کلیپ جدید سریال Moon Knight احضار موجودی عجیب را نشان می‌دهد!

و اینبار شخصیت منفی

کلیپ جدید سریال Moon Knight به تازگی منتشر شده و در آن، می‌توانید شاهد یک دقیقه از فوتیج رسمی یکی از قسمت‌های این سری، آن هم در بخشی باشید که موجودی عجیب توسط ایتان هاک (Ethan Hawke) احضار می‌شود!

سریال مون نایت بدون شک در حال حاضر یکی از مورد انتظارترین‌هایی است که طرفداران بسیاری منتظر اکران و پخش آن هستند. در این سری جدید که داستان آن در دنیای سینمایی مارول رخ می‌دهد، اینبار سازندگان سراغ ابرقهرمانی از سال ۱۹۷۵ رفته‌اند؛ شوالیه ماه یا همان مون نایت، که قدرتش را از خدای ماه مصر باستان می‌گیرد و بُعد تازه‌ای از حضور خدایان در MCU را رو خواهد کرد.

تا به حال انواع اتفاقات و قدرت‌های مختلف را در دنیای سینمایی مارول دیده‌ایم؛ از ازگارد (Asgard) و خدایان نورس بگیرید، تا جادو دکتر استرنج (Doctor Strange) که خود باعث تعجب افرادی که نمی‌دانستند روی زمین هم طلسم وجود دارد، شده بود. با این وجود، شوالیه ماه کمی جریان متفاوتی را نسبت به این مسائل داشته و روایت را همانطور که اشاره شد، به سمت مصر باستان می‌برد، جایی که خداوندگار ماه به میزان درخشندگی قمر سفید زمین، به او قدرت می‌دهد.

حال وقتی که قرار باشد شخصیتی جدید به دنیای سینمایی مارول اضافه شود، قاعدتا منبع آن از کتاب‌های کمیک بوکی خواهد بود. اما اینکه چطور این شخصیت به دنیای سینمایی وارد می‌شود، پروسه بسیار متفاوتی را دنبال خواهد کرد! برای مثال، داستانی که اکنون در دنیای سینمایی می‌بینیم، عملا برگرفته از کمیک‌ها است، اما روایت جزئی آن تا حد بسیاری با آنچه که در کتاب‌های مصور مارول می‌خوانید فرق می‌کند. به همین سبک هم ممکن است قدرت‌های شخصیت‌های مختلف در آن متفاوت باشند؛ مثل تغییری که به تازگی در شخصیت میس مارول (Ms. Marvel) ایجاد شده و ظاهرا طرفداران چندان هم از آن راضی نیستند.

با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که مون نایت در MCU حداقل طبق آنچه که در تصاویر و ویدیوهای منتشر شده دیده‌ایم، چندان فرقی با دنیای کمیک بوک ندارد و قدرت‌های او از خدای ماه هستند. این در حالی است که هنوز نحوه گرفتن این قدرت‌ها را ندیده‌ایم و از طرفی در کلیپ جدید سریال Moon Knight شاهد احضار موجودی بسیار عجیب هستیم که می‌تواند همان خدای مرگ، آنوبیس (Anubis) باشد.

جزئیات کلیپ جدید سریال Moon Knight

کلیپ جدید سریال Moon Knight

در این کلیپ، اول از همه شاهد حضور می کالاماوی (May Calamawy) در نقش لیلا (Layla) هستیم که یکی از دوستان مارک/استیون خواهد بود. او از استیون می‌خواهد که زره مون نایتش را احضار کند تا از دست دشمنان فرار کنند؛ اما دشمنان که ظاهرا یک فرقه خاص هستند، توسط آرتور هارو (Arthur Harrow) با بازی ایتان هاک رهبری می‌شوند و به دنبال راهی برای احضار یک موجود عجیب و غریب هستند.

هارو در واقع دشمن اصلی و شخصیت منفی سریال Moon Knight خواهد بود، اما در حال حاضر، فعلا هیچ اطلاعاتی درباره اینکه انگیزه این شخصیت از حمله به مون نایت و یارانش چیست مشخص نشده و به همین دلیل هم نمی‌دانیم که چه چیزی باعث شده تا او از استیون و مارک متنفر باشد. این در حالی است که ظاهرا او توسط خدای مرگ آنوبیس، یا هر موجود عجیب دیگری تسخیر شده و از او فرمانبرداری می‌کند، آن هم در وضعیتی که این موجود نابودی را می‌خواهد و مون نایت برخلاف این عقیده است.

به هر حال لیلا جسمی طلایی رنگ را به استیون می‌دهد و آن دو فرار می‌کنند، طوری که انگار استیون هنوز نمی‌داند چطور باید از زره شوالیه ماه خود استفاده کند و از طرفی از مقابله با دشمنانش می‌ترسد! سپس در صحنه پایانی کلیپ منتشر شده از سریال Moon Knight می‌بینیم که درهایی به سمت بُعد دیگری از جهان خدایان مصر باز شده و از طرفی یک موجود عجیب وارد می‌شود!

سریال Moon Knight فعلا به عنوان یکی از بهترین‌هایی شناخته می‌شود که پیش از عرضه، توانسته است تا توجه جمع زیادی از طرفداران را به خود جلب کند، اما باید دید که آیا پس از پخش در تاریخ ۱۰ فروردین (30 مارس 2022) انتظارات را برآورده می‌کند یا که نه.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا