بازی‌های معرفی نشده‌ی بیشتری در سال جاری برای Xbox منتشر می‌شوند

طرفداران منتظر بازی‌های بیشتری باشند

بازی‌های معرفی نشده‌ی بیشتری در سال جاری برای Xbox منتشر می‌شوند عرفان بدری ۰ ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی‌های معرفی نشده

جیسون رونالد، مدیر برنامه‌ریزی‌های بخش Xbox در شرکت Microsoft به تازگی خبر از انتشار بازی‌های معرفی نشده‌ی بیشتری برای کنسول‌های Xbox در سال جاری داده است، البته او جزئیات بیشتری از این عناوین به اشتراک نگذاشت و از زمان رونمایی آن‌ها نیز اطلاعاتی نداد.

شرکت Microsoft در نسل نهم کنسول‌ها تصمیم گرفت تا سیاست‌ها و استراتژی‌های جدید و متفاوتی را در پیش بگیرد و بنابراین برخلاف وعده‌هایی که از قبل داده شده بود و انتظاراتی که می‌رفت، کنسول‌های Xbox Series S و Xbox Series X بدون هیچ بازی انحصاری‌ای وارد بازار شدند و این روند تا پایان سال میلادی گذشته ادامه داشت. نهایتا در اولین ماه سال میلادی جاری محصول جدید استودیوی لهستانی Bloober Team، سازنده‌ی عناوینی چون Layers of Fear و Blair Witch، با نام The Medium در دسترس دارندگان این کنسول‌ها قرار گرفت. اکنون Microsoft می‌خواهد تا پایان امسال، با همکاری شرکت Smilegate پرمخاطب‌ترین بازی جهان یعنی CrossFire را به غرب بیاورد و همچنین بزرگترین انحصاری امسال خود یعنی Halo Infinite را پس از سال‌ها انتظار در پاییز ۲۰۲۱ منتشر کند. علاوه بر این‌ها چند بازی کوچکتر نیز مانند Grounded و Psychonauts 2 و نسخه‌ی کنسولی Microsoft Flight Simulator از دیگر محصولات این شرکت هستند که تا پایان سال میلادی جاری دارندگان کنسول‌های Xbox می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند، البته Psychonauts 2 یک عنوان انحصاری نیست و برای کنسول PS4 نیز منتشر خواهد شد. اکنون به نظر می‌رسد که چند عنوان دیگر برای Xbox در راه هستند، اما هنوز معرفی نشده‌اند و اطلاعاتی از آن‌ها نداریم، اما با اینحال تا پایان سال میلادی جاری این بازی‌ها نیز منتشر خواهند شد.

جیسون رونالد، مدیر برنامه‌ریزی‌های بخش بازی‌های ویدئویی شرکت Microsoft به تازگی در مصاحبه‌ای با پادکست Iron Lords که با محوریت Xbox Series X بود، حضور پیدا کرد. در بخشی از این مصاحبه از رونالد پرسیده شد که در سال ۲۰۲۱ بیشتر از همه منتظر چه بازی‌ای است. او نیز در پاسخ خود خبر از بازی‌های معرفی نشده‌ی بیشتری برای کنسول‌های Xbox داد و گفت:

هنوز تمام بازی‌هایی که امسال منتشر می‌شود، معرفی نشده‌اند.

هنوز مشخص نیست که بازی‌هایی که رونالد به آن‌ها اشاره می‌کند توسط استودیوهای داخلی Xbox در حال توسعه هستند که شرکت Bethesda مشغول ساخت آن است. شاید هم مانند The Medium این بازی هم توسط استودیویی به جز تیم‌های داخلی Xbox ساخته بشود. هنوز اطلاعاتی از این عناوین نداریم، اما احتمال دارد تا در ماه‌های آینده شاهد رونمایی از آن‌ها باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا