برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نقدهای فیلم جدید هنری کویل منتشر شدند؛ نازی کشی هیجان انگیز!

اکران گسترده امروز آغاز شده است

نقدهای فیلم جدید هنری کویل منتشر شدند؛ نازی کشی هیجان انگیز! ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
نقدهای The Ministry of Ungentlemanly Warfare

در حالی که مدت کوتاهی به آغاز اکران گسترده مانده بود، نقدهای The Ministry of Ungentlemanly Warfare در فضای مجازی منتشر شدند.

گای ریچی (Guy Ritchie) یکی از کارگردانان بریتانیایی بوده که موفق شده راه خود را به هالیوود باز کرده و به شهرت برسد. او برای جدیدترین پروژه خود تصمیم گرفت روی اقتباس سینمایی کتابی به اسم Churchill’s Secret Warriors کار کند که براساس واقعیت بوده و درباره نیروهای مخفی وینستون چرچیل است؛ نیروهایی که نقش بسزایی در جنگ جهانی دوم داشتند.

فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare در بحبوحه جنگ جهانی دوم جریان داشته و درباره گاس مارچ فیلیپس است. او ماموریت دارد زیردریایی‌های آلمان نازی در اقیانوس اطلس شمالی را نابود کرده و برای این کار، گروهی از افراد نه چندان موجه را دور هم جمع می‌کند. از بازیگران حاضر در این اثر می‌توان هنری کویل (Henry Cavill)، آلن ریچسون (Alan Ritchson)، ایزا گونزالز (Eiza González) و هنری گلدینگ (Henry Golding) را نام برد.

در فاصله کوتاهی از آغاز اکران گسترده، نقدهای The Ministry of Ungentlemanly Warfare در فضای مجازی منتشر شده است. اگرچه بازخوردها بطور کلی مثبت بوده، فیلم مزبور را نمی‌توان در لیست بهترین آثار گای ریچی قرار داد. همچنین به نظر می‌رسد عملکرد بازیگران بخصوص هنری کویل و آلن ریچسون یکی از بزرگترین نقاط قوتش باشد. در ضمن، شیمی بین شخصیت کویل و شخصیت ریچسون در فیلم هم مورد تجمید قرار گرفت.

دیگر نکته مثبت فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare صحنه‌های اکشنش هستند که «سرگرم کننده» از آب درآمده‌اند. هر چند، برخی از کارشناسان معتقد هستند عدم وجود چالش جدی در ماموریت باعث شده مخاطب هیچ گونه نگرانی‌ای نسبت به سرنوشت شخصیت‌ها نداشته باشد. در ضمن، بد نیست اشاره شود نمره فیلم در متاکریتیک ۵۷/۱۰۰ و نمره آن در راتن تومیتوز ۷۱/۱۰۰ است.

فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare از امروز در سینماها اکران می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments