آیا الکترونیک آرتز قصد ساخت نسخه جدید بازی Mirror’s Edge را دارد؟ | به‌روزرسانی: تکذیب شد

توییت جدید کمپانی EA طرفداران را به شک انداخت

آیا الکترونیک آرتز قصد ساخت نسخه جدید بازی Mirror’s Edge را دارد؟ | به‌روزرسانی: تکذیب شد مریم خواجوی ۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
نسخه جدید بازی Mirror’s Edge

آیا نسخه جدید بازی Mirror’s Edge در حال ساخته شدن است؟ این سوالی است که اخیرا عده‌ای از طرفداران طبق توییتی که توسط حساب EA منتشر شده است از خودشان می‌پرسند. با وجود این‌که در توییت اشاره مستقیمی به این موضوع نشده است، صحبت کردن در مورد این بازی بعد از سال‌ها کمی عجیب به نظر می‌رسد.

در این توییت که در حساب فرانسه الکترونیک آرتز و به زبان فرانسوی منتشر شده است، یک عکس تار منتشر و از طرفداران خواسته شده که نام بازی را حدس بزنند. با توجه به دست‌کش‌های قرمز نمادین Faith Connors، شخصیت اصلی که به وضوح در تصویر قابل مشاهده است، جواب قطعا بازی Mirror’s Edge Catalyst است.

چه کسی می‌تواند این بازی را شناسایی کند؟

هر چند که این توییت فقط می‌تواند راهی برای ارتباط بیشتر با طرفداران باشد، بعضی‌ها اشاره به این بازی را کمی عجیب دانستند و این سوال برایشان پیش آمد که آیا این کمپانی قصد ساخت نسخه جدیدی از این بازی را دارد و می‌خواهد این فرنچایز را دوباره زنده کند یا خیر.

Mirror’s edge اولین بار در سال ۲۰۰۸ توسط استودیوی DICE ساخته و برای پلتفرم‌های Xbox 360 و PS3 عرضه شد و توانست نمرات خوبی را منتقدان دریافت و نظر بازیکنان را به خود جلب کند. از ویژگی‌های محبوب این بازی می‌توان به اول شخص بودن، محیط و گیم‌پلی پارکورمحور آن اشاره کرد.

آخرین نسخه سری Mirror’s Edge به نام Catalyst در سال ۲۰۱۶ عرضه شد. این بازی نه تنها فروش خوبی نداشت بلکه نسبت به نسخه‌های قبلی این سری نمرات کم‌تری از منتقدان دریافت کرد. بنابراین تصمیم EA برای بازگرداندن این سری کمی دور از انتظار به نظر می‌رسد. همچنین گمانه‌هایی مبنی بر ساخت نسخه ریمستر یا ریمیک اولین نسخه‌ی بازی وجود دارد که هیچ‌کدام قطعی نشده‌اند.

آیا شما علاقه‌مند به بازگشت سری Mirror’s Edge هستید؟ به نظرتان EA برنامه‌ای برای ادامه‌ی این فرنچایز دارد؟

به‌روزرسانی

حساب فرانسه کمپانی EA در توییت دیگری این شایعه‌ها را تکذیب کرد و توضیح داد که در حال حاضر نسخه جدیدی از این بازی در دست توسعه قرار ندارد. 

ما فقط سعی داشتیم که با طرفدارانمان ارتباط بیشتری داشته باشیم. اما اگر روزی قصد ساخت یک بازی جدید داشته باشیم، مطمئنا شما را باخبر می‌کنیم. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا