#مهسا_امینی

بازیگر Tom & Jerry و چهار نام دیگر به مجموعه‌ی Mission: Impossible پیوستند

آن‌ها ظاهرا نقش مقامات دولتی یا نظامی را ایفا می‌کنند

بازیگر Tom & Jerry

کریستوفر مک‌کواری نویسنده و کارگردان آمریکایی با انتشار تصاویری در اینستاگرام خود از پیوستن بازیگر Tom & Jerry به مجموعه‌ی Mission: Impossible خبر داد.

با گذشت مدتی از اتمام اکران Mission: Impossible – Fallout اعلام شد قسمت‌های هفتم و هشتم مجموعه به صورت پشت سر هم فیلمبرداری می‌شوند تا هزینه‌های ساخت کاهش یابد. ضبط صحنه‌ها در فوریه‌ی سال گذشته‌ی میلادی در ایتالیا آغاز شد. تیم تولید قصد داشت تعدادی از صحنه‌ها را در ونیز فیلمبرداری کرده و سپس به رم برود اما همه‌گیری ویروس کرونا تمامی برنامه‌ریزی‌ها را بهم ریخت. این اتفاق شوم نه تنها فاز تولید را برای مدتی طولانی تعطیل کرد، بلکه باعث شد برنامه‌های تام کروز (Tom Cruise) برای تبلیغ Top Gun: Maverick با ضبط صحنه‌های قسمت هشتم تداخل پیدا کند. در نتیجه، دو قسمت آتی ماموریت غیرممکن به صورت پشت سر هم فیلمبرداری نمی‌شوند.

پارامونت پیکچرز در قبال قسمت‌های هفتم و هشتم ماموریت غیرممکن سخت‌گیری زیادی اعمال کرده و تاکنون اجازه نداده کوچکترین جزئیاتی از فیلمنامه‌ها به بیرون درز پیدا کند. تمامی اطلاعات رسمی‌ای که تاکنون منتشر شده‌اند، به تیم بازیگری مربوط می‌شود. طبق آنچه می‌دانیم، تام کروز بار دیگر نقش ایتن هانت را جلوی دوربین ایفا می‌کند. سایمون پگ (Simon Pegg)، ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson)، ونسا کربی (Vanessa Kirby) و وینگ ریمز (Ving Rhames) هم بازمی‌گردند. از چهره‌های جدید حاضر در تیم هم می‌توان هیلی اتول (Hayley Atwell) را نام برد که به واسطه‌ی نقش مامور کارتر در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود. با توجه به عکس‌های پشت صحنه، او نقش یکی از متحدان ایتن را بر عهده دارد.

کریستوفر مک‌کواری (Christopher McQuarrie) کارگردانی قسمت‌های هفتم و هشتم ماموریت غیرممکن را بر عهده دارد. او چندی پیش پنج پست در صفحه‌ی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و به واسطه‌ی هر کدام از آن‌ها، یکی از بازیگران تازه‌وارد را معرفی کرد: راب دلینی (Rob Delaney)، مارک گیتیس (Mark Gatiss)، کری الویس (Cary Elwes)، چارلز پارنل (Charles Parnell) و ایندیرا وارما (Indira Varma). مک‌کواری در هیچ کدام از پست‌های خود وارد جزئیات نشد و اطلاعاتی از نقش‌های این پنج بازیگر به اشتراک نگذاشت. با این حال، تصاویر تایید می‌کنند همگی این شخصیت‌ها افسران عالی‌رتبه نظامی یا مقامات سیاسی هستند. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

راب دلینی، نقش‌های کوتاهی در Deadpool 2 و Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw داشته است. او همچنین اخیرا در Tom & Jerry به نقش‌آفرینی پرداخت. مارک گیتیس، چهره‌ی شناخته‌شده‌تری است. او در سریال‌های مشهوری حضور داشته که از شاخص‌ترینشان می‌توان به Sherlock و Game of Thrones اشاره کرد. کری الویس از بازیگران پرکار دهه‌ی ۹۰ میلادی بود. اگرچه از آن دوران فاصله گرفته، همچنان در آثار قابل‌توجهی از جمله Stranger Things حاضر می‌شود. چارلز پارنل اثر شاخصی را در پرونده‌ی هنری خود ندارد اما ایندیرا وارما در Game of Thrones نقش‌آفرینی کرده بود.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت هفتم ماموریت غیرممکن از تاریخ ۲۹ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا