1%
  • 0/10

احتمال حضور نوب سایبوت در بازی Mortal Kombat 1

شخصیت‌های جدیدی در راه هستند

احتمال حضور نوب سایبوت در بازی Mortal Kombat 1 ۰ ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

شواهد امر گویای این موضوع است که نوب سایبوت به همراه شماری از مبارزها در آینده در قالب یک بسته الحاقی به بازی Mortal Kombat 1 راه می‌یابد.

در حالی که بازی مورتال کامبت ۱ هم اکنون شامل ده‌ها مبارز پرطرفدار و قدیمی می‌شود، اما به نظر می‌رسد که کار استودیوی ندررلم به پایان نرسیده و آن‌ها در آینده با عرضه بسته‌‎های الحاقی، در کنار برگزاری کراس اورها، احتمالا برخی از شخصیت‌های دیگر از سری مورتال کامبت را به بازی اضافه خواهند کرد.

در همین راستا، ساعاتی پیش یکی از دیتاماینرها در شبکه ایکس (توییتر سابق) به نام Thethiny در پیامی خاطرنشان کرده که نوب سایبوت، سایرکس، کونان بربر، گوست فیس (از سری فیلم‌های جیغ)، کیسی کیج، جید و کونگ جین در آینده به مورتال کامبت ۱ اضافه می‌شوند.

از دیگر شخصیت‌های جدید و احتمالی بازی می‌توان به کاراکتر T-1000 از فیلم ترمیناتور و همچنین یک دختر مبارز ناشناس اشاره کرد. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این کاراکترها در نقش مبارزهای اصلی و قابل تجربه به بازی راه می‌یابند و نباید آن‌ها را با مبارزهای سیستم کامئو اشتباه گرفت. دقت داشته باشید که این ادعاها از سوی استودیوی ندررلم و بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت وارنر برادرز تایید یا تکذیب نشده و این گزارش تا اطلاع ثانوی در حد یک شایعه به شمار می‌رود.

لازم به ذکر است که بازی تحسین‌شده مورتال کامبت ۱ در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با احتمال حضور نوب سایبوت و دیگر مبارزهای معروف در بازی Mortal Kombat 1 چیست؟ شما منتظر ورود کدام یک از مبارزها در این عنوان هستید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments