تماشا کنید: مبارزات خشونت بار آمنی من در مورتال کامبت 1

این شخصیت بزودی به بازی می‌آید

استودیوی ندررلم اخیراً ویدیویی را در وب سایت یوتیوب منتشر کرده که مبارزات خشونت بار آمنی من در مورتال کامبت 1 را به تصویر می‌کشد.

جدیدترین نسخه سری بازی‌های مورتال کامبت، یعنی Mortal Kombat 1 را باید یک موفقیت بزرگ برای استودیو ندررلم و بخش بازی‌های ویدیویی وارنر در نظر گرفت؛ زیرا جدا از بازخوردهای مثبت کارشناسان و مخاطبان در زمینه مالی هم عملکرد بسیار خوبی را به ثبت رسانده است. البته نسخه نینتندو سوییچ بازی که جلوه‌های ویژه غیرقابل قبولی دارد، شدیداً مورد انتقاد قرار گرفت.

نسخه‌های اخیر مورتال کامبت پس از عرضه مبارزان جدیدی دریافت کردند. چنین سیاستی برای بازی مورتال کامبت 1 هم اتخاذ شده و بزودی شاهد اضافه شدن آمنی من (Omni-Man) و ترمور (Tremor) به لیست مبارزان خواهیم بود. آمنی من کاراکتری قابل کنترل خواهد بود اما ترمور یک مبارز پشتیبان (Kameo Fighter) به شمار می‌رود.

ندررلم ویدیوی جدیدی را در وب سایت یوتیوب به اشتراک گذاشته که شامل مبارزات آمنی من در مورتال کامبت 1 می‌شود. شخصیت جدید مشت‌های سهمگینی به دشمن زده و با گرفتن پایش او را به زمین می‌کوبد. آمنی من همچنین از قابلیت تلپورت برخوردار بوده و می‌تواند کاملاً ناگهانی پشت سر دشمن خود ظاهر شود. از دیگر ضربات منحصربفردی که به دشمن وارد می‌کند، می‌توان پرواز به فضا و آوردن تکه سنگی عظیم برای پرتاب به سمت او اشاره کرد.

تریلر گیم پلی جدیدی که با محوریت بازی Mortal Kombat 1 منتشر شده، نکات دیگری را هم شامل می‌شود. ترمور می‌تواند گدازه‌های آتشفشان به سمت دشمن فرستاده و او را سوزانده یا دشمن را با استفاده از سنگ متوقف کرده و سپس مشت‌هایی را به صورتش بزند. در انتهای تریلر گیم پلی هم فیتالیتی آمنی من را می‌بینیم که با الهام از صحنه بسیار مشهور سریال Invincible طراحی شد.

آمنی من یکی از شخصیت‌های حائز اهمیت در سریال شکست ناپذیر است؛ سریالی که اولین قسمت فصل دوم آن روز گذشته از طریق سرویس استریم پرایم ویدیو منتشر شد. در ضمن، آمنی من و ترمور روز ۲۵ آبان (مصادف با ۱۶ نوامبر) به بازی مورتال کامبت 1 خواهند آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا