اسلحه جدید Modern Warfare 2 لو رفتند!

بازگشت اسلحه‌ای از Black Ops 2

اسلحه جدید Modern Warfare 2 لو رفتند! نریمان هروی ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
اسلحه های جدید Modern Warfare 2

طرفداران بازی Modern Warfare 2 توانستند چندین اسلحه جدید این نسخه را در Intel Drop استودیوی Infinity Ward شناسایی کنند و اسلحه های جدید بازی لو رفتند!

حالا که بازی‌های Warzone و Vanguard به روز‌های آخر خود نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوند، بازیکنان و طرفداران این ۲ بازی‌ها نگاه خود را به به آینده سری با Warzone 2 و Modern Warfare 2 دوخته‌اند. حالا هم که به عرضه نسخه بتا و دسترسی زودهنگام به کمپین Modern Warfare 2 نزدیک می‌شویم، استودیوی Infinity Ward اطلاعاتی را به وسیله Intel Dropها در اختیار طرفداران قرار می‌دهد.

یکی از همین ویدیو‌های Intel Drop به ما توضیح داد که سازندگان چگونه صدای راه رفتن در این بازی را بهبود بخشیده‌اند و البته در کنار آن نیز طرفداران به وسیله‌ آن متوجه اسلحه های جدید Modern Warfare 2 نیز شده‌اند. همچنین طرفداران در ساب‌ردیت بازی Modern Warfare 2 مشغول پست کردن کلیپ‌ها و عکس‌هایی از این Intel Drop هستنند.

یکی از طرفداران متوجه شده که اسلحه M 16 در ویدیوی Intel Drop نمایش داده شده است و در بخشی از این ویدیو وقتی که بازیکن به این اسلحه نزدیک شد، تصویری از اسلحه M 16 روی صفحه نقش بست.

با وجود این که لیست اسلحه های جدید Modern Warfare 2 هنوز به شکل رسمی تائید نشده‌اند، ولی می‌توان گفت که اسلحه M 16 به احتمال بسیار زیاد در این بازی وجود خواهد داشت.

از سلاح‌‌های دیگری که در این Intel Drop شناسایی شده‌اند، می‌توان به MG42, MK48 و MAC-10 اشاره کرد و این اسلحه ها در تست صدا حضور داشتند. اکثر بازیکنان با اسلحه‌‌های MAC-10 و MG42 آشنایی دارند ولی اسلحه‌ MK48 آخرین بار در بازی Black Ops 2 حضور داشت و حالا بالاخره پس از گذشت چند سال دوباره به این فرنچایز باز می‌گردد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر (مصادف با ۳ آبان) برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری اکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد اسلحه های جدید Modern Warfare 2 چیست؟ فکر می‌کنید چه اسلحه‌های دیگری دوباره در این نسخه حضور دارند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا