1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر قسمت آخر سریال Moon Knight منتشر شد + زیرنویس فارسی

شوالیه ماه برمی‌خیزد

تماشا کنید: تریلر قسمت آخر سریال Moon Knight منتشر شد + زیرنویس فارسی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ تلویزیون (زیرنویس فارسی) کپی لینک

قسمت آخر سریال Moon Knight – مون نایت فردا ۱۴ اردیبهشت پخش خواهد شد و به همین دلیل، سازندگان یک تریلر جدید از آن را منتشر کرده‌اند.

در حال حاضر دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم قرار داشته و چنان که به نظر می‌رسد، در این دوره قرار است تا تعداد بسیاری ابرقهرمانان جدید معرفی شوند که هرکدام قدرت‌ها و قابلیت‌های ویژه‌ای دارند. با این وجود، طی دو سال گذشته در تمامی سریال‌های شبکه استریم دیزنی پلاس همیشه شاهد حضور شخصیت‌هایی بوده‌ایم که پیش‌تر هم آن‌ها را در سه فاز قبلی MCU دیده بودیم. این یعنی گرچه در سایر سریال‌ها کاراکترهای جدید هم معرفی شدند، اما محوریت داستان معمولا با یک شخصیت قدیمی مثل لوکی (Loki)، هاکای (Hawkeye)، سم ویلسون (Sam Wilson) یا واندا ماکسیموف (Wanda Maximoff) بوده است. با این وجود، پروژه سریال مون نایت – Moon Knight از آن دسته مواردی است که اصلا به سایر شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول وابسته نبوده و کاملا یک ابرقهرمان جدید و متفاوت را معرفی می‌کند.

حال نیز پس از گذشت شش هفته از پخش اولین قسمت از سریال مون نایت، بالاخره نوبت به قسمت آخر رسیده تا شاهد یک نتیجه‌گیری برای اتفاقاتی باشیم که در طول پنج اپیزود قبلی مشاهده کرده بودیم. قسمت ششم و آخر سریال مون نایت فردا ۱۴ اردیبهشت منتشر خواهد شد و سازندگان نیز برای افزایش هیجان انتظار آن، تریلر زیر را منتشر کرده‌اند.

تریلر آخر سریال Moon Knight

در این تریلر مارک (Mark) در برخی سکانس‌ها دوباره در بیمارستان روانی دیده می‌شود. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که در صحنه‌ها و دیالوگ‌های مختلف این تریلر، چندین بار به استیون (Steven) و هویت او اشاره می‌شود، در حالی که قسمت پنجم سرنوشت این شخصیت چندان هم که باید و شاید جالب نبود و متاسفانه شاید دیگر شاهد حضور او نباشیم.

به هر حال یکی از نکات خاص درباره شخصیت قسمت آخر سریال Moon Knight این است که بالاخره متوجه خواهیم شد که واقعیت ماجرا چیست و سرنوشت مارک و استیون چه خواهد شد. این در حالی است که آرتور هارو (Arthur Harrow)، شخصیت منفی این سریال برنامه‌های خود به پیش می‌برد و ظاهرا قصد نهایی خود برای زنده کردن آمیت (Amit) را انجام داده و در قسمت ششم بالاخره ما این موجود وحشتناک که همه را قضاوت می‌کند خواهیم دید. لازم به ذکر است که در یکی از سکانس‌های ویدیو بالا می‌توانید یک نیرو بنفش رنگ را که به سمت آسمان باز می‌شود مشاهده کنید؛ موردی که بسیار شبیه به باز کردن درهای مولتی‌ورس بوده و می‌تواند همه چیز را به داستان فیلم Doctor Strange 2 مرتبط کند.

همچنین لازم است بدانید که در یک سکانس کانشو (Khonsu)، خدای ماه هم دیده می‌شود که ظاهرا با سرعت به چیزی جای خالی می‌دهد و از همه مهم‌تر اینکه از حالت سنگی آزاد شده است! به علاوه، نبرد نهایی بین شوالیه ماه و موجودی عجیب در مقابل ماه کامل در صورتی شکل می‌گیرد که هنوز نمی‌دانیم این موجود چیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments