1%
  • 0/10

لباس متفاوت ابرقهرمان در کانسپت آرت‌های سریال Moon Knight

لباس‌هایی که مورد تایید قرار نگرفتند!

لباس متفاوت ابرقهرمان در کانسپت آرت‌های سریال Moon Knight ۰ ۰۶ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
کانسپت آرت‌های سریال Moon Knight

اکانت F:VINCENT که در شبکه اجتماعی ایکس فعالیت دارد، اخیراً کانسپت آرت‌های سریال Moon Knight را به اشتراک گذاشته است.

مارول چند سال پیش تصمیم گرفت محصولات فرنچایز Marvel Cinematic Universe را به سینما محدود نکرده و ابرقهرمانان جدید را بواسطه سریال‌های تلویزیونی هم معرفی کند. از نتایج چنین تصمیمی می‌توان به سریال Moon Knight اشاره کرد که بین مارس الی مه سال ۲۰۲۲ میلادی از طریق دیزنی پلاس منتشر شد. این سریال بدلیل عملکرد عالی بازیگران، لحن تاریک‌تر نسبت به دیگر آثار مارول و نحوه نمایش اختلال چندشخصیتی تحسین‌ها را برانگیخت.

سریال Moon Knight درباره فردی بنام مارک اسپکتر است که یک مزدور بوده و از اختلال چندشخصیتی رنج می‌برد. او طی اتفاقاتی در آستانه مرگ قرار گرفته و در چنین شرایطی، با یکی از الهه‌های مصر باستان بنام کانشو معامله می‌کند. کانشو، مارک را زنده نگه می‌دارد و هر وقت که لام بداند، کنترل بدن را در اختیار می‌گیرد. در ضمن، محصول مشترک مارول و دیزنی پلاس یک ابرقهرمان دیگر بنام اسکارلت اسکرب (Scarlet Scarab) را هم برای نخستین بار به نمایش می‌گذارد.

یکی از اکانت‌های شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) که با نام F:VINCENT فعالیت دارد، اخیراً کانسپت آرت‌های سریال Moon Knight را به اشتراک گذاشته است. این کانسپت آرت‌ها طراحی‌های لباس اسکارلت اسکرب را نشان می‌دهد که بنا به دلایلی رد شده و جلوی دوربین برده نشدند:

کوین فایکی (Kevin Feige)، مدیر استودیوی مارول است. او حدوداً سه سال قبل از اینکه پخش سریال Moon Knight آغاز شود، در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود مون نایت پس از معرفی در اثر اختصاصی‌اش در فیلم‌های سینمایی مارول بازخواهد گشت. ساخت فصل دوم این سریال در حال حاضر تایید نشده اما اسکار آیزاک (Oscar Isaac) اواخر سال گذشته میلادی گفتگو با مارول برای بازگشت در نقش مون نایت را تایید کرد. البته وارد جزئیات نشد و فاش نساخت گفتگو به فصل دوم سریال ربط دارد یا درباره فیلمی سینمایی است.

با توجه به آنچه در پایان فصل اول رخ داد، انتظار می‌رود می قلماوی (May Calamawy) برای ایفای نقش اسکارلت اسکرب بازگردد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments