1%
  • 10/10

با این ماد جدید ماینکرافت، حین بازی درس بخوانید

با این ماد جدید ماینکرافت، حین بازی درس بخوانید ۰ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
ماد Flashcards ماینکرافت

یک بازیکن خلاق ماینکرافت ماد جدیدی به نام Flashcards ساخته که به بازیکنان اجازه می‌دهد هنگام بازی درس بخوانند و تجربه‌ی یادگیری را با سرگرمی ترکیب کنند.

یک بازیکن خلاق ماینکرفت یک ماد ساخته است که به بازیکنان اجازه می‌دهد هنگام بازی درس بخوانند. پشتیبانی از مادها یک ویژگی رایج در بازی‌های امروزی است، اما در ماینکرفت، این ویژگی بازی را به سطح جدیدی می‌برد. مادهای ماینکرفت مکانیسم‌های بازی را تغییر می‌دهند، عملکردهای شگفت‌انگیزی را به بازی اضافه می‌کنند و تجربه‌ی شگفت‌انگیزی را برای کاربران مختلف رقم می‌زنند.

مادهایی مانند The Flesh That Hates، Scape And Run: Parasites و True Darkness از جمله مادهای وحشت‌ناک بازی هستند که عاشقان عناوین دلهره‌آور از آن استقال می‌کنند. به صورت کلی، جامعه‌ی مادسازان ماینکرفت به خلاقیت بی‌پایانش که به ایده‌های شگفت‌انگیز تبدیل می‌شود، معروف است. اکنون، یک بازیکن ماینکرفت یک پروژه‌ی ساده اما هوشمندانه را به اشتراک گذاشته تا بازی را حتی سرگرم‌کننده‌تر کند. ساخت ماد جدیدی به نام Flashcards در ماینکرافت که اجازه می‌دهد حین بازی درس بخوانید.

این ماد همان‌طور که از نامش پیداست، فلش‌کارت‌ها را روی صفحه‌ی بازیکن ماینکرفت نمایش می‌دهد و بر اساس پاسخ مثبت یا منفی پیامی ارائه می‌دهد. با باز کردن تنظیمات ماد، بازیکن ماینکرفت می‌تواند فاصله‌ی زمانی نمایش سوالات را تنظیم کند. همچنین می‌توان دسته‌بندی‌ها با موضوعات، سوالات و پاسخ‌ها را اضافه، ویرایش یا حذف کرد.

Flashcards، ماد هوشمند ماینکرافت با ترکیبی از درس و سرگرمی

طبق گفته‌ی نویسنده پست، آن‌ها ماد Flashcards را با الهام از یک پست Reddit در سال گذشته ساخته‌اند که در آن یک کاربر پلاگینی با عملکرد مشابه را نمایش داده بود. بازیکنان ماینکرافت که مایل به استفاده از این ماد هستند، می‌توانند Flashcards را به صورت رایگان از Modrinth دانلود کنند. برای شخصی‌سازی بیشتر تجربه با این پروژه خلاقانه‌ی بازیکن ماینکرافت، Flashcards امکان وارد کردن محتوا از Anki را فراهم می‌کند. Anki نرم‌افزار مشهوری برای کمک به مطالعه و یادآوری فعالیت‌ها است و فلش‌کارت‌هایی ایجاد می‌کند که می‌توان آن‌ها را از طریق یک فرآیند ساده مرحله به مرحله به ماد ماینکرافت اضافه کرد.

افراد در بخش نظرات پیشنهادات جالبی را هم راجع به این موضوع مطرح کرده بودند. مانند پاداش دادن به بازیکن ماینکرفت با XP یا یک آیتم تصادفی برای پاسخ‌های صحیح. Ninjaking312 تأیید نکرده که آیا این تنظیمات را در ماد اعمال خواهد کرد یا خیر. با این حال، با تحسین‌هایی که در نظرات بابت کارش روی ماد Flashcards دریافت کرده، ارزش کار او و خلاقیت بی‌پایان جامعه‌ی ماینکرافت را نشان داده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments