#مهسا_امینی

تریلر انیمیشن Minions 2 ماموریت نجات رئیس کوچولو را نشان می‌دهد! + زیرنویس

رئیس کوچولو، رئیس کوچولو...

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره جدیدترین تریلر انیمیشن Minions 2 که با عنوان Rise of Gru اکران می‌شود نیز منتشر شد و در آن، می‌توانید شاهد یک ماموریت نجات برای شخصیت گرو (Gru) نفرت‌انگیز باشید.

سری فیلم‌های من نفرت انگیز از سال ۲۰۱۰ منتشر شدند و در آن‌ها، با شخصیتی به نام گرو آشنا شدیم؛ یک ابرشرور که در میان سایر شرورهای جهان فوق‌العاده شناخته شده است. با این حال در حین منتشر شدن انیمیشن‌های مختلف این سری، سال ۲۰۱۵ یک فیلم دیگر به نام Minions عرضه شد که در آن، مینیون‌های بامزه به دنبال یک رئیس خوب بودند و در نهایت گرو را پیدا کردند.

این اسپین آف توانست ۱.۱۶ میلیارد دلار برای یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) فروش داشته باشد، و از همین جهت نیز دومین قسمت آن با نام Minions: Rise of Gru از مدت‌ها پیش در دست ساخت قرار گرفته بود و امروز تریلر جدید آن هم منتشر شده است.

تریلر انیمیشن Minions 2

در این تریلر، می‌توانید شاهد دنباله مستقیمی بر اثر سال ۲۰۱۵، یا همان Minions باشید؛ جایی که گرو و مینیون‌ها همدیگر را پیدا کرده و سعی می‌کنند تا یک تیم فوق حرفه‌ای برای ابرشرور بودن را تشکیل دهند. گرو در صحنه‌های فلش بک فیلم‌های سری Despicable Me به عنوان یک پسر نفرت‌انگیز که کسی حتی به او نزدیک هم نمی‌شود شناخته شد، اما چنان که در تریلر می‌بینیم، ظاهرا مینیون‌ها عاشق رئیس کوچولو خود، یا به اصطلاح مینی باس (Mini Boss) تازه‌ای که پیدا کرده‌اند هستند!

مینیون‌ها در ماجراجویی جدید خود باید به گرو کمک کنند تا او در مقابل سایر شرورهایی که در سطح جهان حضور دارند مقابله کرده و ثابت کند که برخلاف سن پایینی که دارد، عملا یک ابرشرور بزرگ است! با این وجود، حضور ابرشروران بزرگ را در فیلم اول Minions هم دیده بودیم؛ جایی که اسکارلت ختم خفن (Scarlett Overkill) سعی داشت تا سایر شروران را شکست دهد. با این وجود، باید دقت کنید که گرو شخصیت اصلی داستان نیست، بلکه باز هم کوین (Kevin)، باب (Bob) و استوارت (Stuart) نقش اصلی را خواهند داشت.

در یک عملیات، ظاهرا گرو که صداگذاری شخصیت آن را مجددا استیو کارل (Steve Carell) انجام می‌دهد، یک شئ بسیار ارزشمند را از ابرشروران می‌دزدد. سپس مینیون‌ها آن را گم می‌کنند و در نتیجه، تعقیب و گریز آغاز می‌شود تا در نهایت، گرو زندانی شخصیت‌های منفی داستان شود. با این حال او می‌گوید که «مینیون‌های من نجاتم می‌دهند»، و دقیقا در سکانس بعدی کوین را می‌بینیم که مثل اعلامیه روی شیشه می‌چسبد!

سپس با شخصیت تازه‌ای آشنا می‌شویم که ظاهرا کونگ فو بلد است و چندان از کتک زدن موجودات کوچک راضی نیست. به همین ترتیب نیز او هنرهای رزمی را به مینیون‌ها یاد می‌دهد، و در نتیجه آن‌ها برای نجات گرو حاضر می‌شوند. در یک صحنه پایانی هم یکجا گرو به مینیون‌ها می‌گوید که Minions Assemble که یک اشاره به جمله Avengers Assemble (انتقام‌جویان، جمع بشید) در فیلم Avengers: Endgame است.

لازم به ذکر است که انیمیشن Minions: Rise of Gru برای اکران در سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده بود و پس از مدت‌ها تاخیر،‌حال برای پخش در تاریخ ۱۰ تیر (1 جولای) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا