حضور افتخاری فیلمبردار در قسمت جدید سریال Moon Knight + کلیپ

وقتی فیلمبردار در خود اثر ظاهر می‌شود

در قسمت جدید سریال Moon Knight چنان که به نظر می‌رسد، سکانسی وجود دارد که در آن، یک لحظه فیملبردار در صحنه ظاهر می‌شود و حتی می‌توانید دستان او را که دوربین را نگه داشته مشاهده کنید.

استودیو مارول معمولا برای نمایش محتوای فوق‌العاده دقیق شناخته می‌شود که در هر فیلم یا سریال آن می‌توان انواع و اقسام جزئیات را پیدا کرد. برای مثال در تیتراژ سریال Moon Knight بین قسمت اول تا سوم شاهد تغییر شکل ماه هستیم و سپس بین اپیزود اول و سوم می‌بینیم که یکبار لندن ظاهر می‌شود و قاهره در آب است، و برعکس! اما در میان تمامی این جزئیات، حتی استودیو مارول هم در برخی موارد احتمال خطا رفتن محتوا را داشته و امکان دارد که در نکات بسیار کوچکی اشتباه کند.

در قسمت سوم از سریال مون نایت که تا به امروز به شدت توسط منتقدان و طرفداران مورد تحسین قرار گرفته، می‌توانید در یک سکانس شاهد دویدن شخصیت مارک اسپکتر (Mark Spector) یا همان شوالیه ماه، به دنبال افرادی باشید که از دار و دسته آرتور هارو (Arthur Harrow) هستند. با این وجود، در کوچه‌ها وقتی که این تعقیب و گریز ادامه‌دار می‌شود، در چند فریم از یک سکانس می‌توانید شاهد حضور خود شخص فیلمبردار در صحنه باشید!

همانطور که می‌بینید، دستان فیملبردار در صحنه به خوبی دیده می‌شود، اما عملا این یکی از معدود دفعاتی اسا که استودیو مارول اشتباهی را در نمایش جزئیات انجام داده است. به هر حال تا به امروز استودیو مارول همیشه سعی داشته تا محتوا را به بهترین شکل ممکن و با جزئیاتی که شاید در هیچ اثر سینمایی دیگری پیدا نکنید برای مخاطب ارائه کند. به همین خاطر هم همیشه وقتی که قسمتی جدید از سریال‌های مارولی دیزنی پلاس پخش می‌شود، برخی از افراد پس از فهمیدن داستان بیشتر به فکر پیدا کردن ایستراگ‌های جدید هستند.

سریال Moon Knight کار جدید این استودیو به کارگردانی محمد دیاب (Mohammad Diab) و درخشش اسکار ایزاک (Oscar Isaac) در نقش فردی چند هویتی است که به نمایش گذاشتن آن در چهارچوب بازیگری همزمان، واقعا کار هر کسی نیست! این سریال بخشی از دنیای سینمایی مارول بوده و قسمت سوم آن نیز به تارگی منتشر شده است.

اما نظر شما درباره حضور فیلمبردار در قسمت جدید سریال Moon Knight چیست؟ منتظر بررسی ویدیویی قسمت سوم این مجموعه تلویزیونی از رسانه سرگرمی باشید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا