترسی‌پذیری بازی، یک گزینه جدید با نام Geiger Counter قرار داده شده تا افراد کم بینا و نابینا بتوانند از تجربه بازی لذت ببرند. به لطف این ویژگی، با استفاده از شدت صدای پشت صحنه، فاصله شما با دشمنتان قابل تشخیص خواهد بود.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته، در صورت پیش خرید نسخه کالکتور یا پریمیوم، به مدت چهار روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید به بازی دسترسی داشته باشید.

همچنین، نسخه بتای محدود مبازی از روز ۱۸ آگوست پیش‌رو (۲۷ مرداد ماه) در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان تا روز ۲۱ آگوست (۳۰ مرداد) فرصت دارند تا این نسخه را به طور رایگان تجربه کنند. دقت داشته باشید که این نسخه در انحصار افرادی است که یکی از نسخه‌های بازی را پیش خرید کرده‌اند.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا