1%
  • 0/10

تصاویر واقعی بیشتری از گلکسی S24 اولترا منتشر شد

تصاویر واقعی بیشتری از گلکسی S24 اولترا منتشر شد ۰ ۲۵ دی ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
تصاویر واقعی گلکسی S24 اولترا

گلکسی S24 اولترا دو روز دیگر به همراه دو مدل استاندارد و پلاس رونمایی می‌شود و در همین راستا شاهد انتشار تصاویر واقعی آن بوده‌ایم.

از آن جایی که فقط دو روز تا رونمایی رسمی از سری گلکسی اس ۲۴ زمان باقی مانده، کاملا طبیعی است که این روزها سرتیتر تمام خبرگزاری‌ها باشند. گلکسی S24 اولترا به عنوان بهترین گوشی از این سری حتی بیشتر از دو مدل دیگر مورد توجه قرار دارد و به تازگی هم شاهد انتشار تصاویر واقعی آن بوده‌ایم.

پیش از این هم بارها شاهد انتشار تصاویر واقعی گلکسی اس ۲۴ اولترا بودیم اما این بار یک افشاگر دیگر سعی کرده این گوشی را از نمای پشت و بغل به کاربران نشان دهد. در تصاویر جدید، چیزی را نمی‌بینیم که دانسته‌های قبلی‌مان را تکذیب کند. یعنی همان پنل پشتی مشابه اس ۲۳ اولترا با ۵ سنسور دوربین و فریم منحنی تیتانیومی که در سمت چپ خود چید کلید خاصی ندارد.

به گزارش GSMArena، تصویر این گوشی در حالی منتشر شده که رنگ طلایی آن را شاهد هستیم؛ رنگی که هم برای فریم و هم برای کل پنل پشتی در نظر گرفته شده تا گوشی ظاهر یکدست و یکنواختی از لحاظ رنگی پیدا کند. متأسفانه در این دو تصویر، خبری از نمای جلوی آن نیست، اما از قبل می‌دانیم که این پنل کاملا تخت با حواشی بسیار کم در اطراف صفحه است.

در این تصاویر واقعی هم کاملا پیداست که سامسونگ تصمیم گرفته نمایشگر گلکسی S24 اولترا را تخت طراحی کند تا بدین ترتیب اگر تا همین لحظه هم شک و تردیدی در این رابطه وجود داشت، کاملا برطرف شده باشد. حالا نماینده‌ی سامسونگ بیش از پیش شبیه به گوشی‌های اپل شده؛ فریم تیتانیومی و نمایشگر تخت با حواشی کم.

الان واقعا می‌توان گفت که دیگر چیز خاصی برای دانستن درباره‌ی ظاهر و مشخصات فنی سری اس ۲۴ باقی نمانده و فقط منتظر هستیم سامسونگ در رویداد گلکسی آنپکد پیش رو، یک جمع‌بندی از تمام دانسته‌هایمان داشته باشد. رویدادی که شب چهارشنبه ساعت 21:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments