#مهسا_امینی

تصویر منتشرشده از تام کروز در پشت صحنه فیلم ماموریت غیرممکن

تبریک مک‌کوری برای تولد ۶۰ سالگی تام کروز

پشت صحنه فیلم ماموریت غیرممکن

کارگردان فیلم Mission Impossible، کریستوفر مک‌کوری (McQuarrie) که تا کنون همکاری‌های مکرری با تام کروز (Tom Cruise) داشته است، به مناسب تولد شصت سالگی این بازیگر عکسی از او را در حال انجام بدل‌کاری در پشت صحنه فیلم ماموریت غیرممکن منتشر کرد.

در واقع، تام کروز به‌خاطر انجام کارهای جسورانه در ایفای نقش‌ها و همچنین غریزه مرگ فرویدی آن‌قدر شناخته شده است که تصویر مردی که به‌طرز متزلزلی از یک هواپیمای قرمز در ارتفاع هزاران پا بالاتر از زمین آویزان است، تنها می‌تواند تصویر تام کروز باشد. علی‌رغم ورود به هفتمین دهه زندگی، نه تنها این بازیگر هیچ نشانی از کاهش فعالیت و کم‌کاری از خود نشان نمی‌دهد، بلکه با سرعت خوبی در حال نزدیک شدن به بهترین دوران زندگی کاری خود است. نمونه‌ای از موفقیت‌های اخیر تام کروز، فیلم تاپ گان: ماوریک با فروش چشم‌گیر در باکس‌آفیس بوده است.

به‌نظر می‌رسد تصویری که مک‌کوری از پشت صحنه فیلم ماموریت غیرممکن منتشر کرده، مربوط به پشت صحنه پارت دوم فیلم Mission ImpossibleDead Reckoning- باشد. مک‌کوری هیچ توضیحی درباره عکسی که منتشر کرده ننوشته است، اما در این تصویر تام کروز در حالی دیده می‌شود که از بال یک هواپیمای قدیمی قرمزرنگ آویزان شده است. تصویر تام کروز مشابه پیام ضبط شده‌ایست که کروز در رویداد سینماکان در آوریل سال جاری از صحنه فیلم‌برداری فیلم منتشر کرده بود.
تام کروز، که به انجام صحنه‌های بدلکاری توسط خودش شناخته می‌شود در حال حاضر با فیلم Top Gun: Maverick که به فروش بیش از ۱.۱ میلیارد دلار دست‌یافته است در حال کسب موفقیت است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا