برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا فصل دوم سریال Moon Knight تایید شد؟

اشاره زیرپوستی کارگردان به فصل جدید

آیا فصل دوم سریال Moon Knight تایید شد؟ ۰ ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ مارول کپی لینک

حضور اسکار آیزک (Oscar Isaac) در قامت مارک اسپکتر یکی از بهترین اتفاقات فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به‌شمار می‌رود. در حالی که بسیاری انتظار ماجراجویی بعدی مون نایت را می‌کشند، ساعاتی گذشته ویدیویی کوتاه به فصل دوم سریال Moon Knight اشاره کرده است.

کوین فایگی (Kevin Feige) و محمد دیاب (Mohamed Diab) با معرفی یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌های مارول به فاز چهارم MCU، نه تنها مخاطبین را با اختلال هویتی DID و چالش‌های طاقت فرسای آن آشنا کرد، بلکه دنیای سینمایی مارول را در مسیری متفاوت قرار داد. این سریال شش قسمتی بی‌نظیر با روایت داستانی مهیج و نفس گیر موفق شد هویت‌های استوین گرنت و مارک اسپکتر را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد و خیلی هوشمندانه به حضور هویت سوم جیک لاکلی اشاره کند.

در کمیک‌ها مارک اسپکتر مزدوری ماهر است که از اختلال هویتی DID رنج می‌برد. طی ماموریتی ویژه در مصر، او توسط شریکش زخمی شده و لحظاتی قبل از مرگش با کانشو، خدای ماه آشنا می‌شود. بعد از معامله کردن با کانشو سر جان خود، مارک اسپکتر به قدرت‌های مون نایت دست پیدا می‌کند. به دنبال پایان غیرمنتظره و دراماتیک فصل اول و همچنین رونمایی از هویت سوم جیک لاکلی سکانس پس از تیتراژ، بسیاری از طرفداران برای فصل دوم امیدوار شدند.

اشاره جنجالی به فصل دوم Moon Knight

ساعاتی پیش کاربری در تیک تاک با نام Hayaattiaaa ویدئویی کوتاه از محمد دیاب و اسکار آیزک به اشتراک گذاشت که تا حدودی فصل دوم سریال Moon Knight را تایید کرد.

کاربر تیک تاک: سوالی که ذهن همه را به خودش مشغول کرده این است که آیا فصل دومی وجود دارد؟ محمد دیاب: منظورت مون نایته؟ اسکار آیزک: مگه دلیل دیگری برای بودن در قاهره وجود دارد؟

دیاب نیز این ویدیو را در صفحه توییتر خود با کپشن فصل دوم مون نایت؟ به اشتراک گذاشت که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید.

با حضور استودیو مارول در رویداد D23 دیزنی، شاید یک تیم کوچک به مصر برود تا یک فیلم کوتاه را به‌جهت تایید فصل دوم فیلمبرداری کند. از این گذشته، انتظار می‌رود اخبار بیشتری در این رابطه با طرفداران به اشتراک گذاشته شود زیرا پروژه‌های زیادی در فاز ششم دنیای سینمایی مارول وجود دارد که هنوز از آنها بی‌خبریم.

اگر فصل جدید مون نایت واقعا در دست ساخت باشد، احتمالا در سال ۲۰۲۵ به‌عنوان بخشی فاز ششم به نمایش در بیاید، آن هم با توجه به اینکه لیست عناوین فاز چهارم و پنجم کامل شده است. اما شاید مارک اسپکتر قبل از فصل دوم در پروژه‌های دیگری مثل Werewolf By Night یا Blade ظاهر شود.

فصل اول سریال Moon Knight هم اکنون از دیزنی پلاس پخش می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا توسعه فصل دوم مون نایت به‌صورت رسمی تایید خواهد شد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments