اسلحه‌ های Modern Warfare در وارزون متا شدند

بالاخره از شر اسلحه‌های ونگارد راحت می‌شوید!

اسلحه‌ های Modern Warfare در وارزون متا شدند گلناز کیانی ۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
اسلحه‌ های Modern Warfare

اسلحه‌های نسخه‌ی ونگارد (Vanguard) از زمان آخرین آپدیت پاسیفیک (Pacific) تا به الان بازی وارزون را به سلطه خود درآورده‌‌اند اما این وضعیت با متا شدن اسلحه‌ های Modern Warfare در وارزون تغییر کرده است.

چند وقتی بود که بازیکنان بازی وارزون درخواست بروزرسانی اسلحه‌های درون بازی را داشتند و حالا پس از چندین ماه انتظار بالاخره اسلحه‌ های Modern Warfare متا شدند و روند بازی را تغییر دادند. به جز اسلحه‌های نسخه های Black Ops Cold War و ونگارد که نزدیک به ۲۰۰ اسلحه از مجموعه اسلحه‌های بازی را تشکیل می‌دادند، در آخرین بروزرسانی فقط ۳۰ اسلحه مخصوص از نسخه Modern Warfare وجود داشت که بیشتر بازیکنان آن‌ها را بخاطر کیفیت گرافیگی بالا و راحت‌تر بودن استفاده به دیگر اسلحه‌ها ترجیح می‌دادند. اسلحه‌های نسخه ونگارد از ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ در وارزون بودند و به گفته طرفداران با سلطنت طولانی مدت نسخه های قدیمی‌ خودشان چالش برانگیز بودن بازی را کاهش داده شده بود. اما این وضعیت با فرا رسیدن بروزرسانی فصل چهارم به پایان رسید. این بروزرسانی با خود اسلحه‌های Kilo 131، AMAX و M13 را قوی‌تر از پیش به صحنه نبرد بازگرداند و بازیکنان را بالاخره به درخواستشان رساند.

در اسلحه Kilo 131 مشکل کاهش قدرت ضربه در فاصله‌های دور برطرف شد و قدرت ضربه متوسط آن هم افزایش یافت. همچنین بازیکنانی که M13 را امتحان کرده بودند از قدرت ضربه جدید آن به حدی شگفت زده شده بودند که پس از آن سراغ اسلحه‌های دیگر نرفته بودند! علاوه بر بهبود یافتن عملکرد اسلحه‌ها، که طبق نظرات بسیار کارآمد بوده‌اند، محیط بازی هم با بازسازی‌ها احیا شده و گیم پلی قوی‌تر شده است. اگرچه برخی از اسلحه‌ها هنوز به اصلاح نیاز دارند و از نظر بازیکنان نیاز است که برخی از آن‌ها یک بخش اضافی داشته باشند تا در صورت نیاز با خشاب پر از آن‌ها استفاده شود.

حتی با بروزرسانی اخیر هنوز برخی از اسلحه‌های نسخه‌های قبلی غیرقابل جایگزینی هستند. مانند اسلحه‌ی متا شده‌ VLK 3.0x از Modern Warfare که همچنان نمی‌تواند جای VLK 3-6x نسخه‌ی ونگارد را بگیرد. اما اسلحه‌های متا شده با قابلیت‌های تازه‌ای که در مبارزات برای بازیکنان دارند توانسته‌اند در محل‌هایی مانند Rebirth Island، Fortune’s Keep و حتی در Caldera، اگر از حالت اسنایپر آن‌ها استفاده شود، مفید و حیاتی واقع شوند.

با متا شدن اسلحه‌ های Modern Warfare در وارزون، این بازی جان تازه‌ای گرفته و چالش‌های جدیدی برای طرفداران به راه افتاده است.

نظر شما درباره اسلحه‌های متا شده چیست؟ از کدام یک از آن‌ها بیشتر استفاده کرده‌اید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا